logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Bierzyński na żywca” w Wirtualnej Polsce

  PR 11.01.2019, przeczytano 118 razy
ilustracjastrzałka

We wtorek, 8 stycznia o godz. 12:00, premiera nowej odsłony autorskiego programu Jakuba Bierzyńskiego. Pierwszym gościem będzie Michał Kamiński. Emisja m.in. na stronie głównej WP. Kolejne odcinki „Bierzyński na żywca” zaplanowano w każdy wtorek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_bierzynski-na-zywca_-w-wirtualnej-polsce,380758,artykul.html

Zaproszeni przez Bierzyńskiego goście – politycy, ludzie sztuki, aktywiści – mają komentować bieżące wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem konsekwencji społecznych. Prowadzący włączy do dyskusji również widzów i na bieżąco będzie zadawał ich pytania.

Program będzie emitowany na stronie głównej WP, w serwisie WP Opinie oraz w kanałach social media wydawcy. Emisja pierwszego odcinka, z udziałem Michała Kamińskiego, odbyła się we wtorek, 8 stycznia o godz. 12:00.

– Najważniejszą cechą tego programu jest interaktywność. Chcę zaproponować widzom unikalne doświadczenie. To oni będą mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi, dzielić się komentarzami. Ja będę głównie moderatorem tej dyskusji – mówi Jakub Bierzyński.

Jakub Bierzyński jest prezesem domu mediowego OMD, a także jednym z założycieli SMG/KRC Poland (dziś Kantar Millward Brown), największej w Polsce agencji badań rynkowych. Jako socjolog, przedsiębiorca, inwestor oraz publicysta aktywnie komentuje bieżącą sytuację na rynku mediów oraz porusza aktualne kwestie społeczne.

Bierzyński jest też autorem felietonów politycznych, które pisze dla Wirtualnej Polski. – Jest wnikliwym obserwatorem życia politycznego. Jego teksty, publikowane w serwisie WP Opinie, cieszą się wielkim zainteresowaniem. W programie wideo zobaczymy te same wartości: dogłębną analizę problemu i dociekliwość, które dadzą użytkownikom nowe spojrzenie na aktualne wydarzenia – mówi Marcin Ręczmin, szef działu opinie w WP.

Źródło: Wirtualna Polska S.A.

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poszukiwaniu nowych źródeł przychodu firmy telekomunikacyjne wchodzą w obszary biznesowe zarezerwowane dotychczas dla firm internetowych. Największy w Kanadzie operator telefonii komórkowej oraz dostawca Internetu i telewizji  planuje monitorować każdą aktywność swoich klientów, związaną ze świadczonymi usługami, a w ten sposób zarabiać na...
Ranking cytowań w grudniu 2018
Z opracowania wynika, że liderem cytowań wśród dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (234), za nią: Rzeczpospolita (131) oraz Super Express (127). Wśród dzienników regionalnych na pierwszym miejscu znalazł się Polska The Times (11), na drugim – Dziennik Zachodni (10), a na trzecim – Gazeta Krakowska (9). Wśród...
Zmiana H2 w History2
W środę, 6 lutego 2019 roku A+E Networks odświeży wizerunek kanału H2 w Polsce wprowadzając nową nazwę – HISTORY2 oraz nową identyfikację wizualną.
Materiał TVP z dnia śmierci Adamowicza jednostronny. RPO pisze do Kurskiego
- Następstwa braku pluralizmu w mediach publicznych są bardzo groźne z punktu widzenia swobody wypowiedzi, ponieważ bezpośrednio przekładają się na naruszenie praw odbiorców do uzyskiwania rzetelnej informacji na tematy istotne społecznie – napisał Adam Bodnar do prezesa TVP Jacka Kurskiego.
Reakcje na materiał „Wiadomości”. TVP grozi procesami
Po fali krytyki jaką wywołał kontrowersyjny materiał Wiadomości TVP wyemitowany po śmierci Pawła Adamowicza, Telewizja Polska wydała oświadczenie grożąc sądem każdemu, kto zasugeruje "jakąkolwiek" odpowiedzialność tej instytucji za zamach na prezydenta Gdańska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone