logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

74. edycja Standout. Ambiente 2020

   30.04.2020, przeczytano 620 razy
strzałkistrzałka
Stoisko Lubiana ZOBACZ GALERIĘ

Trendy, nowości i międzynarodowe towarzystwo. Ambiente, największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie odbyły się w dniach 07-11 lutego 2020 we Frankfurcie nad Menem. Wśród 4.635  wystawców Ambiente 2020 prezentowało się 66 wystawców z Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/74.-edycja-standout.-ambiente-2020,386830,artykul.html

Świat, w którym żyjemy, zmienia się z każdą sekundą każdego dnia. Dzisiaj w czasie pandemii COVID-19 wspieranie się nawzajem i wspierania polskich przedsiębiorców nabiera wyjątkowego znaczenia.

Plebiscyt StandOUT. promujący polskich wystawców największych targów na świecie wpisuje się w akcje #wspieramyfirmy. Zapraszamy do galerii 74 edycji StandOUT., gdzie czeka na Państwa wspaniała uczta złożona z produktów polskich wystawców Ambiente 2020.

W ramach 74 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem EXSPACE.PL i platformą EXHIBITORS from POLAND nominowali 36 polskich wystawców Ambiente 2020. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Głosowanie trwa w dniach 30 kwietnia – 14 maja 2020 roku.

Zwycięzców StandOUT. Ambiente 2020 poznamy 15 maja 2020 roku.

Podczas targów Ambiente 2020 redaktorzy EXSPACE.PL wybierali finalistów w każdej z pięciu kategorii opartych na powierzchniach stoisk, a gremium ekspertów ds. Designu Wystawienniczego oceni finalistów w celu wyłonienia Zwycięzców i Wyróżnień Honorowych. Wszyscy finaliści automatycznie są kwalifikowani do nagrody People's Choice Award (Nagroda Publiczności ) głosującej za pośrednictwem Internetu).

Zwycięzcy StandOUT. Ambiente 2020 otrzymają Dyplomy oraz Nagrody - Pakiety Promocyjne do wykorzystania na portalu EXSPACE.PL o łącznej wartości 16 000,00 PLN.

Partnerem StandOUT. Ambiente 2020 są Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce. Plebiscyt objęty jest patronatem medialmym Signs.pl.

  • Regulamin Konkursu TUTAJ[PDF]

Źródło: Exspace

www.exspace.pl

Galeria: StandOUT. Ambiente 2020

Dodatkowe informacje:

StandOUT. realizowany jest przez portal EXSPACE od roku 2012. Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych siedemdziesiątych trzech edycjach finalistów StandOUT. odwiedziło ponad 168 000 osób. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Zdjęcia © Exspace, materiały prasowe wystawców

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Jak ten czas leci, to już 74 lata z konkursem StandOut.

Ah.... wait.

avatar użytkownika
,

Plebiscyty StandOUT. organizowane są wielokrotnie w ciągu roku, z okazji kolejnych wydarzeń targowych.  

Najnowsze w tym dziale

Marka Śliwka Nałęczowska zrealizowała III edycję konkursu Design by Śliwka Nałęczowska, skierowanego do młodych twórców. Akcja rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem w środowisku artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W bieżącej odsłonie projektu pasjonaci grafiki i designu zgłosili rekordowe 2874...
300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
The Kissinger Twins nagrodzeni Webby Award
Instagramowa seria @Sufferosa autorstwa The Kissinger Twins z prestiżową statuetką Webby Award 2020! Polski projekt został nagrodzony w kategorii Social Content Series & Campaigns | Arts & Entertainment. Pokonał kreacje takich gigantów  jak Marvel, Youtube czy Grammy’s.
Trailer Metro Exodus z Webby Award 2020
Stworzony w Platige Image trailer Metro Exodus Artyom's Nighmare otrzymał główną nagrodę w kategorii „Video Branded Entertainment - Games" na odbywającej się 19.05 24. Gali Webby Awards. Produkcja otrzymała również wyróżnienie w kategorii „Video Animation – Branded”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764