logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

8 maja premiera szóstego sezonu „Comedy Club”

  PR 07.05.2021, przeczytano 195 razy
ilustracjastrzałka

Comedy Central zaprasza na najzabawniejszą premierę tej wiosny! W sobotę, 8 maja stacja wystartuje z szóstym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Gospodarzem szóstego sezonu stand-up’owego show jest Rafał Rutkowski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/8-maja-premiera-szostego-sezonu-_comedy-club_,391370,artykul.html

Dla wszystkich miłośników stand-upu mamy fantastyczną wiadomość! Comedy Central powraca z najnowszą odsłoną „Comedy Club”! Już w najbliższą sobotę, 8 maja widzów czeka wyjątkowa rewia humoru. Szósty sezon „Comedy Club” udowodni, że dobry humor i różnorodność idą w parze. W nowych odcinkach zobaczymy występy w wykonaniu najpopularniejszych polskich komików i utalentowanych stand-up’erek, które pokażą, że „Fajny stand-up jak na dziewczynę” to po prostu fajny stand-up.

Na scenie pojawią się m. in.: Michał Pałubski, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Ola Petrus, Karol Kopiec, Czarek Jurkiewicz, Tomek Jachimek, Ewa Błachnio czy Marlena Mysza. Gospodarzem wydarzenia będzie Rafał Rutkowski – artysta kabaretowy i stand-uper słynący z unikalnego poczucia humoru, które w połączeniu z jego talentem aktorskimi rozbawi najbardziej odpornych na dowcip.

Zdjęcia do szóstego sezonu „Comedy Club” realizowane były w kwietniu, w warszawskim teatrze Sabat. Premierowe odcinki szóstego sezonu emitowane będą od 8 maja, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30 na antenie Comedy Central.

Premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem "Łączy nas humor", które potrwają do 13 czerwca 2021. Kreację stworzył wewnętrzny dział marketingu ViacomCBS, za produkcję odpowiada DZIKI FILM, a media zaplanował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Viacom CBS oraz emisję video i display w internecie (m.in Yotube, Facebook, Tik Tok, Spotify).

Źródło: Comedy Central

www.comedycentral.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764