logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” - kampania Beraw Kids firmy Purella

  PR 18.05.2022, przeczytano 419 razy
ilustracjastrzałka

„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” – to nowa kampania marki BeRAW Kids. Inicjatywa ma promować u dzieci i ich rodziców zdrowy tryb życia oraz sport.  W jej ramach marka organizuje konkurs, w którym do wygrania są m.in. rowery, rolki czy hulajnogi, a do promocji włączyli się także influencerzy. Na potrzeby akcji uruchomiona została nowa strategia komunikacji, a także powstał dedykowany landing page aktywnedziecko.pl. Za strategię, pomysł oraz realizację konceptu odpowiada agencja marketingowa Neon Shake.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_aktywny-rodzic%2C-aktywne-dziecko_---kampania-beraw-kids-firmy-purella,395904,artykul.html

– Wiemy, że rodzice są największą inspiracją dla swoich dzieci. Właśnie na tym insight’cie oparliśmy komunikację naszej kampanii. Pokazujemy, że wybór naturalnych przekąsek i codzienna dawka ruchu otwierają drzwi do budowania pozytywnych wzorców u dzieci - mówi Marta Czykało-Pruś, account manager w agencji Neon Shake.

Na stronie internetowej akcji pojawiła się m.in. seria artykułów inspirująca rodziców do aktywnych zabaw z dziećmi - przedstawiają one sposoby na rodzinne spędzanie czasu w domu i na świeżym powietrzu, a także pokazują, jak różnorodne i smaczne mogą być zdrowe przekąski. Z okazji Dnia Dziecka ruszy konkurs z nagrodami. Zadaniem uczestników będzie opisanie rodzinnych sposobów na aktywność. Na wygranych czekają rowery, rolki, hulajnogi oraz vouchery do sklepów Empik.

W ramach promocji rusza kampania mediowa z udziałem influencerów, komunikacja w social mediach, kampania digital, kampania video i działania w punktach sprzedaży. Neon Shake w ramach realizacji akcji współpracuje z domem mediowym Media Choice.

ilustracjastrzałka

Źródło: Neon Shake Advertising

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764