logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Bo dbasz o dom” – nowa kampania marki Brait

  PR 03.12.2018, przeczytano 371 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała kampania promocyjna zawieszek toaletowych Brait Rings produkowanych przez Dramers S.A. W działaniach po raz pierwszy wykorzystano nowy slogan marki Brait – „Bo dbasz o dom”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_bo-dbasz-o-dom_-%E2%80%93-nowa-kampania-marki-brait,380367,artykul.html

Nowe zawieszki do WC Brait Rings posiadają innowacyjny, opatentowany kształt czterech pierścieni, przez które przepływa woda obmywając kostkę z obu stron i gwarantując pianę, widoczny efekt czystości oraz świeżość toalety. Olejki o zapachu cytrynowym, leśnym oraz morskim zapewniają intensywny zapach do ostatniego spłukania, a specjalna formuła uwidacznia aktywną pianę. Zawieszki Brait Rings dzięki skuteczności i intensywnym kolorom podkreślają efekty pracy włożonej w utrzymanie czystości. Nowa kostka toaletowa dostępna jest w trzech wariantach: Ocean Rings, Forest Rings i Lemon Rings w cenie rekomendowanej 4,49 PLN.

Kampania promocyjna Brait obejmuje reklamy produktowe zawieszek Rings oraz wizerunkowe marki w magazynach poradnikowych i w Internecie, social media, promocje w punktach sprzedaży oraz działania PR. Pierwszy etap kampanii potrwa do końca stycznia 2019 r.

ilustracjastrzałka

Brait to marka należąca do firmy Dramers S.A., jednego z największych polskich producentów kostek toaletowych, odświeżaczy i środków czystości, dystrybuującego produkty do ponad 50 krajów na świecie.

Za opracowanie strategii marki i komunikacji, kreację oraz zakup mediów odpowiada agencja dobocom.

Źródło: dobocom

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764