logo
FORUM

Kategoria: Strefa Dostawców

Bądź tam gdzie są klienci!


Witamy w Zielonej Strefie! SD to specjalna część Forum Signs.pl dedykowana dostawcom produktów i usług oraz użytkownikom zainteresowanym ich ofertą. SD przeznaczona jest wyłącznie dla firm z ofertą sprofilowaną pod kątem branży reklamowej, kreatywnej i poligraficznej.

Obowiązujący na Forum Signs.pl zakaz zamieszczania treści promocyjnych, handlowych i zaproszeń do kontaktów poza forum, nie dotyczy SD. Możesz tu swobodnie zaprezentować lub zarekomendować ofertę, zaproponować bezpośredni kontakt z firmą, spotkanie, przesłanie próbek itp. Możesz komentować i oceniać wpisy innych dostawców. W Strefie obowiązuje jednak zakaz stosowania kryptoreklamy, manipulowania tożsamością, prowadzenia czarnego PR i działań mających charakter nieuczciwej konkurencji.

wiadomości: 549

Szkolenia, warsztaty, dni otwarte itp. okazje. Jeżeli jesteś dostawcą dla branży reklamowej i poligraficznej możesz umieścić tu swój komunikat. W wypadku ważniejszych wydarzeń nie zapomnij o opublikowaniu notki prasowej w Serwisie informacyjnym!

wiadomości: 251

Bezpłatne porady najlepszych specjalistów z dziedzin prawa związanych z praktyką biznesową branży reklamowej, marketingowej i poligraficznej: prawo autorskie, prawo własności przemysłowej, prawne regulacje i ograniczenia w marketingu i reklamie, mediach, poligrafii... Nasi eksperci będą udzielać odpowiedzi w sposób niezobowiązujący, zgodnie ze swoimi możliwościami czasowymi.

wiadomości: 487

Tutaj możesz zwrócić się o pomoc techniczną do przedstawicieli firm i serwisantów. W tym dziale możesz powtórzyć pytanie skierowane do klientów/użytkowników, zamieszczone w innym miejscu na Forum.

wiadomości: 1824

Szukasz sprzętu, materiałów? Skieruj tutaj prośbę o oferty sprzedaży do dostawców branżowych, którzy w tym dziale mogą swobodnie zamieszczać materiały o charakterze handlowym i marketingowym. W tym dziale możesz zdublować pytanie zamieszczone jednocześnie w dziale pytań do klientów/użytkowników.

Najnowsze wątki
REKLAMA
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone