logo
WIADOMOŚCI

„Best Application Contest” - Czas na Twoje zgłoszenie!

Ikonos  S 04.07.2017, przeczytano 863 razy
ilustracja
„Best Application Contest” - Czas na Twoje zgłoszenie!

Korzystasz z mediów do druku wielkoformatowego IKONOS? Jest jeszcze czas aby pochwalić się własnymi realizacjami! Opolski producent zaprasza do udziału w konkursie „Best Application Contest”. Przejrzyj swoje portfolio i wyślij zgłoszenie!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_best-application-contest_---czas-na-twoje-zgloszenie!,33011,artykul.html

Zadanie konkursowe
Zadaniem konkursowym jest nadesłanie zdjęć, filmów lub artykułów prasowych, przedstawiających najciekawsze sposoby oraz efekty zastosowania produktów marki IKONOS.

Do kogo kierowany jest konkurs?
Do konkursu mogą zgłosić się wszystkie osoby pracujące z produktami marki IKONOS. Do udziału zaproszeni są zarówno bezpośredni klienci producenta marki jak i użytkownicy końcowi.

Jak się zgłosić?
Na stronie producenta pod adresem http://ikonosmedia.eu/pl/BestApplicationContest znajduje się formularz zgłoszeniowy wraz z wszystkimi informacjami. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia br.

Co jest nagrodą?
W konkursie do wygrania są:

  • Za miejsce trzecie, kamera sportowa GoPro HERO,
  • Za zajęcie miejsca drugiego, tablet multimedialny Lenovo Yoga Tab 3 10’,
  • Pierwsze miejsce zostanie nagrodzone, konsolą do gier Sony Playstation 4.


Źródło: Ikonos

ikonosmedia.eu


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

VII Międzynarodowy Konkurs Graficzny rozstrzygnięty
16 marca 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w tegorocznej edycji konkursu, którego hasło przewodnie brzmiało: Healthy Body Sustainable World, czyli Zdrowe ciało, zrównoważone środowisko.
„Przekrój” - Konkurs dla ilustratorów
Redakcja kwartalnika "Przekrój" ogłasza Konkurs dla ilustratorów. Zadaniem konkursowym jest zilustrowanie Małego reportażu Tomasza Wiśniewskiego.
VII Międzynarodowe Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego
Biennale odbędzie się w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu (Polska) w 2018 r. MDSM powstał w 1986 r. z inicjatywy Akcji Znaku Pokuty/Służby dla Pokoju w Berlinie. Jest miejscem spotkań i edukacji młodzieży z całego świata, prezentacji sztuki współczesnej, szerokiej wymiany poglądów oraz platformą dyskusji politycznych.
Konkurs na projekt koszulki Open’er Festival 2018
Alter Art Festival Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konkursie na projekt oficjalnej koszulki Open’er Festival 2018.
Konkurs na projekt muralu dla warszawskiego ZOO
Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału Konkursie na projekt i wykonanie muralu dla Warszawskiego ZOO. Zgłoszony w zeszłym roku pomysł muralu jako aranżacji muru wzdłuż ul. S. Starzyńskiego głosami Warszawiaków został skierowany do realizacji w roku 2018.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone