logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Dzienna dawka dobrego newsa” w O2

  PR 15.03.2019, przeczytano 90 razy

Wzajemne ataki polityków, nowe odsłony afer i trudna dyskusja o przyszłości Unii Europejskiej. To najważniejsze tematy ostatnich tygodni w polskich mediach. Portal o2 ma propozycję dla internautów, którzy chcą odpocząć od podobnych historii. Dziennikarze o2 przygotowują im „Dzienną dawkę dobrego newsa”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_dzienna-dawka-dobrego-newsa_-w-o2,381659,artykul.html

W nowej akcji o2 publikowane są pozytywne historie, pokazujące kreatywnych ludzi i ich inicjatywy. „Dzienna dawka dobrego newsa” skupia się na tym, by zmotywować, zainspirować albo po prostu poprawić humor i dodać energii na wiosnę. Do tej pory w ramach akcji dziennikarze o2 napisali m.in. o utalentowanym chłopcu, który zaczął rysować w wieku 2 lat, szczęśliwym zakończeniu poszukiwań nowego opiekuna dla porzuconego psa „Snoopa”, gratulowali również gwiazdom rodzinnych sukcesów.

– „Dzienna dawka dobrego newsa” to coś więcej niż redakcyjna akcja. To zobowiązanie wobec internautów, że u nas znajdą też inspirujące i pozytywne historie. Chcemy pokazać, że takie treści w internecie mają swoje miejsce, dla wielu użytkowników mogą być ciekawsze od codziennych, politycznych informacji – mówi Anna Gumkowska, dyrektor zarządzająca obszaru kultura i rozrywka w Wirtualnej Polsce.

Akcja portalu o2 trwa od tygodnia. Redakcja zachęca użytkowników do komentowania i udostępniania tekstów. Zachęca również, by internauci przysyłali swoje historie, które wpisują się w „Dzienną dawkę dobrego newsa”.

Źródło: Wirtualna Polska S.A.

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grzegorz Kalinowski: Media obrosły masą showmanów i mediaworkerów
Media zmierzają dziś w stronę show-biznesu – uważa pisarz. Jego zdaniem solidnych dziennikarzy coraz mocniej wypierają showmani i mediaworkerzy, co odbija się na jakości przekazu medialnego. Według niego na przestrzeni jego trwającej ponaddwadzieścia lat kariery zawodowej polskie media ulegały znacznym przemianom.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieście nie przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu wobec mnie środka zapobiegawczego w postaci bezwzględnego tymczasowego aresztu i ustanowił możliwość opuszczenia aresztu za kaucja. Chcę podkreślić, że zawsze działałem w ramach i na podstawie prawa, czego dowiodę. Zarzuty, które mi postawiono są bezzasadne.
Inea wprowadza Eleven Sports 1 w 4K
INEA rozwija platformę telewizyjną HIWAY, wprowadzając drugi kanał w jakości 4K – Eleven Sports 1. Do końca marca będzie on dostępny dla wszystkich klientów HIWAY TV, a od 1 kwietnia dla klientów najwyższego pakietu.
Cinema City Free WiFi: New Age Media uruchamia nową usługę
W związku z wprowadzeniem we wszystkich kinach Cinema City oraz kinach IMAX w Polsce nowej usługi o nazwie „Cinema City Free WiFi”, widzowie kinowi zyskali bezpłatny dostęp do Internetu w holach i barach kinowych. Jednocześnie  za pomocą tego rozwiązania klienci reklamowi New Age Media mają możliwość dodatkowego dotarcia do ponad 2 milionów użytkowników miesięcznie w...
Brexit wspierany na Twitterze przez skrajnie prawicowe konta spoza Wielkiej Brytanii
Analiza 24 milionów tweetów na temat Brexitu przeprowadzona przez badaczy z firmy F-Secure wykazała próby ingerowania w debatę ze strony skrajnie prawicowych kont spoza Wielkiej Brytanii. Ich celem było wzmocnienie nastrojów wspierających wyjście Brytyjczyków z Unii Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764