logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Gazeta Stołeczna” już po raz 14. rozda nagrody w plebiscycie Stołek i Noga od Stołka

  PR 12.02.2021, przeczytano 379 razy

Jury oraz czytelnicy stołecznej „Gazety Wyborczej” wybiorą bohaterów i antybohaterów 2020 r. Ci, którzy zasłużyli się dla Warszawy w minionych 12 miesiącach, otrzymają Stołek, zaś ci, którzy zaszkodzili miastu, Nogę od Stołka. Dziś – w piątek, 12 lutego 2021 r. „Gazeta Stołeczna” zaprezentowała nominacje do obu wyróżnień, a na Warszawa.Wyborcza.pl internauci mogą już oddawać swoje głosy. Wyniki 14. edycji plebiscytu Stołek i Noga od Stołka poznamy w połowie marca br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_gazeta-stoleczna_-juz-po-raz-14.-rozda-nagrody-w-plebiscycie-stolek-i-noga-od-stolka,390201,artykul.html

W tegorocznej edycji plebiscytu Stołek i Noga od Stołka jury nominowało po 6 osób lub podmiotów do każdego wyróżnienia.  

Kandydaci do Stołka:

 • Dr Paweł Grzesiowski, immunolog i ekspert ds. zakażeń - Nominowany za edukowanie społeczeństwa w związku z pandemią koronawirusa i walkę z fake newsami.
 • Marcin Konrad Jaroszewski, dyrektor XXX LO im. Śniadeckiego - Nominowany za to, że murem stanął za swoimi uczniami, którzy poparli Strajk Kobiet.
 • Kolektyw Szpila - Nominacja za numer antyrepresyjny, czyli organizację bezpłatnej pomocy prawnej dla osób zatrzymanych przez policję podczas demonstracji.
 • Smart Factor - Ta warszawska firma stworzyła system do namierzania samochodów, które w strefie płatnego parkowania stają za darmo
 • Zarząd Dróg Miejskich - Nominacja za zwężenie al. Jana Pawła II między Dworcem Centralnym a Rondem ONZ z pięciu do trzech pasów ruchu.
 • Lusia Żagałkowicz - Nominowana za zorganizowanie Serca Miasta, spontanicznego punktu pomocy osobom bezdomnym, o których w pandemii inni zapomnieli.

Kandydaci do Nogi od Stołka:

 • Robert Bąkiewicz - Nominowany za agresywną akcję powołanej przez niego Straży Narodowej pod kościołem św. Krzyża, gdzie ze schodów zrzucono kobietę.
 • Paweł Dobrodziej, komendant stołeczny policji - Nominacja za gaz, tajniaków z pałkami i zamykanie w kotłach uczestników demonstracji w obronie praw kobiet.
 • Marian Okręglicki, szef firmy Sawa Apartments - Nominowany za forsowanie budowy osiedla w lesie Bemowskim w trybie ustawy o zwalczaniu koronawirusa.  
 • Aurelia Michałowska, mazowiecka kurator oświaty - Nominowana za musztrowanie dyrektorów szkół za tęczowy piątek i poparcie uczniów dla Strajku Kobiet.
 • MPWiK - Nominacja za sumę błędów popełnionych przy budowie oraz naprawie kolektora ściekowego pod dnem Wisły.
 • Konstanty Radziwiłł, wojewoda mazowiecki - Nominowany za nieracjonalne polecenia dla dyrekcji szpitali, żeby kolejne oddziały przekształcać w covidowe kosztem innych.  

Zwycięzców w każdej z kategorii wybiorą redakcja „Gazety Stołecznej” (nagroda jury) oraz czytelnicy dziennika w internetowym głosowaniu, które już trwa w serwisie Warszawa.Wyborcza.pl/stolki(nagroda czytelników).

Wyniki plebiscytu poznamy w marcu br. podczas uroczystej gali, transmitowanej online na profilu „Gazety Wyborczej” w mediach społecznościowych. Zostaną one zaprezentowane także na łamach warszawskiego wydania „Wyborczej” i na Warszawa.Wyborcza.pl.

Plebiscyt „Stołek i Noga od Stołka” wspiera promocja w prasie (lokalne wydanie „Gazety Wyborczej”), w internecie (serwis Warszawa.Wyborcza.pl, Facebook i Instagram) oraz radiu (stacje należące do Agory). Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”. 

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta.pl udostępnia kalkulator pracy wykonywanej w domu
Redakcja Gazeta.pl angażuje się w walkę o prawa kobiet, wspiera równouprawnienie płci i nie boi się poruszać ważnych społecznie zagadnień. Zbliżający się Dzień Matki stał się dla dziennikarzy portalu pretekstem do rozpoczęcia dyskusji na temat wartości pracy opiekuńczej – opieki nad domem, dziećmi i osobami starszymi, czyli zajęć wykonywanych głównie...
Technologia wspiera współcześnie rozwój wielu przedsiębiorstw na niespotykaną dotąd skalę. Zmiana zachowań konsumentów sprawiła, że musieliśmy przedefiniować rolę, jaką technologia odgrywa w naszym codziennym życiu. Widać to m.in. we wzroście czasu przeznaczanego na oglądanie filmów, większej liczbie zapytań w wyszukiwarce, a także rosnącej...
„Informacje o tej reklamie”: nowa funkcja Tiktoka, która zwiększy przejrzystość reklam
Bezpieczeństwo użytkowników to priorytet TikToka. Platforma dokłada starań, by zachować transparentność w zakresie sposobu gromadzenia, wykorzystywania i udostępniania danych reklamowych. Z tą myślą firma wprowadziła najnowszą funkcję „Informacje o tej reklamie”, która pozwoli społeczności TikToka dowiedzieć się więcej na temat personalizacji...
Wydawnictwo Agora zaangażowało się w pomoc Ukrainie i dochód ze sprzedaży książek Oksany Zabużko przekazało Fundacji Ocalenie, pomagającej osobom uciekającym przed wojną.  
Sztuczna inteligencja mierzy ruch wokół indoorowych nośników reklamowych AMS
To prawdziwy przełom w pomiarze ruchu wokół nośników indoorowych znajdujących się w galeriach handlowych. AMS i CitiesAI wdrożyły zupełnie nowy standard pomiaru, oparty na setkach tysięcy zdjęć analizowanych przez sztuczną inteligencję.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764