logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

5th Polish Car Wrap Championship: Mistrzowie oklejania wybrani

   23.04.2014, przeczytano 3616 razy
ilustracja
Aplikatorzy podczas bicia rekordu w oklejaniu samochodu Audi A6 trzeciego dnia 5th Polish Car Wrap Championship

Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki z firmy Datexa zostali zwycięzcami piątych Mistrzostw Polski w Aplikacjach Samochodowych – 5th Polish Car Wrap Championship – które odbyły się na targach Motor Show na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/5th-polish-car-wrap-championship%3A-mistrzowie-oklejania-wybrani,21446,artykul.html

5 zespołów, 3 dni zmagań i 3 zadania w zakresie oklejania samochodów Mercedes-Benz Citan Furgon. Ciężka praca, ogromny wysiłek i prawdziwy koncert na rakle, opalarki i folie. Piąta edycja Polish Car Wrap Championship została rozstrzygnięta w blasku złota, fleszy i lejącego się strumieniami szampana.

Pierwsze miejsce i tytuł Mistrzów Polski w Aplikacjach Samochodowych 2014 zdobył team w składzie Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki z firmy Datexa. Na drugim stopniu podium uplasowali się Damian Dynowski i Katarzyna Śliwa z firmy Car Folie, a na trzecim – Marcin Spalik i Adam Szumilas z firmy Art System.

W tym roku poziom zmagań był niezwykle wysoki” – mówi dr Łukasz Mikołajczak, Redaktor Naczelny magazynu VISUAL COMMUNICATION. „W zgodnej opinii Jury, ale i zawodników, co warto podkreślić, wygrali najlepsi. Jednakże swój kunszt i maestrię pokazały wszystkie teamy, co miało swoje wyraźne uzasadnienie w punktacji, w której prowadzenie zmieniało się każdego dnia”.

Zwycięzcy mistrzostw będą mogli wybrać jedną z dwóch nagród ufundowanych przez firmę Epson: ploter wielkoformatowy Epson SureColor SC-T3000 lub upust na inną maszynę Epson z serii SC w wysokości 1500 euro.

3. dnia mistrzostw 5 dwuosobowych ekip, które do tej pory nigdy ze sobą nie pracowały, połączyły siły, podejmując próbę pobicia rekordu świata w oklejaniu samochodu Audi A6 ustanowionego w 2012 roku przez aplikatorów z Danii. W oklejaniu wzięli udział: Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki (Datexa), Piotr Adamczyk i Katarzyna Śliwa (Car Folie), Marcin Spalik i Adam Szumilas (Art System). Damian Tarczykowski i Jarosław Franczak (Remedia), Marcin Wasilewski i Daniel Łaut (Aba Plus). Całość prac koordynował Piotr Lewalski, który jednocześnie, jako Przewodniczący Techniczny Jury, był odpowiedzialny za jakość wykonanej pracy i zgodność ze sztuką aplikatorską oraz zaliczenie rekordu.

To niezwykle trudne zadanie powiodło się. Podczas 5th Polish Car Wrap Championship w Poznaniu padł nowy rekord w całkowitym oklejeniu Audi A6. Od dziś wynosi on 29 minut i 59 sekund! Samochód nie miał wymontowanych klamek i emblematów. Rekord został pobity na folii do pełnej zmiany koloru auta MACtac Tuning Film 759-00 BF. Film z tego wydarzenia znajduje się na naszej stronie internetowej http://visualcommunication.pl/ i kanale http://www.youtube.com/watch?v=kphWecPdgLs.

5th Polish Car Wrap Championship zorganizowali: European Media Group i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Partnerami projektu byli: Plastics Group, Avery Dennison (Partnerzy Platynowi), Epson (Sponsor Nagrody Głównej), Reprograf (Partner Technologiczny), Antalis, MACtac (Partnerzy Srebrni) oraz Mercedes-Benz, Audi, LaboPrint i MegaFormat.

Źródło: European Media Group

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764