logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

9 laserowych projektorów Benq Bluecore z 5-letnią gwarancją

  PR 19.07.2018, przeczytano 719 razy
ilustracja

Firma BenQ zapowiada poszerzenie swojej oferty biznesowych projektorów laserowych o dziewięć modeli przeznaczonych do różnych zastosowań: od klas szkolnych i mniejszych sal konferencyjnych, sale wystawowe i muzea, po duże sale wykładowe i widowiskowe. Wszystkie z tych nowych projektorów mają jasność od 4000 do 5000 lumenów ANSI, rozdzielczość – od WXGA do 4K. Nowe projektory charakteryzują się odpornym na kurz, całkowicie zamkniętym torem optycznym i laserowym źródłem światła w technologii BlueCore Laser o trwałości 20 000 godzin. Wszystkie te modele są objęte 5-letnią gwarancją, co w praktyce oznacza bezproblemowe użytkowanie przez cały czas eksploatacji projektora.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/9-laserowych-projektorow-benq-bluecore-z-5-letnia-gwarancja,37304,artykul.html

Dwa ultra krótkoogniskowe dla oświaty

Dwa z zapowiadanych projektorów są specjalnie przeznaczone do użytku w salach konferencyjnych i w oświacie: LW890UST (WXGA) i LH890UST (FHD) i dzięki ultrakrótkiej ogniskowej obiektywu umożliwiają uzyskanie dużego obrazu z niewielkiej (zwykle mniejszej od 1 m) odległości projektora od ekranu. Obydwa mają jasność 4000 ANSI lumenów, trwałość źródła światła wynoszącą 20 000 godzin. Wyposażono je także w Dust Guard Pro, czyli całkowicie zamknięty mechanizm laserowy o szczelności klasy IP5X, który gwarantuje dużo większą trwałość w zakurzonych pomieszczeniach.

Pięć projektorów do większych sal i audytoriów

ilustracjastrzałka

Model LH770

LW720 (WXGA), LH720 (FHD), LH770 (FHD), LU950 (WUXGA) i LK952 (4K) to modele o jasności 5000 ANSI lumenów przeznaczone do instalacji w większych salach i audytoriach. Różnią się rozdzielczością – od WXGA do 4K, wyposażeniem – m.in. w HDBaseT czy obudową. Wszystkie te modele mają niewymienne obiektywy o standardowej ogniskowej.

Dwa krótkoogniskowe projektory do muzeów i symulacji

LU951ST (WUXGA) i LK953ST (4K) to dwa projektory krótkoogniskowe o jasności 5000 ANSI lumenów zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w galeriach wystawowych, muzeach czy symulatorach i centrach monitoringu i sterowania.

Źródło: BenQ

www.BenQ.pl

Dodatkowe informacje:

Pierwsze z nowych modeli laserowych spodziewane są w Polsce już w sierpniu br. Nie ma jeszcze informacji o cenach poszczególnych modeli.
Dystrybutorami projektorów laserowych BenQ w Polsce są: AB S.A., ABC Data S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Andrzej Skibniewski na nowym stanowisku w Mediacom Warszawa
Andrzej Skibniewski objął stanowisko New Business & Marketing Directora w agencji MediaCom Warszawa, z którą zawodowo jest związany od 21 lat. W nowej roli Andrzej Skibniewski zajmie się pozyskiwaniem kluczowych klientów, rozwojem produktu oraz strategią i działaniami z obszarów Marketingu i PR. Będzie raportował bezpośrednio do Jakuba Kossuta, CEO w MediaCom Warszawa.
Do grona klientów greyotters dołączyła Squla, platforma edukacyjna online dla dzieci.
Mural marki Rituals w centrum Warszawy
Mural zrealizowany przez Braughman Group Media na warszawskim Powiślu przy ul. Tamka promuje wyjątkowe zestawy podarunkowe marki kosmetycznej Rituals. Jest to kampania non-standard, czyli połączenie muralu z techniką iluminacji laserowej.
Retail Challenge, czyli współczesne szanse i wyzwania
Zmiany na rynku, stale powstające trendy i nowe wyzwania, które pojawiają się przed sieciami handlowymi, wpływają na powstawanie wydarzeń tematycznych, które są dedykowane branżowym specjalistom. Stanowią doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz wskazówek, a także są okazją do wzięcia udziału w ciekawych dyskusjach.
Bartłomiej Topa w nowym Mitsubishi Eclipse Cross Phev
Bartłomiej Topa – znany aktor teatralny i filmowy, który jest ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce od 4 lat, odebrał kluczyki najnowszego modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV. Samochód, poza walorami użytkowymi idealnie wpisuje się w potrzeby chronienia klimatu, które promuje aktor, pomoże również w realizacji serii filmów edukacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764