logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Bierzyński na żywca” w Wirtualnej Polsce

  PR 11.01.2019, przeczytano 139 razy
ilustracjastrzałka

We wtorek, 8 stycznia o godz. 12:00, premiera nowej odsłony autorskiego programu Jakuba Bierzyńskiego. Pierwszym gościem będzie Michał Kamiński. Emisja m.in. na stronie głównej WP. Kolejne odcinki „Bierzyński na żywca” zaplanowano w każdy wtorek.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_bierzynski-na-zywca_-w-wirtualnej-polsce,380758,artykul.html

Zaproszeni przez Bierzyńskiego goście – politycy, ludzie sztuki, aktywiści – mają komentować bieżące wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem konsekwencji społecznych. Prowadzący włączy do dyskusji również widzów i na bieżąco będzie zadawał ich pytania.

Program będzie emitowany na stronie głównej WP, w serwisie WP Opinie oraz w kanałach social media wydawcy. Emisja pierwszego odcinka, z udziałem Michała Kamińskiego, odbyła się we wtorek, 8 stycznia o godz. 12:00.

– Najważniejszą cechą tego programu jest interaktywność. Chcę zaproponować widzom unikalne doświadczenie. To oni będą mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi, dzielić się komentarzami. Ja będę głównie moderatorem tej dyskusji – mówi Jakub Bierzyński.

Jakub Bierzyński jest prezesem domu mediowego OMD, a także jednym z założycieli SMG/KRC Poland (dziś Kantar Millward Brown), największej w Polsce agencji badań rynkowych. Jako socjolog, przedsiębiorca, inwestor oraz publicysta aktywnie komentuje bieżącą sytuację na rynku mediów oraz porusza aktualne kwestie społeczne.

Bierzyński jest też autorem felietonów politycznych, które pisze dla Wirtualnej Polski. – Jest wnikliwym obserwatorem życia politycznego. Jego teksty, publikowane w serwisie WP Opinie, cieszą się wielkim zainteresowaniem. W programie wideo zobaczymy te same wartości: dogłębną analizę problemu i dociekliwość, które dadzą użytkownikom nowe spojrzenie na aktualne wydarzenia – mówi Marcin Ręczmin, szef działu opinie w WP.

Źródło: Wirtualna Polska S.A.

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP Wilno – nowy kanał Telewizji Polskiej dla Polaków na Litwie
21 marca Telewizja Polska i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podpisały porozumienie w sprawie utworzenia, współfinansowania i dystrybucji kanału TVP Wilno, kierowanego do Polaków i tworzonego przez Polaków mieszkających na Litwie. Prace nad nową anteną trwają od roku.
Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje 2018 rok
2018 rok zakończył się dla Grupy Cyfrowy Polsat bardzo dobrymi wynikami finansowymi oraz operacyjnymi. Grupa osiągnęła założone cele i umocniła swoją pozycję na rynkach płatnej telewizji, telekomunikacyjnym oraz nadawania i produkcji telewizyjnej – świadczy blisko 14,3 mln usług kontraktowych, a dzięki konsekwentnej realizacji strategii multiplay odnotowała kolejne...
Sport.pl z nowym programem o Formule 1
„F1 Sport” to nowy format wideo serwisu Sport.pl, w którym Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak podsumują zmagania kierowców w Grand Prix Formuły 1. Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 na Sport.pl.
EKES: Konieczne przeciwdziałanie rosyjskiej dezinformacji
Mając na uwadze wybory, konieczne jest podjęcie natychmiastowych działań w celu ochrony UE, jej instytucji i obywateli przed dezinformacją – podkreślił Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES), unijny organ doradczy.
„Gazeta Wyborcza” w międzynarodowym projekcie „Europe Talks
W poniedziałek 18 marca br. „Gazeta Wyborcza” uruchomiła platformę „Europe Talks” łączącą ludzi o różnych poglądach politycznych z całej Europy. To wspólny projekt polskiego dziennika oraz 15 innych europejskich redakcji medialnych, który ma umożliwić debatę wielu środowisk przed zbliżającymi się wyborami do Parlamentu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764