logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

7 statuetek w Effie Awards 2019 dla spółek z Grupy Dentsu

  PR 08.11.2019, przeczytano 205 razy

Podczas gali Effie Poland 2019 spółki z grupy Dentsu Aegis Network zdobyły dwie srebrne i pięć brązowych statuetek. Wśród najbardziej efektywnych domów mediowych dwudziestolecia wymieniono Carat Polska i Vizeum Poland, a na miano najbardziej efektywnych agencji zasłużyły Red8 Group oraz Isobar Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/7-statuetek-w-effie-awards-2019-dla-spolek-z-grupy-dentsu,384664,artykul.html

Projekty Dentsu zwyciężyły w następujących kategoriach:

SREBRO:

  • Dobra konsumenckie: "100% soku, 0 kłopotu" - Philips Polska, Carat Polska i iProspect;
  • Longterm marketing excellence: "Kobiece rozmowy" - Polpharma, dentsu X Polska.

BRĄZ:

  • Launch/relaunch: "Raz, dwa, trzy";
  • Philips Polska, Carat Polska i iProspect;- Motoryzacja: "Wszystko, co ważne";
  • ŠKODA Polska, Isobar Polska;- Uroda i pielęgnacja: "Durex Emoji działa między słowami"; Reckitt Benckiser, Isobar Polska;
  • Usługi: "2forU Stories" - Mcdonald's Polska; Isobar Polska;
  • Ubezpieczenia i inwestycje: LINK4 Mama, LINK4, iProspect

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cover Awarts 2019 - znamy zwycięzców!
Już po raz siódmy wybrane zostały najlepsze okładki i oprawy polskich płyt w ramach konkursu Cover awArts. Na finalne zestawienie złożyło się 52.597 głosów internautów oraz praca 52-osobowego jury. W jego skład weszli artyści sztuk wizualnych (fotografowie, malarze, graficy), ludzie piszący o kulturze i sztuce (dziennikarze, kulturoznawcy) oraz muzycy – organizatorzy...
European Content Awards: aż 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate
W pierwszej edycji European Content Awards agencja content marketingowa Elephate z Wrocławia może liczyć aż na sześć statuetek. Wyniki konkursu poznamy 27 lutego na uroczystej gali w Krakowie.
Mistrzowie świetlnych kadrów wybrani
Za nami 11. edycja konkursu „Świeć się z Energą”. Ta akcja to nie tylko plebiscyt najpiękniej oświetlonych polskich miast i pomoc potrzebującym. To także niesamowity konkurs fotograficzny. W tegorocznej edycji miłośnicy fotografii przesłali aż 1957 zdjęć! Już wiadomo, w czyje ręce trafią nagrody.
Świeć się z Energą - Zamość i Rzeszów na podium
Świetlna przemiana Zamościa i Rzeszowa jakie przygotowała firma Multidekor zdobyły uznanie publiczności i znalazły się na podium konkursu na najpiękniej rozświetlone miasto. Co sprawiło, że iluminacje Zamościa i Rzeszowa tak zachwyciły internautów?
Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764