logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

73. edycja Standout. EuroShop 2020

   12.03.2020, przeczytano 469 razy
ilustracja

W ramach 73 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem EXSPACE i platformą EXHIBITORS from POLAND nominowali 59 polskich wystawców EuroShop 2020. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Głosowanie trwa w dniach 12–26 marca 2020 roku. Laureatów poznamy 27 marca br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/73.-edycja-standout.-euroshop-2020,386038,artykul.html

Plebiscyt StandOUT., organizowany przez portal EXSPACE od roku 2012, wyróżnia i honoruje najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców największych targów na świecie. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i na świecie.

EuroShop - największe w Europie targi Wyposażenia Sklepów, Sprzedaży i Reklamy za nami!

20 lutego 2020 roku zakończyły się EuroShop 2020, największe w Europie targi wyposażenia sklepów, sprzedaży i reklamy w Europie. To w Düsseldorfie gromadzi się cała branża z kategorii, takich jak: sprzedaż detaliczna, marketing expo i eventów, technologia sprzedaży detalicznej, oświetlenie, visual merchandising, projektowanie i wyposażenie sklepu, sprzęt dla gastronomii, chłodnictwo i zarządzanie energią. Wśród blisko 2300 wystawców EuroShop 2020 prezentowało się 76 firm z Polski.

73. edycja StandOUT. EuroShop 2020

Nominowani! W ramach 73. edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem EXSPACE i platformą EXHIBITORS from POLAND nominowali 59 polskich wystawców EuroShop 2020. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Głosowanie kończy się 26 marca 2020 roku.

Zwycięzców StandOUT. EuroShop 2020 poznamy 23 marca 2020 roku

Podczas targów EuroShop 2020 redaktorzy EXSPACE wybierali finalistów w każdej z pięciu kategorii opartych na powierzchniach stoisk, a gremium ekspertów ds. Designu Wystawienniczego oceni finalistów w celu wyłonienia Zwycięzców i Wyróżnień Honorowych. Wszyscy finaliści automatycznie są kwalifikowani do nagrody People's Choice Award (Nagroda Publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu).

Zwycięzcy StandOUT. EuroShop 2020 otrzymają Dyplomy oraz Nagrody - Pakiety Promocyjne do wykorzystania na portalu EXSPACE o łącznej wartości 24 000,00 PLN.

Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych:
http://exspace.pl/contests/show/179

Źródło: Exspace

Dodatkowe informacje:

Patronat Medialny nad StandOUT. EuroShop 2020 objęli: PepeTV - TELEWIZJA POLSKA W EUROPIE, Retail Journal - specjalistyczny portal poświęconym branży Retail, OHH Magzine - magazyn o szeroko pojętej reklamie i skutecznym marketingu, Signs.pl - portal polskiej reklamy wizualnej.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Statuetki w miedzynarodowym konkursie Zoomart 2020 rozdane
Jury Festiwalu i Konkursu kalendarzy ZoomArt 2020 ogłosiło laureatów konkursu w różnych kategoriach.
Drukarka termotransferowa DTG Oki Pro9541WT A3+ zdobyła dwie nagrody
Niedawno wprowadzona przez firmę OKI Europe 5-kolorowa cyfrowa drukarka termotransferowa Pro9541WT zdobyła dwie nagrody branżowe. Drukarka otrzymała nagrodę Office Oscar magazynu OEN oraz nagrodę Editor's Choice Award czasopisma Print IT Reseller za innowacyjne funkcje i wartość, którymi może wzbogacić korzystające z niej firmy.
Firma Oppo objęła prowadzenie w ogólnoświatowym konkursie Semeval
Firma OPPO poinformowała o kolejnym ważnym osiągnięciu w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją. Podczas niedawno zakończonego międzynarodowego konkursu analizy semantycznej International Workshop on Semantic Evaluation (SemEval-2020), firma OPPO zajęła pierwsze miejsce w analizie nastrojów w tekście z mediów społecznościowych z kodem mieszanym, w połączeniu...
W marcu 2020 roku w Madrycie, podczas pierwszej edycji konkursu „CEO Roku” organizowanej przez organizację Club CEO, Miguel Ángel Rodríguez Caveda, Prezes Agencji 3AW w Hiszpanii oraz międzynarodowej sieci 3AW Network, wyróżniony został tytułem „Prezesa Roku”, m.in. w dowód uznania za swoje zasługi na rzecz międzynarodowej ekspansji. Polska agencja LoveBrands Relations do...
Prestiżowy, międzynarodowy serwis WARC, poświęcony komunikacji marketingowej, reklamie i ekonomii, opublikował wyniki dorocznego raportu najlepszych firm, marek i kampanii marketingowych na świecie w 2020 roku. Na siódmym miejscu w globalnym zestawieniu WARC Effective 100 uplasował się Starcom Polska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764