logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

7 dni świętowania - 7. urodzin Rock Radia

  PR 21.01.2021, przeczytano 198 razy

31 stycznia 2014 r. po raz pierwszy można było usłyszeć program Rock Radia. W związku ze zbliżającymi się 7. urodzinami stacji jej zespół zaplanował wyjątkowe obchody jubileuszu - aż 7 dni świętowania ze specjalnymi audycjami i konkursami. Pierwsze z nich pojawią się na antenie już w poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., a finałem akcji będzie wielka impreza urodzinowa Rock Radia organizowana online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/7-dni-swietowania---7.-urodzin-rock-radia,389911,artykul.html

- Rock Radio to od zawsze wyrazista, pełna ciekawych osobowości i pomysłów stacja. Potrafi zaskoczyć niejednego znawcę rocka piosenką czy historią, zmobilizować swoich fanów do wspólnego grania znanych kawałków - jak w ubiegłym roku w czasie największych pandemicznych obostrzeń, a rockowe serce redakcji czułe jest na potrzeby innych, co widać na przykładzie licznych akcji społecznych wspieranych przez stację. Przez 7 lat nadawania Rock Radio systematycznie poprawiało swoje wyniki, a ostatni, 2020 rok zakończyło z rekordowym udziałem w czasie słuchania na poziomie 0,6%. Bardzo cieszymy się, że Rock Radio tak dobrze radzi sobie w eterze i dziękujemy za to wszystkim słuchaczom, którzy cenią jego rockowy klimat - komentuje Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Już od najbliższego poniedziałku przez 7 dni Rock Radio będzie świętować swoje 7. urodziny. Redakcja rozgłośni zaprosi słuchaczy do udziału w specjalnych konkursach i zaprezentuje na antenie programy nawiązujące do jubileuszu.

Wśród nich będzie "7 grzechów głównych" - zabawa dla odważnych rozgrywana w porannej audycji "Powstanie Rock Radia". O to, jak grzeszą najczęściej, słuchaczy pytać będzie Jan Bajor Bajorek, który nagrodzi autorów najciekawszych odpowiedzi.

W przedpołudniowym konkursie "7 sekund" fani klasyki rocka będą mieli za zadanie odgadnąć tytuły 7 piosenek w 7 sekund - na zwycięzcę czeka 700 zł. Natomiast "7 życzeń" to zabawa dla tych, którzy zechcą posłuchać wybranych przez siebie 7 klasyków rocka - będą mogli to zrobić po 21:00 w Rock Radiu.

Redakcja Rock Radia przygotowała też wyjątkowe upominki dla siedmiolatków, którzy przyszli na świat dokładnie 31 stycznia 2014 r. Na pierwszych rówieśników Rock Radia zgłoszonych do zabawy czeka specjalny zestaw 7 płyt-kamieni milowych gatunku, od których powinno się zacząć przygodę ze słuchaniem rocka. Wśród zestawie albumów znajdą się "Back In Black" AC/DC, "Master Of Puppes" zespołu Metallica oraz "A Night At The Opera" Queen, "Appetite For Destruction" Guns N' Roses, "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" The Beatles, "The Dark Side Of The Moon" Pink Floyd oraz "IV" Led Zeppelin.

W czasie obchodów 7. urodzin Rock Radia nie zabraknie też specjalnej odsłony "Wielkiego Testu z klasyki rocka". W jubileuszowym wydaniu zabawy słuchacze będą mogli się sprawdzić z wiedzy o Rock Radiu codziennie między 10:00 a 18:00.

Świętowanie 7. rocznicy debiutu Rock Radia w eterze zakończy wyjątkowa gratka dla fanów stacji - wielka impreza online zorganizowana na platformie Zoom. Zespół rozgłośni zaprosi wszystkich na domówkę w sobotę, 30 stycznia o 20:00.

W imprezie udział zapowiedzieli goście: Piotr Kędzierski i Tymon Tymański, którzy przez lata współpracowali z Rock Radiem, m.in. prowadząc "Ranne Kakao", a także Krzysztof Grabaż Grabowski związany z grupami Pidżama Porno i Strachy na Lachy oraz Jan Borysewicz z Lady Pank.

Specjalne, urodzinowe propozycje Rock Radia dla słuchaczy wspierać będzie promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
LOVEMEDIA i Telewizja Polska są pierwszymi firmami, które otrzymały złoty znak programu QUALID. Oznacza to, że ukończyły procedurę weryfikacji - spełniły warunki we wszystkich czterech obszarach programu oraz przeszły specjalistyczne szkolenia.
Zespół redakcyjny Telex.hu z Węgier otrzymał Nagrodę #AllForJan – wyróżnienie, które jest upamiętnieniem osoby zamordowanego 3 lata temu słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. Gala #AllForJan była częścią konferencji MEDIA for FREEDOM Summit (d. Press Freedom Conference), wydarzenia online organizowanego 25 lutego przez European Magazine Media...
W związku z publikacjami Onetu, Na Temat, Oko.press, Dziennika Bałtyckiego, Polska The Times, wyborcza.pl, Wprost, WP i innych, w których dokonano manipulacji przekazu wypowiedzi Prezesa Jacka Kurskiego, podczas rozprawy w związku z wniesieniem przez TVP prywatnego aktu oskarżenia przeciwko p. Sadurskiemu, Telewizja Polska żąda zaprzestania powielania wyrwanych z kontekstu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764