logo
WIADOMOŚCI

„Dobra zmiana” ekspozycji prasowej na stacjach Lotos

redakcja   10.01.2017, przeczytano 310 razy

Portal trojmiasto.pl ujawnia treść maila, w którym kierownik operacyjny spółki Lotos Paliwa zobowiązuje szefów stacji benzynowych do lepszej ekspozycji wspierających władzę prawicowych tytułów prasowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_dobra-zmiana_-ekspozycji-prasowej-na-stacjach-lotos,31040,artykul.html

Preferencje mają dotyczyć tytułów "Do Rzeczy", "wSieci", "Wprost", "Gazeta Polska" i "Nasz Dziennik", którym należy zapewnić "estetyczną i widoczną ekspozycję". Kierownictwo spółki  zobowiązało szefów blisko 480 stacji do codziennej kontroli realizacji tych wytycznych.

Według kierownictwa, pilnowanie "planogramów" i zaleceń dot. ekspozycji ma bezpośredni wpływ na to jak sieć postrzegana jest przez klientów. - Proszę to potraktować jako PRIORYTET i jeszcze dziś się do tego zastosować - czytamy w treści maila.

Władze spółki utrzymują, że zmiany podyktowane są preferencjami klientów, którzy według badań prowadzonych w ostatnich miesiącach poszukiwać mają właśnie tego typu tytułów. Jak wskazuje portal Trojmiasto.pl, "Lotos nie jest odosobniony w stawianiu na nowe upodobania klientów" - na początku 2016 Orlen zerwał umowę z Agorą, która płaciła spółce m.in. za ekspozycję "Gazety Wyborczej".

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Jerzy Sułowski redaktorem naczelnym Gazety Krakowskiej
Od 23 lutego br. funkcję redaktora naczelnego Gazety Krakowskiej obejmuje Jerzy Sułowski, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego tytułu. Zastąpi Wojciecha Harpulę, który odchodzi z pełnionego stanowiska.
Nowa Ipla
Wystartowała nowa odsłona IPLI, największego serwisu rozrywki internetowej w Polsce, który oferuje widzom najszerszą bazę legalnych treści wideo, live i kanałów TV. Strona www.ipla.tv zmieniła się, by zapewnić użytkownikom większą wygodę i komfort korzystania z serwisu. Nowy, przyjazny wygląd, prostota, intuicyjność i łatwość wyszukiwania treści to jej główne zalety. Zmiany zaszły także w sa...
Nanga Parbat obserwowane w serwisach sportowych
27 i 28 stycznia szczególne zainteresowanie internautów wzbudziły wydarzenia towarzyszące wyprawie na Nanga Parbat z udziałem polskiego wspinacza. Wpłynęło to na wzrost odwiedzalności serwisów sportowych. Wydłużył się również czas spędzony na stronach WWW związanych z tą tematyką. Więcej informacji o tym, jak Polacy korzystali z sieci w styczniu, dowiesz się z najnowszej analizy Gemiusa....
Training Mask Polska z nową agencją social media
Do grona klientów krakowskiej agencji social media click community dołączył Training Mask Polska - oficjalny dystrybutor rewolucyjnych masek treningowych.
Social Media London Style organizuje cykl spotkań dla branży
Agencja digital Social Media London Style, organizuje cykl bezpłatnych spotkań - śniadań networkingowych - dla osób związanych z branżą social mediową. Cykl ma objąć największe miasta w kraju, na początek zaplanowany jest Social Media Breakfast w Warszawie, w dwóch odsłonach, poświęconych innym aspektom mediów społecznościowych. Uczestnictwo w Social Media Breakfast jest bezpłatne....
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone