logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Eksperyment" - nowy podcast Michała Janczury na platformie Tok FM

  PR 03.10.2022, przeczytano 218 razy
ilustracja
Michał Janczura

Michał Janczura przygotował kolejny radiowy serial dokumentalny, tym razem poświęcony eksperymentom z wykorzystaniem komórek macierzystych. Cykl pod tytułem „Eksperyment" pojawi się na platformie podcastowej TOK FM - na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM już we wtorek, 4 października 2022 r. o godz. 7:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_eksperyment_---nowy-podcast-michala-janczury-na-platformie-tok-fm,397441,artykul.html

Najnowszy podcast w bibliotece platformy TOK FM to „Eksperyment", kolejna produkcja autorstwa Michała Janczury. Będzie to radiowy serial dokumentalny o poszukiwaniu cudownego leku, o świecie medycyny i nauki, o dążeniu do sławy i uwielbienia, o układach na najwyższych szczeblach władzy, o handlowaniu nadzieją i o wielkich pieniądzach, ale przede wszystkim o pacjentach, którzy za to wszystko płacą. Główną osią tych wszystkich historii są eksperymenty przeprowadzane z wykorzystaniem komórek macierzystych.

- W ośrodkach z szyldem „klinika” lekarze z tytułami naukowymi eksperymentują na ludziach. Pod płaszczykiem wielkiej nauki kryje się jednak czasami pozbawione skrupułów wyciąganie pieniędzy od umierających. Handluje się po prostu nadzieją. Państwo stoi obok i się temu przygląda, a czasem pomaga, ale nie pacjentom, a biznesowi - dodaje Michał Janczura.

Pierwszy odcinek cyklu pojawi się na platformie TOK FM już jutro - we wtorek, 4 października br. o godz. 7:00 i będzie dostępny dla wszystkich internautów. Jednocześnie ukaże się też druga część cyklu, której - podobnie jak kolejnych, udostępnianych już co tydzień - będą mogli słuchać subskrybenci TOK FM Premium na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM.

Dodatkowo, odcinki serii pojawią się również na antenie Radia TOK FM - pierwszy w dniu startu cyklu w audycji "Mikrofon TOK FM", nadawanej po godz. 20:00. Następne będą emitowane z tygodniowym opóźnieniem względem premiery w sieci.

Z związku ze startem nowego cyklu podcastowego zespół TOK FM przygotował dla internautów wyjątkową ofertę, w ramach której za pierwsze trzy miesiące korzystania z TOK FM Premium zapłacą oni jedynie 5 zł. Więcej szczegółów na temat „Eksperymentu” oraz specjalnej propozycji subskrypcyjnej będzie można znaleźć już jutro na stronie tokfm.pl/eksperyment.

Autorem serialu „Eksperyment" jest Michał Janczura, dziennikarz Radia TOK FM.

Na platformie podcastowej TOK FM w 2021 r. pojawiły się dwie części radiowego serialu dokumentalnego jego autorstwa pt. „Piecza". Serial przedstawiający dramatyczne losy dzieci wywołał poruszenie wśród polityków i instytucji, a Michał Janczura został nominowany do wielu prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym Grand Press 2021 w kategorii Reportaż audio. Otrzymał także tytuł „Czułego sygnalisty”. Natomiast w 2022 r. swoją premierę miał „Folwark" - serial dokumentalny Michała Janczury o władzy, polityce i lokalnych układach w małym miasteczku na Pomorzu Zachodnim - Kaliszu Pomorskim.

W zbieraniu informacji do serialu „Eksperyment" Michałowi Janczurze pomagali Adrian Wojtasik i Michał Tomasik. O oprawę dźwiękową podcastu zadbał Bartosz Dąbrowski. Producentką serialu jest Magdalena Birecka.

Pojawienie się serii „Eksperyment" na platformie TOK FM wspiera promocja na antenie stacji, na stronie tokfm.pl oraz na profilach TOK FM w mediach społecznościowych.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jaki materiał fotograficzny uzyska tytuł najlepszego w minionym roku w finale konkursu za „Odwagę patrzenia"? Tego dowiemy się już w czwartek, 8 grudnia 2022 r. po godz. 20:00. Serwis Wyborcza.pl przedstawi finalistów i laureata lub laureatkę Nagrody im. Krzysztofa Millera oraz zwycięzcę lub zwyciężczynię w kategorii „Wolność, solidarność,...
„Polish Gamers Kids”
PURR Media oraz inicjatywa Polish Gamers Observatory prezentują pierwsze w Polsce badanie na temat konsumpcji gier wideo przez dzieci w wieku 9-15 lat – „Polish Gamers KIDS”. Jak pokazują wyniki – dla 88% dzieci z pokoleń Z i Alfa, gry są częścią ich codziennej rutyny, a granie stanowi czynność pierwszego wyboru w wolnym czasie. Badanie „Polish Gamers...
W raporcie „Biura Reklamy 2022” przygotowanym przez magazyn „Media&Marketing Polska” po raz kolejny liderem rankingu w swojej kategorii został AMS. Najwyższe oceny zebrały także zespoły Tandem Media – zarówno ten zajmujący się reklamą radiową (wkrótce jako Tandem Audio Broker), jak i kinową (niebawem pod szyldem Helios Media). Nagrodę...
Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764