logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

7 edycja Imagination Day: Konferencja i kinowe pokazy najlepszych reklam

  PR 19.11.2017, przeczytano 505 razy
ilustracjastrzałka

Imagination Day to całodzienna konferencja, podczas której eksperci, artyści i twórcy z całego świata dzielą się z publicznością swoim doświadczeniem. Imagination Day to także wieczorny pokaz reklam, nagrodzonych podczas prestiżowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, który pokazywany jest w czterech różnych miastach Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/7-edycja-imagination-day%3A-konferencja-i-kinowe-pokazy-najlepszych-reklam,34529,artykul.html

20 listopada o 19:30 w czterech miastach Polski, wyświetlony zostanie pokaz reklam nagrodzonych na tegorocznym festiwalu Cannes Lions. Bilety można kupić w kasach biletowych lub na stronie Multikina.

Już po raz siódmy ID dedykowana jest marketerom chłonnym wiedzy, trendsetterom chcącym wyprzedać konkurencję, klientom pragnącym dawki inspiracji i wszystkim tym, którzy zawodowo bądź zupełnie prywatnie interesują się marketingiem, sztuką lub pragną poszerzać swoje horyzonty.

Konferencja odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy. Wykłady prowadzone są w języku angielskim i nie są tłumaczone. Bilety na konferencję są obecnie wyprzedane, można natomiast wykupić dostęp do live streamingu (transmisja na żywo, koszt 399 zł netto).

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.


Źródło: SKM SAR

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na to pytanie pomoże Ci odpowiedzieć raport „Pandemic Personas” AnalyticsIQ. Dzięki Big Data i psychologii wspomniana firma zidentyfikowała cztery główne tożsamości klientów, jakie ujawniły się podczas pandemii: zachowawczy cynik, ostrożny optymista, obojętny pesymista, a może rozluźniony marzyciel. Jakim typem klienta jesteś ty?
Kampania marki Quadron autorstwa studia kreatywnego Epilog Studio
Znacie to uczucie, gdy zmęczeni zwiedzaniem jaskini w upalny dzień, odpoczywacie delektując się widokiem skał i smakiem krystalicznie czystej wody płynącej prosto z baterii kuchennej? Albo gdy podczas wędrówki po gęstym lesie przystajecie na chwilę, by popatrzeć w ciszy na wiewiórkę, która pałaszuje zapasy tuż obok palników  gazowych? A czy...
Fundacja Łąka rozpoczęła współpracę z agencją marketingu internetowego Result Media. Dzięki tej współpracy jej misja, edukacja przyrodnicza i działania prospołeczne dotrą do coraz większego grona osób, którym bliski są idee ekologiczne.
Epidemia koronawirusa przyniosła wiele, często zaskakujących, zmian w różnych dziedzinach życia. Wpłynęła na naszą codzienność, edukację, ale także na trendy konsumenckie. A jak zmienił się biznes? Czy wprowadzone zmiany zostaną z nami na dłużej?
COVID(n)owe plany zakupowe Polaków
Nastroje Polaków od momentu pojawienia się pandemii COVID-19, jak również w trakcie jej trwania kształtowały się bardzo różnorodnie. Niektóre grupy społeczne bardziej, pewne mniej, ale każdy z ankietowanych w badaniu Dentsu w najmniejszym choćby stopniu odczuł wpływ wirusa a w jego konsekwencji również lockdownu na swoje samopoczucie, budżet,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764