logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„BOS - Bodnar o Społeczeństwie” w Radiu Tok FM

  PR 15.09.2022, przeczytano 179 razy

W najbliższy poniedziałek, 19 września 2022 r. o godz. 21:00 na antenie Radia TOK FM pojawi się "BOS - Bodnar o Społeczeństwie", czyli nowa audycja prowadzona przez Adama Bondara. To kolejna propozycja dla słuchaczek i słuchaczy przygotowana przez redakcję do nowej ramówki stacji - druga z jesiennych nowości antenowych TOK FM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_bos---bodnar-o-spoleczenstwie_-w-radiu-tok-fm,397213,artykul.html

Już 19 września br. Adam Bodnar dołączy do grona autorów audycji Radia TOK FM. W programie "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" będzie rozmawiał z gośćmi na temat bieżących wyzwań dotyczących praworządności, przestrzegania praw człowieka i kondycji społeczeństwa obywatelskiego. Do audycji zapraszani będą eksperci - m.in. działacze organizacji społecznych, a także osoby ze świata kultury i sztuki. A dodatkowo Adam Bondar - w rytmie hip-hopu - postara się przybliżyć odbiorcom znaczenie podstawowych pojęć związanych z przestrzeganiem prawa, zwłaszcza tych, które pozornie wydają się oczywiste.

- Chcę pokazać, że o edukację obywatelską musimy się troszczyć każdego dnia, jeśli rzeczywiście chcemy żyć jak wolni ludzie w demokratycznym państwie - wyjaśnia Adam Bodnar.

Gościem pierwszej audycji "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" będzie Arkadiusz Jakubik. Adam Bodnar chce porozmawiać z aktorem, scenarzystą i reżyserem m.in. o tym, dlaczego ten jest "chory na Polskę" i co to dla niego znaczy.

Adam Bodnar to prawnik i nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk prawnych. Od 2015 do 2021 r. pełnił funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich RP. W latach 2010–2015 był wiceprezesem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Współpracował z licznymi organizacjami pozarządowymi, m.in. z Fundacją Panoptykon (przewodniczący Rady Fundacji), ClientEarth Polska (członek rady programowej), Stowarzyszeniem im. prof. Zbigniewa Hołdy (współzałożyciel oraz członek zarządu). Był członkiem rady dyrektorów Funduszu ONZ na rzecz Ofiar Tortur. Za działalność na rzecz ochrony praw człowieka został uhonorowany Nagrodą Rafto oraz Rule of Law Award przyznawaną przez World Justice Project. W kwietniu 2021 r. otrzymał Nagrodę Chair Amnesty International, wyróżniającą osoby wnoszące szczególny wkład w walkę o prawa człowieka. Jest autorem wielu publikacji naukowych z zakresu prawa.

Premierę audycji "BOS - Bodnar o Społeczeństwie" wspiera promocja na antenie Radia TOK FM, na stronie tokfm.pl, na profilach TOK FM w mediach społecznościowych, a także kampania reklamowa w internecie oraz w prasie. Poprzedziły ją działania teaserowe, angażujące odbiorców.

"BOS" to druga z trzech nowości dostępnych na antenie Radia TOK FM we wrześniu br. Pierwszą był felieton kulinarny "Otwarta kuchnia" Pauliny Nawrockiej-Olejniczak, ktory pojawił się w ramówce stacji po raz pierwszy 12 września 2022 r. o godz. 19:20. Premiera kolejnej propozycji redakcji TOK FM dla słuchaczek i słuchaczy jest zaplanowana na poniedziałek, 26 września.

 

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą od 9 stycznia 2023 roku. Dodatkowo wprowadzane są nowe oferty i możliwości jakościowego wyróżnienia na antenie. Od przyszłego roku cenniki obowiązywać też będą na krótsze niż dotychczas okresy – zazwyczaj dwumiesięczne.
Monika Tutak-Goll na czele wszystkich redakcji marki Wysokie Obcasy
Redakcje “Wysokich Obcasów” – tygodnika, serwisu Wysokieobcasy.pl oraz miesięcznika “Wysokie Obcasy Extra” będą mieć nową naczelną. Od 1 grudnia 2022 r. będzie nią Monika Tutak-Goll. To dziennikarka i redaktorka, związana z marką “Wysokie Obcasy” od ponad 12 lat.

Skonsolidowany przychód ze sprzedaży za 3 kwartały 2022 r. wynosi ponad 32 mln zł i jest o 58% wyższy niż w analogicznym okresie 2021 r. Skonsolidowana EBITDA za 3 kwartały br. wyniosła 3,2 mln zł.
Petgram przejmie portal Petopo.com
Startup Petgram S.A. - twórca aplikacji dedykowanej miłośnikom zwierząt, połączonej z obrożą wyposażoną w lokalizator GPS dla psów i kotów, przejmie właściciela portalu Petopo.com, którego misją jest pomoc czworonogom w znalezieniu kochających domów oraz edukacja i doradztwo w zakresie opieki nad nimi. Spółka już podpisała umowę...
Influencerzy tworzą nowe kolekcje ubrań
Twórcy internetowi z agencji Ten Fajny Management (TFM) zaprojektowali unikatowe kolekcje ubrań dla swoich fanów. Koszulki będące częścią kampanii “Always Love” skrywają uniwersalne, ważne dla młodych ludzi, wartości. Z kolei farba neonu z serii “Neon Limited” jest nanoszona ręcznie przez influencera już po złożonym przez klienta zamówieniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764