logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Bezpieczny Poranek” i cykl o współczesnym patriotyzmie w Tok FM

  PR 08.11.2019, przeczytano 236 razy

W najbliższy poniedziałek, 11 listopada br. Radio TOK FM zaprosi słuchaczy na audycje związane z obchodzonym wówczas Świętem Niepodległości. Dodatkowo właśnie tego dnia swoją antenową premierę będzie mieć cykl "Bezpiecznych Poranków z Radiem TOK FM" poświęconych bezpieczeństwu na polskich drogach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_bezpieczny-poranek_-i-cykl-o-wspolczesnym-patriotyzmie-w-tok-fm,384645,artykul.html

- Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, jedno z najważniejszych narodowych świąt, to właściwy moment, by mówić o sprawach najważniejszych. Taką z pewnością jest bezpieczeństwo na polskich drogach. Dlatego 11 listopada Radio TOK FM zainauguruje specjalne wydania "Bezpiecznych Poranków z Radiem TOK FM", które będą pojawiać się na antenie podczas tzw. długich weekendów - wyjaśnia jeden z inicjatorów akcji Paweł Ziętara z redakcji Radia TOK FM. - Poruszymy ten temat właśnie w Święto Niepodległości, nim policja 12 listopada podsumuje kolejny długi weekend i przekaże kolejne tragiczne liczby. Pora rozpocząć szeroką dyskusję na temat bezpieczeństwa na polskich drogach i zadbać o to, aby konkretne rozwiązania i argumenty dotarły do rządzących.

W audycji "Bezpieczny Poranek", nadawanej od godz. 7:00, pojawią się głosy ofiary oraz sprawcy wypadków drogowych, a także rozmowy z psychologami, którzy pomagają poszkodowanym w wypadkach. Poranek poprowadzi dziennikarz stacji Adam Ozga we współpracy z Krzysztofem Woźniakiem, autorem audycji "Skołowani" i "Zmotoryzowani". Program zwieńczy godzinna debata ekspertów ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Podczas audycji redakcja będzie zbierać historie i opinie słuchaczy, którzy mogą pisać na adres: bezpieczny[at]tok.fm, a także dzwonić na nr 22 44 44 064 lub komunikować się z dziennikarzami za pośrednictwem mediów społecznościowych Radia TOK FM. Programowi będą towarzyszyć teksty publikowane na portalu tokfm.pl.

Natomiast po godz. 10:00 w Radiu TOK FM rozpocznie się cykl audycji związanych ze Świętem Niepodległości.

Jakie są współczesne modele patriotyzmu? 11 listopada - czyje to święto? Dlaczego zapominamy, a po co pamiętamy? Jak przyszłość wpływa na naszą pamięć? Patriotyzm i nacjonalizm - dwie strony tego samego medalu czy dwa bieguny? Między innymi te pytania zadadzą swoim gościom Zuzanna Piechowicz, Maciej Zakrocki, Agnieszka Lichnerowicz, Karolina Lewicka i Paweł Sulik.

11 listopada na antenie Radia TOK FM nie zabraknie również relacji z oficjalnych uroczystości państwowych, jak również marszów i zgromadzeń z całej Polski. A po 20:00 dzień podsumuje specjalne wydanie audycji "Mikrofon Radia TOK FM" z udziałem słuchaczy.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Już po raz 15. "Gazeta Wyborcza" wspólnie z Toyotą z okazji Dnia Dziecka przekaże pieniądze na szczytny cel. W poniedziałek, 1 czerwca br. wydanie "Wyborczej" ukaże się ze specjalną reklamą Toyoty, z której dochód pomoże podopiecznym Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą w Rabce-Zdroju. Działania wspierać będą autopromocja oraz...
 „Czarna księga PIS. Niszczenie Trójki” – magazyn Gazety Wyborczej
W piątek, 29 maja br. wraz „Gazetą Wyborczą” ukaże się dodatek „Niszczenie Trójki” – kolejna odsłona „Czarnej księgi PIS”, cyklu podsumowującego i komentującego działania partii rządzącej. W wydaniu będzie można przeczytać m.in. o kulisach aktualnych wydarzeń w Programie Trzecim Polskiego Radia i powodach, dla których z jej anteny znikają kultowe audycje czy...
25 maja stanowisko Digital Brand Managera w PMPG Polskie Media S.A. objął Marcin Gugała.  W tej roli będzie odpowiadał m.in. za wzrost liczby użytkowników serwisów wprost, ich zaangażowania i konwersji do bazy użytkowników treści płatnych.
Narzędzie wypracowane przez specjalistów z hyperCREW będzie analizować dane użytkowników mediów społecznościowych i wyciągać wnioski z ich aktywności. Ma służyć marketerom i agencjom do lepszego profilowania przekazów marketingowych i zwiększania ich efektywności. Fundusz Czysta3.vc właśnie zainwestował w jego rozwój milion złotych.
Wyniki finansowe Grupy Agora w 1. kwartale 2020r.
W 1. kwartale 2020 r. wpływy reklamowe Grupy Agora rosły szybciej niż na rynku, a przychody ze sprzedaży wydawnictw zwiększyły się m.in. dzięki intensywnie rozwijającej się prenumeracie cyfrowej „Gazety Wyborczej”. Działalność internetowa1, prasowa i radiowa Grupy odnotowały poprawę wyników, a oferty subskrypcyjne Wyborcza.pl i TOK FM osiągnęły...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764