logo
WIADOMOŚCI

7 Szpalt dla ING Banku Śląskiego

redakcja  PR 16.06.2017, przeczytano 198 razy

ING Bank Śląski otrzymał 7 nagród w konkursie Power Of Content Marketing - Szpalty Roku 2017. Bank otrzymał pięć złotych nagród, jedną srebrną oraz wyróżnienie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/7-szpalt-dla-ing-banku-slaskiego,32821,artykul.html

W tegorocznej edycji konkursu, do którego zgłoszono ponad 200 projektów, jury nagrodziło aż 7 z ING Banku Śląskiego, w czterech kategoriach: Content marketing – finanse i ubezpieczenia; Magazyn dla pracowników, nakład powyżej 1 000 egzemplarzy; Portal dla pracowników oraz Strategia content marketing dla pracowników.

Nagrodzone inicjatywy i projekty ING Banku Śląskiego:


ZŁOTO w kategorii: Content marketing - finanse i ubezpieczenia

  • Sztuka Biurowa: za realizację zgodną z kulturą organizacji, zaangażowanie twórców i odbiorców oraz zachęcenie pracowników do kreatywnego eksperymentowania;
  • Magazyn Baśka: za przekształcenie pracy w bankowości w coś atrakcyjnego, dynamiczne opowieści o ludziach i pokazanie, że można o innowacji mówić w innowacyjny sposób;
  • Kultura OFF’owa: za spójne działania, kreatywne hasła i edukacyjny wymiar projektu;


w kategorii: Portal dla Pracowników

  • One Intranet: za stworzenie platformy do rozmów w organizacji, projekt, w którego centrum są pracownicy i odważny dialog z nimi;


w kategorii: Magazyn dla pracowników, nakład powyżej 1000 egz.

  • Magazyn Baśka: za świetnie prowadzony, angażujący pracowników projekt i pokazanie, że są oni wartością marki;


SREBRO w kategorii: Portal dla pracowników

  • Kudos: za szerzenie dobrych wzorców w nowoczesnych technologicznie odsłonach i sprawienie, że codzienne docenianie współpracowników staje się łatwiejsze do wyrażenia;


WYRÓŻNIENIE w kategorii: Strategia content marketing dla pracowników

  • Kultura OFF’owa: za kreatywne działania, zmierzające do wprowadzenia oszczędności w firmie oraz przyjazną komunikację.


Konkurs Power of Content Marketing Awards Szpalty Roku jest organizowany przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od dziewięciu lat. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów branży w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Inicjatywy i projekty dla pracowników ING Banku Śląskiego są od wielu lat nagradzane w tym prestiżowym konkursie.

Źródło: ING Bank Śląski

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Antalis Interior Design Awards: Wyniki konkursu
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu Antalis Interior Design Awards. Nadesłano 341 projektów obejmujących wnętrza mieszkalne, sklepy, hotele, instytucje publiczne, biura i restauracje. W konkursie wzięli udział projektanci z 29 krajów, prezentując projekty zrealizowane w rzeczywistości oraz wykonane na makietach 3D. W kategorii RESTAURACJA zwyciężył projekt polskiej firmy MEBLOMEX...
VII Międzynarodowy Konkurs Graficzny rozstrzygnięty
16 marca 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w tegorocznej edycji konkursu, którego hasło przewodnie brzmiało: Healthy Body Sustainable World, czyli Zdrowe ciało, zrównoważone środowisko.
„Przekrój” - Konkurs dla ilustratorów
Redakcja kwartalnika "Przekrój" ogłasza Konkurs dla ilustratorów. Zadaniem konkursowym jest zilustrowanie Małego reportażu Tomasza Wiśniewskiego.
VII Międzynarodowe Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego
Biennale odbędzie się w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu (Polska) w 2018 r. MDSM powstał w 1986 r. z inicjatywy Akcji Znaku Pokuty/Służby dla Pokoju w Berlinie. Jest miejscem spotkań i edukacji młodzieży z całego świata, prezentacji sztuki współczesnej, szerokiej wymiany poglądów oraz platformą dyskusji politycznych.
Konkurs na projekt koszulki Open’er Festival 2018
Alter Art Festival Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konkursie na projekt oficjalnej koszulki Open’er Festival 2018.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone