logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

74. edycja Standout. Ambiente 2020

   30.04.2020, przeczytano 666 razy
strzałkistrzałka
Stoisko Lubiana ZOBACZ GALERIĘ

Trendy, nowości i międzynarodowe towarzystwo. Ambiente, największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie odbyły się w dniach 07-11 lutego 2020 we Frankfurcie nad Menem. Wśród 4.635  wystawców Ambiente 2020 prezentowało się 66 wystawców z Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/74.-edycja-standout.-ambiente-2020,386830,artykul.html

Świat, w którym żyjemy, zmienia się z każdą sekundą każdego dnia. Dzisiaj w czasie pandemii COVID-19 wspieranie się nawzajem i wspierania polskich przedsiębiorców nabiera wyjątkowego znaczenia.

Plebiscyt StandOUT. promujący polskich wystawców największych targów na świecie wpisuje się w akcje #wspieramyfirmy. Zapraszamy do galerii 74 edycji StandOUT., gdzie czeka na Państwa wspaniała uczta złożona z produktów polskich wystawców Ambiente 2020.

W ramach 74 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem EXSPACE.PL i platformą EXHIBITORS from POLAND nominowali 36 polskich wystawców Ambiente 2020. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Głosowanie trwa w dniach 30 kwietnia – 14 maja 2020 roku.

Zwycięzców StandOUT. Ambiente 2020 poznamy 15 maja 2020 roku.

Podczas targów Ambiente 2020 redaktorzy EXSPACE.PL wybierali finalistów w każdej z pięciu kategorii opartych na powierzchniach stoisk, a gremium ekspertów ds. Designu Wystawienniczego oceni finalistów w celu wyłonienia Zwycięzców i Wyróżnień Honorowych. Wszyscy finaliści automatycznie są kwalifikowani do nagrody People's Choice Award (Nagroda Publiczności ) głosującej za pośrednictwem Internetu).

Zwycięzcy StandOUT. Ambiente 2020 otrzymają Dyplomy oraz Nagrody - Pakiety Promocyjne do wykorzystania na portalu EXSPACE.PL o łącznej wartości 16 000,00 PLN.

Partnerem StandOUT. Ambiente 2020 są Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce. Plebiscyt objęty jest patronatem medialmym Signs.pl.

  • Regulamin Konkursu TUTAJ[PDF]

Źródło: Exspace

www.exspace.pl

Galeria: StandOUT. Ambiente 2020

Dodatkowe informacje:

StandOUT. realizowany jest przez portal EXSPACE od roku 2012. Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych siedemdziesiątych trzech edycjach finalistów StandOUT. odwiedziło ponad 168 000 osób. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Zdjęcia © Exspace, materiały prasowe wystawców

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jak ten czas leci, to już 74 lata z konkursem StandOut.

Ah.... wait.

avatar użytkownika
,

Plebiscyty StandOUT. organizowane są wielokrotnie w ciągu roku, z okazji kolejnych wydarzeń targowych.  

Najnowsze w tym dziale

3. edycja konkursu Timecode Akcja Animacja
Już 16 września rusza specjalna edycja konkursu dla twórców animacji reklamowych i motion  designerów - TIMECODE AKCJA ANIMACJA. W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem ANIMACJA DLA PLANETY. Tematem łączącym wszystkie zadania konkursowe jest ekologia. Prace można zgłaszać do 14 października, zwycięzców poznamy 10 listopada.
Laureaci konkursu Złoty Medal targów Festiwaldruku.pl
Znamy zwycięzców konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalDruku.pl. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane właśnie podczas zeszłotygodniowych targów.
Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni rozstrzygnięty
Już po raz kolejny wybrano zwycięzców w konkursie na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni. Nominowane lokale pozytywnie wpływają na przestrzeń publiczną, a celem konkursu jest wspieranie inicjatyw miastotwórczych oraz lokalnej społeczności.
Rekord zgłoszeń do konkursu Złote Spinacze i dwie nowe grupy jurorskie
Do XVIII edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęło aż 395 zgłoszeń w 36 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu - liczba zgłoszeń wzrosła o ponad 19% w porównaniu do ubiegłego roku. W związku z rekordową liczbą zgłoszonych projektów, powołano dwie dodatkowe grupy jurorskie.
ERGO Hestia została laureatem Superbrands 2020 zdobywając  tytuł w kategorii ubezpieczenia i inwestycje. Tym samym została uznana za jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku. Wyróżnienie zostało przyznane przez organizację Superbrands w oparciu o badanie przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia na próbie ponad 10 tys. respondentów oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764