logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Dwa Szybkie Żubry” wymiatają w ósmej edycji loterii

  PR 17.01.2023, przeczytano 470 razy
ilustracja

18 stycznia br. startuje flagowa aktywacja marki Żubr Kompanii Piwowarskiej – „Dwa Szybkie Żubry”. Promocja pod hasłem „Dwa Szybkie Żubry wymiatają” potrwa do 31 lipca 2023 r. W największej loterii Żubra na wygrane przeznaczono12 milionów piw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_dwa-szybkie-zubry_-wymiataja-w-osmej-edycji-loterii,398668,artykul.html

Wystarczy kupić jednego Żubra ze specjalnym oznaczeniem na opakowaniu, by mieć szansę wygrania dwóch. Promocyjne puszki i butelki piwa Żubr trafią do sprzedaży 18 stycznia br. Sprawdzona, prosta formuła jest znana sprzedawcom, ponieważ mechanizm promocji konsumenckiej nie zmienił się względem poprzednich edycji. Konsument dowie się o wygranej znajdując jej symbol pod kapslem lub zawleczką.

– „Dwa Szybkie Żubry” to loteria wyczekiwana i przyjmowana przez konsumentów z entuzjazmem. W tej edycji, inspirując się galopem króla puszczy, spieszymy z możliwością wygranych już w styczniu, czyli wcześniej niż w ubiegłych latach – komentuje Urszula Czerniawska-Kapeluch, senior brand manager Żubra.

Głównym nośnikiem kampanii jest spot reklamowy opowiadający historię dwóch żubrów galopujących przez puszczę, w którym szybkość i potęga zwierząt robi wrażenie. Działania reklamowe będą realizowane przede wszystkim w telewizji, internecie m.in. w kanałach social media oraz w punktach sprzedaży.

Za koncepcję spotu telewizyjnego odpowiada agencja PZL, produkcją zajął się dom produkcyjny OTO Film, udźwiękowieniem Juice, postprodukcją Platige Image. Działania digital i PR przygotowała Huta 19 im. Joachima Fersengelda, zaplanowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marketing i AI - konferencja I love marketing & technology już w październiku
23 – 27 października w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I ❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy i będzie skupiał się na marketingu oraz AI.
Laureaci 15. edycji konkursu POS Stars na najlepszy display reklamowy
Podczas targów Festiwal Marketingu, które odbyły się 13 i 14 września w EXPO XXI Warszawa, miała miejsce 15. Jubileuszowa edycja konkursu na najlepszy display reklamowy POS STARS.
Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją...
Golden Drum 2023: więcej zgłoszeń do konkursu
Festiwal Golden Drum odnotowuje wzrost liczby zgłoszeń, przy czym największą liczbę prac zgłosiła Ukraina, a następnie Rumunia, Polska, Słowacja, Węgry i Bułgaria. Ponad połowa kreatywnych rozwiązań pochodziła od niezależnych agencji. Liczba zgłoszeń w sekcji Creative Media Excellence przekroczyła oczekiwania kapituły konkursu. Zwycięzcy Golden Drum zostaną ogłoszeni...
Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764