logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

7 edycja Imagination Day: Konferencja i kinowe pokazy najlepszych reklam

  PR 19.11.2017, przeczytano 410 razy
ilustracjastrzałka

Imagination Day to całodzienna konferencja, podczas której eksperci, artyści i twórcy z całego świata dzielą się z publicznością swoim doświadczeniem. Imagination Day to także wieczorny pokaz reklam, nagrodzonych podczas prestiżowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, który pokazywany jest w czterech różnych miastach Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/7-edycja-imagination-day%3A-konferencja-i-kinowe-pokazy-najlepszych-reklam,34529,artykul.html

20 listopada o 19:30 w czterech miastach Polski, wyświetlony zostanie pokaz reklam nagrodzonych na tegorocznym festiwalu Cannes Lions. Bilety można kupić w kasach biletowych lub na stronie Multikina.

Już po raz siódmy ID dedykowana jest marketerom chłonnym wiedzy, trendsetterom chcącym wyprzedać konkurencję, klientom pragnącym dawki inspiracji i wszystkim tym, którzy zawodowo bądź zupełnie prywatnie interesują się marketingiem, sztuką lub pragną poszerzać swoje horyzonty.

Konferencja odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy. Wykłady prowadzone są w języku angielskim i nie są tłumaczone. Bilety na konferencję są obecnie wyprzedane, można natomiast wykupić dostęp do live streamingu (transmisja na żywo, koszt 399 zł netto).

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.


Źródło: SKM SAR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

VMLY&R została sklasyfikowana jako Strong Performer w najnowszym raporcie „The Forrester Wave™: Global Digital Experience Agencies, Q4 2019”. VMLY&R, globalna agencja marketingowa mająca 82 biura i zatrudniająca ponad 7000 osób na sześciu kontynentach, znalazła się wśród wybranych agencji zaproszonych przez firmę badawczą do udziału w ocenie. Agencja VMLY&R otrzymała...
Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję skupić się na praktycznych zagadnieniach związanych z tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem UX/UI oraz ilustracją. Prelegenci i prowadzący warsztaty omawiać będą także problemy i wyzwania związane z codziennością pracy w branży - komunikacją z klientem czy prowadzeniem własnego biznesu.
Ricoh na Drupa 2020
Podczas przyszłorocznych targów drupa Ricoh zaprezentuje jak dotąd najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań.
Zgubiona recepta, niezapisane dawkowanie leków – takich problemów pozwoli uniknąć Internetowe Konto Pacjenta i e-recepta, która od 8 stycznia 2020 r. zastąpi dotychczasowe papierowe recepty. By zachęcić Polaków do korzystania z tych narzędzi Ministerstwo Zdrowia oraz Centrum Systemów Edukacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) rozpoczęły drugi etap kampanii edukacyjnej pt. "Internetowe...
Świąteczna kampania wizerunkowa Nova Park
NoVa Park zaprasza na zakupy w gwiazdkowym nastroju! Właśnie ruszyła kampania wizerunkowa mająca zachęcić do częstszych wizyt w Centrum w okresie przedświątecznym oraz promująca NoVa Park jako idealne miejsce do bożonarodzeniowych zakupów i spędzenia czasu wolnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764