logo
WIADOMOŚCI

7 Szpalt dla ING Banku Śląskiego

redakcja  PR 16.06.2017, przeczytano 209 razy

ING Bank Śląski otrzymał 7 nagród w konkursie Power Of Content Marketing - Szpalty Roku 2017. Bank otrzymał pięć złotych nagród, jedną srebrną oraz wyróżnienie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/7-szpalt-dla-ing-banku-slaskiego,32821,artykul.html

W tegorocznej edycji konkursu, do którego zgłoszono ponad 200 projektów, jury nagrodziło aż 7 z ING Banku Śląskiego, w czterech kategoriach: Content marketing – finanse i ubezpieczenia; Magazyn dla pracowników, nakład powyżej 1 000 egzemplarzy; Portal dla pracowników oraz Strategia content marketing dla pracowników.

Nagrodzone inicjatywy i projekty ING Banku Śląskiego:


ZŁOTO w kategorii: Content marketing - finanse i ubezpieczenia

  • Sztuka Biurowa: za realizację zgodną z kulturą organizacji, zaangażowanie twórców i odbiorców oraz zachęcenie pracowników do kreatywnego eksperymentowania;
  • Magazyn Baśka: za przekształcenie pracy w bankowości w coś atrakcyjnego, dynamiczne opowieści o ludziach i pokazanie, że można o innowacji mówić w innowacyjny sposób;
  • Kultura OFF’owa: za spójne działania, kreatywne hasła i edukacyjny wymiar projektu;


w kategorii: Portal dla Pracowników

  • One Intranet: za stworzenie platformy do rozmów w organizacji, projekt, w którego centrum są pracownicy i odważny dialog z nimi;


w kategorii: Magazyn dla pracowników, nakład powyżej 1000 egz.

  • Magazyn Baśka: za świetnie prowadzony, angażujący pracowników projekt i pokazanie, że są oni wartością marki;


SREBRO w kategorii: Portal dla pracowników

  • Kudos: za szerzenie dobrych wzorców w nowoczesnych technologicznie odsłonach i sprawienie, że codzienne docenianie współpracowników staje się łatwiejsze do wyrażenia;


WYRÓŻNIENIE w kategorii: Strategia content marketing dla pracowników

  • Kultura OFF’owa: za kreatywne działania, zmierzające do wprowadzenia oszczędności w firmie oraz przyjazną komunikację.


Konkurs Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku jest organizowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od dziewięciu lat. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów branży w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Inicjatywy i projekty dla pracowników ING Banku Śląskiego są od wielu lat nagradzane w tym prestiżowym konkursie.

Źródło: ING Bank Śląski

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

MediaCom otrzymał tytuł Sieci Roku na Festival of Media Global Awards 2018, złota statuetka dla MediaCom Warszawa za polską kampanię Head & Shoulders to pierwsza od dłuższego czasu międzynarodowa nagroda przyznana agencji z Polski na festiwalu Festival of Media. Podczas festiwalowej gali sieć MediaCom zdobyła łącznie 19 nagród za kampanie na całym świecie.
Zespół kreatywny Viasat World z dwiema głównymi nagrodami na gali Promax BDA
Wiodący międzynarodowy koncern medialny Viasat World został wyróżniony dwiema głównymi nagrodami na prestiżowej gali Promax BDA Europe Awards. Impreza stanowi europejską edycję światowego konkursu promującego wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozrywki, designu i marketingu.
ATS Display ze Złotym Wiązem w kategorii „Pracodawca Roku!”
W IV edycji konkursu Złoty Wiąz adresowanego do najprężniej działających oraz udzielających się społecznie organizacji na terenie Gminy Wiązowna, firma ATS Display została wyróżniona mianem Pracodawcy Roku.
Grand Press Photo 2018 - Najlepsze polskie fotografie prasowe
Adam Lach (Napo Images) wygrał Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2018. Zwycięskie zdjęcie przedstawia uczestników protestów zorganizowanych przeciwko reformom polskiego sądownictwa. Powstało 24 lipca 2017 roku w trakcie demonstracji, tzw. łańcucha światła, w Warszawie.
Czworo fotoreporterów
W czwartek, 17 maja br. odbyło się wręczenie nagród w tegorocznym konkursie Grand Press Photo. W gronie laureatów jest czworo fotoreporterów "Gazety Wyborczej" - Renata Dąbrowska, Franciszek Mazur i Dominik Werner oraz Agata Grzybowska.
 
poniedziałek 21.05.2018, 164 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone