logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat

  PR 08.12.2023, przeczytano 351 razy
ilustracja

Damian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_5.-rewolucja_-wkracza-do-radia-nowy-swiat,402394,artykul.html

To pierwszy tego typu podcast w ofercie Radia Nowy Świat, w którym autor będzie szukał odpowiedzi na pytania: jak wpływają na nas rewolucje przemysłowe, w jaki sposób zjawiska technologiczne zmieniają nasze życie oraz jak redefiniują miejsce i rolę człowieka? Damian Kwiek opowie o najnowszych cyberzagrożeniach i wyjaśni, co kryje się pod terminem przemysł 5.0 oraz jak warto podchodzić do potencjału sztucznej inteligencji.

- W pierwszym odcinku “5. rewolucji” dr Piotr Kaczmarek-Kurczak, ekspert w zakresie zarządzania, przybliży historię rewolucji przemysłowych, argumentując, że każda z nich wykraczała daleko poza produkcję. Dr Anna Gawrońska, która specjalizuje się w transformacji cyfrowej sektora medycznego, wskaże rozwiązania z zakresu przemysłu 4.0, stosowane w szpitalach. Bo przemysł 4.0 i 5.0 to w rzeczywistości pomysły organizacyjne, techniczne i strategiczne, które mogą przydać się nam w każdej dziedzinie – przekonuje Damian Kwiek z industry up.

Autor „5. rewolucji” wcześniej pracował m.in. w Radiu Kraków, Trójce, CHIP-ie i Platformie Przemysłu Przyszłości. Teraz zajmuje się komunikacją, głównie dotyczącą branży przemysłowej i biznesu opartego o technologie.

Podcast „5. rewolucja” będzie się ukazywał w piątek, co dwa tygodnie w zakładce „Podcasty ekstra plus”. Tam można też znaleźć 5 innych tytułów: „Z archiwum Pani M.” Magdy Jethon, „Komu piosenkę” autorstwa Wojciecha Manna i Macieja Jankowskiego, „Pod czeskim dachem” Tomasza Ławnickiego, „Skandynawskim tropem” Jana Janczego, który był nominowany w tegorocznym konkursie Kreatura 2023, oraz „DoSłownie o muzyce” Macieja Jankowskiego.

W sumie Radio Nowy Świat ma w ofercie podcastowej ponad 70 tytułów różnych autorów. Kilka z nich w ramach nawiązanej współpracy z Onetem znalazło się w aplikacji Onet Audio.

Źródło: Radio Nowy Świat

nowyswiat.online

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marek Czyż powraca do TVP Info z programem „Bez Retuszu”
W niedzielę, 03.03.2024 o godzinie 20:40, widzowie będą mieli okazję ponownie aktywnie uczestniczyć w programie „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie. Będzie on transmitowany „na żywo”, zapewniając niepowtarzalną okazję do rozmowy poprzez wysyłanie SMS-ów, czy publikacje komentarzy w kanałach social media widzów z hasztagiem #BezRetuszu. Oprócz zaproszonych gości,...
Dziennikarze dla Planety
Dziennikarze i dziennikarki oraz twórcy internetowi odpowiedzialnie informujący na temat zmiany klimatu, konsekwentnie pogłębiający swoją wiedzę o klimacie zasługują na wsparcie i docenienie. Dlatego powstała strona www.dziennikarzedlaplanety.pl, prezentująca sylwetki, motywacje i pracę takich osób. Strona to niezależna od redakcji inicjatywa Fundacji Climate Strategies...
Magazyn „Spotkania z Zabytkami” - odświeżona forma i wzrost sprzedaży
„Spotkania z Zabytkami” to jedno z najstarszych czasopism popularnonaukowych w Polsce. Ukazuje się od 1977 roku. W czerwcu 2023 roku wydawanie magazynu przejął Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków. Pismo przeszło gruntowną modyfikację, poszerzając zakres tematyki o dziedziny takie jak: wzornictwo, sztuka, architektura. Magazyn stał się pismem o profilu...
Rynek reklamy w mediach – styczeń 2024
W internecie i radiu najaktywniejsze reklamowo były marki z branży „Trade”, natomiast w telewizji – „Pharmaceuticals – wynika z danych gemiusAdReal za styczeń 2024.
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwszeństwo zakupu - do 10 marca - mają oficjalni sponsorzy. Pierwszy etap sprzedaży czasu reklamowego dla pozostałych klientów rozpocznie się 11...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764