logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Druga połowa” w Wirtualnej Polsce

  PR 08.03.2019, przeczytano 502 razy
ilustracjastrzałka

We wtorek 5 marca w serwisie WP SportoweFakty premiera nowego programu piłkarskiego. „Druga połowa” to autorski cykl Michała Kołodziejczyka. Będzie w nim rozmawiał z dziennikarkami i ekspertkami, kobietami dla których futbol nie ma tajemnic. Emisja w każdy wtorek o godzinie 14:00 na Stronie Głównej WP i w WP SportoweFakty.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_druga-polowa_-w-wirtualnej-polsce,381563,artykul.html

Głównym tematem programu będą najważniejsze wydarzenia piłkarskie tygodnia. W „Drugiej połowie” panie przedstawią swój punkt widzenia i udowodnią, że ciekawa rozmowa o piłce nożnej wcale nie jest zarezerwowana dla mężczyzn.

– W 2019 roku możemy rozmawiać fachowo i konkretnie, bez wchodzenia na tematy pięknych oczu piłkarzy czy ich kont modowych na Instagramie. „Druga Połowa”, jak to w meczach, może okazać się ciekawsza od pierwszej, a czas doliczony zadecyduje o tym, czym będą żyli kibice i jak spojrzą na najważniejsze mecze – mówi Michał Kołodziejczyk, gospodarz programu i redaktor naczelny WP SportoweFakty.

W pierwszym odcinku programu, we wtorek 5 marca o godzinie 14:00, w studiu WP pojawią się m.in. Daria Kabała-Malarz, dziennikarka Canal+ i Karolina Hytrek-Prosiecka, była rzeczniczka Ekstraklasy. Cykl przygotowuje redakcja WP SportoweFakty, a emisję zaplanowano również na Stronie Głównej WP i w mediach społecznościowych wydawcy.

WP SportoweFakty to najpopularniejszy serwis sportowy w Polsce. Codziennie prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata, relacje, komentarze i wywiady. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w styczniu 2019 roku serwis odwiedziło 6,8 mln realnych użytkowników.

Źródło: Wirtualna Polska S.A.

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
Oscary przyciągają uwagę internautów
Poniedziałek po oscarowej nocy przyciągnął na strony poświęcone tematyce filmowej około miliona internautów więcej niż w przeciętny dzień - tak wynika z analizy danych z badania Mediapanel. Internautów nie tylko było więcej – spędzali oni na serwisach filmowych więcej czasu niż zwykle.   
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i...
Onet Premium rozwija nowe partnerstwa i rozpoczyna kolejną współpracę z firmą vivo z obszaru telekomunikacji. W ramach współpracy Onet Premium będzie dostępny dla klientów marki vivo w specjalnej promocji. Onet Premium rozpoczyna współpracę z globalnym producentem smartfonów – marką vivo.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764