logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

5th Polish Car Wrap Championship: teraz na targach Motor Show

  PR 26.03.2014, przeczytano 1583 razy
ilustracjastrzałka

Co zrobić, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć najlepszych aplikatorów i jednocześnie zapoznać się z nowościami w zakresie materiałów i technologii? Trzeba wybrać się w dniach 27-29 marca 2014 roku na tegoroczne Mistrzostwa Polski w Aplikacjach Samochodowych – 5th Polish Car Wrap Championship. Organizatorem zmagań jest EUROPEAN MEDIA GROUP – wydawca magazynu VISUAL COMMUNICATION, a areną – targi Motor Show, które na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedzi w tym roku 100 tysięcy osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/5th-polish-car-wrap-championship%3A-teraz-na-targach-motor-show,21219,artykul.html

Pierwsza i jedyna na polskim rynku impreza rangi Mistrzostw Polski przeznaczona dla aplikatorów zapowiada się niezwykle interesująco. Decyduje o tym liczba zgłoszonych zespołów (Centrum Promocji i Reklamy Remedia, Car Folie, ABA Plus Murawscy, Datexa, Art System) oraz przygotowane zmiany i niespodzianki. „Mamy nadzieję, że w tym roku znów zaskoczymy uczestników i naszych gości” – mówi dr Łukasz Mikołajczak, Redaktor Naczelny VISUAL COMMUNICATION. „Po pierwsze, piąta edycja odbędzie się podczas Motor Show – największej tego typu imprezy w Europie Środkowo-Wschodniej. Po drugie, z uwagi na motoryzacyjny charakter targów, zmodyfikowaliśmy też pod tym kątem Mistrzostwa. I w końcu po trzecie, czeka nas moc niespodzianek”.

Podczas pierwszego dnia zmagań uczestnicy będą mieli za zadanie przeprowadzić tuning samochodu według własnego pomysłu, korzystając przy tym z folii marki Avery Dennison. Drużyny będą też mogły użyć częściowo własnych materiałów, aby wzbogacić stworzone przez siebie kreacje. Dzień drugi będzie poświęcony oklejaniu jednego z elementów samochodu za pomocą folii dostarczonych przez Organizatora. W tej kategorii oceniana będzie przede wszystkim precyzja wykonania aplikacji. Trzeciego dnia uczestnicy będą musieli wykazać się niebywałą zręcznością, bowiem ich zadaniem będzie oklejenie na czas jednego elementu karoserii. Podobnie jak drugiego dnia drużyny będą miały do dyspozycji wyłącznie materiał dostarczony przez Organizatora. Trzeci dzień zapowiada się ciekawie również z uwagi na spektakularne wydarzenie, jakim będzie próba pobicia rekordu świata w oklejaniu, ustanowionego w 2012 roku przez aplikatorów z Danii. Uczestnicy podejmą to wyzwanie, korzystając z folii marki MACtac.

Podczas trwania zmagań, które w tym roku już po raz drugi z rzędu odbędą się na samochodach Mercedes-Benz Citan Furgon, na próbę zostaną wystawione wszystkie umiejętności aplikatorskie zawodników: dokładność, kreatywność i praca pod presją czasu. Nagrodą dla nowego Mistrza Polski w Aplikacjach Samochodowych oprócz tytułu będzie ploter wielkoformatowy marki Epson. „W trakcie czterech poprzednich edycji Car Wrap Polish Championship widzieliśmy pot, zmęczenie i radość zwycięzców, którymi tak naprawdę są wszystkie zespoły biorące udział w Mistrzostwach” – mówi dr Łukasz Mikołajczak. „Wierzę, że podobnie będzie i w tym roku, a emocji nie zabraknie. Tak więc już dziś serdecznie zapraszam do hali numer 4, do udziału w prawdziwej foliowej bitwie, w której będą uczestniczyć najlepsi z najlepszych!

Źródło: EUROPEAN MEDIA GROUP

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764