logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

90 tys. do wygrania w konkursie na oprawę graficzną koncertów PWM

   19.07.2017, przeczytano 1093 razy
ilustracjastrzałka

Sto na sto. Muzyczne dekady wolności to program realizowany przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne. Z okazji przypadającej w listopadzie 2018 roku rocznicy 100-lecia odzyskania Niepodległości, PWM wraz z zaproszonymi do współpracy instytucjami kultury w kraju i za granicą przygotowuje prestiżowe przedsięwzięcie wydawniczo-muzyczne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/90-tys.-do-wygrania-w-konkursie-na-oprawe-graficzna-koncertow-pwm,33162,artykul.html

Celem programu jest zaprezentowanie jak najszerszemu kręgowi odbiorców 100 dzieł polskich kompozytorów – po jednym utworze na każdy rok. Uroczystym podsumowaniem będzie 11 koncertów w Polsce i na świecie, odbywających się 11 listopada 2018 roku.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie portfolio w formacie pdf, na adres: konkursgraficzny(at)pwm.com.pl, które zawiera projekty opracowań graficznych oraz identyfikacji wizualnych o podobnej tematyce. Jury wyłoni 5 finalistów, którzy zostaną zaproszeni do odpłatnego przygotowania wstępnych koncepcji (po 2.000 zł). Zwycięzca za pełne opracowanie graficzne programu otrzyma nagrodę główną w wysokości 90.000 zł

Terminy konkursu:

  • Nadsyłanie portfolio w I etapie – do 25.08.2017
  • Rozstrzygnięcie I etapu konkursu – 30.08.2017
  • Nadsyłanie pakietu projektów identyfikacji wizualnej w II etapie – do 13.10.2017
  • Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu –  18.10.2017


Portfolio i projekty oceni jury w składzie:
dr Daniel Cichy
Radosław Kotapka
dr Kuba Sowiński
dr Paweł Krzywda
dr hab. Dawid Korzekwa, prof. ASP

Materiały (PDF):

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Tadaaam!

avatar użytkownika
,

Tadaj.  

,

- A kim jest pani mąż?
- Mój mąż z zawodu jest żurorem...
  

avatar użytkownika
,

Może jakbyś zaproponował swoją kandydaturę to by rozpatrzyli pozytywnie?  

,

Ja z zawodu jestem zupełnie kimś innym i taka sytuacja mi całkowicie odpowiada.

Ty byś się nadał. Masz odpowiednie kwalifikacje.
  

Najnowsze w tym dziale

RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata, dołączyła do prestiżowego grona firm docenionych za najlepsze praktyki HR-owe w swoim sektorze. We wtorek, 8 października, po raz pierwszy przyznano w Polsce nagrody LinkedIn Talent Awards.
Pentawards 2019 rozdane - projektanci Hibrands ze srebrnym trofeum
Za koncept Bee-Fee agencja została nagrodzona srebrną statuetką w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań – Pentawards.
2019 Benq Konkurs Photovue
Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.
26. edycja Golden Drum Festiwal już za tydzień
26 Międzynarodowy Festiwal Kreatywności Golden Drum ponownie otwiera swoje drzwi. Organizatorzy zapraszają już w następny czwartek, 17 października, do nadmorskiej miejscowości Portorož w Słowenii. „Creativity 4 Change” jest zagadnieniem, wokół którego skupiają się wszystkie wydarzenia dwóch dni festiwalu, zwieńczonych uroczystą galą, podczas której ogłoszeni zostaną...
Kampania Grupy Havas doceniona w konkursach Złote Spinacze i Effie Awards
„Jeden dzień - wart całe życie”, kampania społeczna stworzona i zrealizowana wspólnie przez agencje z Grupy Havas: Havas Warsaw, Havas PR Warsaw oraz Havas Media we współpracy z Fundacją Zobacz…JESTEM! zdobyła aż trzy nominacje do nagrody Złote Spinacze oraz jedną w konkursie EFFIE.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764