logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

55. edycja Standout. 4 Design Days 2018

   27.02.2018, przeczytano 1841 razy
ilustracjastrzałka

55. edycja StandOUT. 4 Design Days 2018 prezentuje stoiska wybranych wystawców targów towarzyszących 4DDD 2018 - jednemu z ważniejszych wydarzeń z architekturą, designem i nieruchomościami w roli głównej, które odbyło się w dniach 15-18 lutego br. w Katowicach. 4DDD 2018 to: 300 prelegentów, 9 tys. profesjonalistów, 25 tys. zwiedzających i ponad 300 wystawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/55.-edycja-standout.-4-design-days-2018,35590,artykul.html

Tradycyjnie już po największych targach w Polsce i Europie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. - plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Nominowani

Do StandOUT.  4DD 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 51 firm, które mają szansę na zdobycie prestiżowych wyróżnień. Laureaci StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy nominowani przez Kapitułę Plebiscytu.

ilustracjastrzałka
ilustracjastrzałka
ilustracjastrzałka

Na portalu Exspace.pl zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej nominowanych wystawców targów 4DD 2018. W wyznaczonym czasie (26 lutego – 12 marca 2018 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie [5] to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 13 marca br.


Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu trzech edycjach StandOUT. oddano ponad 125 000 głosów.

Źródło: Exspace.pl

Dodatkowe informacje:

Patronat Medialny objęły: Magazif, Laska Design, Agencja Public Relations OKK i Signs.pl.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dyplomy FNC 2019 – nabór prac
FONT nie czcionka! już po raz szósty organizuje zestawienie najlepszych dyplomów artystycznych i projektowych „Dyplomy FNC 2019”. Portal ma na celu promowanie młodych twórców, umożliwiając im zaprezentowanie swojej twórczości szerokiej liczbie odbiorców.
Konkurs na logo współpracy partnerskiej Wisły i Jabłonkowa
Konkurs jest adresowany do wszystkich zainteresowanych osób/podmiotów, w tym do studentów, absolwentów oraz pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów.
RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
2019 Benq Konkurs Photovue
Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764