logo
WIADOMOŚCI

„Best Application Contest” - Czas na Twoje zgłoszenie!

Ikonos  S 04.07.2017, przeczytano 891 razy
ilustracja

Korzystasz z mediów do druku wielkoformatowego IKONOS? Jest jeszcze czas aby pochwalić się własnymi realizacjami! Opolski producent zaprasza do udziału w konkursie „Best Application Contest”. Przejrzyj swoje portfolio i wyślij zgłoszenie!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_best-application-contest_---czas-na-twoje-zgloszenie!,33011,artykul.html

Zadanie konkursowe
Zadaniem konkursowym jest nadesłanie zdjęć, filmów lub artykułów prasowych, przedstawiających najciekawsze sposoby oraz efekty zastosowania produktów marki IKONOS.

Do kogo kierowany jest konkurs?
Do konkursu mogą zgłosić się wszystkie osoby pracujące z produktami marki IKONOS. Do udziału zaproszeni są zarówno bezpośredni klienci producenta marki jak i użytkownicy końcowi.

Jak się zgłosić?
Na stronie producenta pod adresem http://ikonosmedia.eu/pl/BestApplicationContest znajduje się formularz zgłoszeniowy wraz z wszystkimi informacjami. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia br.

Co jest nagrodą?
W konkursie do wygrania są:

  • Za miejsce trzecie, kamera sportowa GoPro HERO,
  • Za zajęcie miejsca drugiego, tablet multimedialny Lenovo Yoga Tab 3 10’,
  • Pierwsze miejsce zostanie nagrodzone, konsolą do gier Sony Playstation 4.


Źródło: Ikonos

ikonosmedia.eu


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Śląska Rzecz: Laureaci 13. edycji Konkursu w Galerii Signs.pl
- Po co w komu wzornictwo? Po co w ogóle brać udział w konkursie? Ponieważ nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców… – zauważyła Ewa Gołębiowska, dyrektorka Zamku Cieszyn, w którym po raz 13. wręczono nagrody w konkursie „Śląska Rzecz”.
Tofu Studio z nagrodą Miasta Gdańska i nominacjami w konkursie im. Josepha Bindera
TOFU Studio w ubiegłą niedzielę odebrało z rąk Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, nagrodę Miasta Gdańska za Promocję Kultury Gdańska im. Martina Opitza za 2017 rok. Prace gdańskiego studia zostały również zauważone i nominowane do jednego z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów projektowych: Joseph Binder Award 2018.
Konkurs Biuletynów Firmowych: Ostatni tydzień na zgłaszanie prac
Wprowadzenie całkowitej poufności danych zawartych w zgłaszanych pracach oraz trzech nowych kategorii konkursowych to najważniejsze zmiany w 18. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. Udział w Konkursie niezmiennie jest bezpłatny.
Kampania „Otwórz się na…” realizowana dla Porta KMI Poland, największego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, otrzymała nominację w Konkursie Marketingu „Golden Arrow” w kategorii „Kampania zintegrowana BtoC”. Za koncepcję, przygotowanie i realizację kampanii na rzecz Porty odpowiadała agencja CIA-Content Impact Agency.
Największa w historii edycja konkursu Braunprize
3087 zgłoszeń oznacza, że tegoroczna edycja konkursu BraunPrize będzie największą w jego 50-letniej historii.
 
niedziela 15.07.2018, 143 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone