logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Digital Means Future” – nowy podcast premium na Forbes.pl

  PR 19.03.2021, przeczytano 235 razy

16 marca o godz. 9:00 na Forbes.pl oraz na stronie głównej Onetu zadebiutuje pierwszy z serii 15 podcastów „Digital Means Future”. W programach prowadzonych przez Nell Przybylską wezmą udział laureaci nagrody Digital Shapers przyznawanej przez Fundację Digital Poland. Gościem pierwszego wydania podcastu będzie Anna Streżyńska, była minister cyfryzacji i była szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Premierowe odcinki podcastu „Digital Means Future” będą dostępne w każdy wtorek dla subskrybentów Forbes.pl oraz Mediaklub.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_digital-means-future_-%E2%80%93-nowy-podcast-premium-na-forbes.pl,390691,artykul.html

Redakcja Forbes oraz Fundacja Digital Poland, która stoi za stworzeniem listy Digital Shapers, zaproszą do rozmów o nowych technologiach innowatorów o nietuzinkowych pomysłach, którzy mają ogromny wpływ na digitalizację kraju.

Listę Digital Shapers tworzy 15 wyjątkowych osobowości, odznaczonych przez Fundację Digital Poland za ponadprzeciętny wkład w rozwój polskiej gospodarki w 5 kategoriach: edukacja, transformacja cyfrowa, inwestycje, innowacje i technologie, wizjoner. W ubiegłym roku o tytuł Digital Shapers ubiegało się blisko 300 kandydatów.

– Pandemia spowodowała, że potrzeba na kontakt cyfrowy, na możliwość realizowania w sposób cyfrowy dotychczas analogowych procesów i transakcji wzrosła do niespotykanego wcześniej poziomu. Całe szczęście Polacy są mistrzami niestandardowych pomysłów. – Bardzo dużo innowacji, bardzo dużo myślenia kategoriami potrzeb, kategoriami klienta, wymagań czasu powstaje właśnie w Polsce. Potrafimy myśleć niestandardowo, umiemy omijać przeszkody i szukać rozwiązań zupełnie poza marginesem normy, a stąd już jest bardzo blisko do innowacji cyfrowych. A pandemia pokazała, że technologie cyfrowe pozwalają nam praktycznie na wszystko – mówi w rozmowie z Nell Przybylską – Anna Streżyńska, współzałożycielka i prezes MC2 Innovations, była minister cyfryzacji i była szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

W kolejnych odcinkach podcastu „Digital Means Future” wystąpią m.in.:  Dawid Łasiński – nauczyciel, który zdobył popularność ucząc chemii w internecie;  Piotr Orzechowski – twórca Infermediki, startupu, który zrewolucjonizował wstępną diagnozę medyczną; Przemysław Staroń – psycholog, nauczyciel etyki i filozofii w II Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie, Nauczyciel Roku 2018, który w ubiegłym roku znalazł się wśród 50 najlepszych nauczycieli świata; Tomasz Blicharski – wiceprezes Żabka Polska, nagrodzony za usługę Żappka Pay – bezstykową metodę płatniczą, zaszytą w aplikacji mobilnej.

Podcasty będzie prowadzić Nell Przybylska, dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem w mediach (m.in. w Panoramie i Teleexpressie oraz w TVN CNBC, Onet Biznes oraz Forbes.pl), która obecnie odpowiada za strategię oraz komunikację Fundacji Digital Poland.

Podcast „Digital Means Future” będzie dostępny dla subskrybentów serwisu Forbes.pl oraz Mediaklub.pl. Użytkownicy Mediaklub.pl mają nielimitowany dostęp do wszystkich treści serwisów: Newsweek, Forbes, Fakt, Auto Świat, Komputer Świat oraz Przegląd Sportowy, a także dostęp do programów wideo oraz wyjątkowych podcastów premium.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W dniach 11-13 czerwca 2021 r. aż 108 tys. osób obejrzało seanse zagranicznych i polskich produkcji w kinach Helios w całym kraju. To rekord frekwencji w multipleksach sieci po ich ponownym uruchomieniu w maju br., odnotowany pomimo nadal obowiązującego 50-procentowego limitu sprzedaży miejsc. Filmowym hitem minionego weekendu był horror "Obecność 3. Na rozkaz...
Ponad 170 pracowników Agencji i praktyk biznesowych Publicis Groupe Polska, jako pierwszych w kraju, ukończyło globalny program edukacyjny "TikTok Academy". To kolejny krok w zacieśnianiu partnerstwa biznesowego Grupy Publicis z jedną z najdynamiczniej rozwijających się platform społecznościowych na świecie.
Media przyszłości będą mocno spersonalizowane
Media przechodzą obecnie cyfrową rewolucję. Po przejściu na cyfrowy sposób nadawania głównym trendem jest przenoszenie treści do sieci. To właśnie internet staje się podstawowym narzędziem medialnym, chociaż te tradycyjne – telewizja czy radio – także stale się zmieniają. W przyszłości będą mocno zindywidualizowane, nadawcy będą mogli wyświetlać...
Bardzo mocno i dobitnie chcemy podkreślić, że systemy pocztowe WP są całkowicie bezpieczne, a informacje czy insynuacje jakoby miało dojść do włamania na konta WP są całkowicie nieprawdziwe.
Już dzisiaj rozpoczyna się wielka sportowa impreza, na którą kibice czekali od dawna – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, tylko z TVP. Najważniejsze spotkania swoim widzom zaprezentuje także sieć kin Helios.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764