logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Gazeta Wyborcza”, Gazeta.pl i Radio Tok FM w rankingu Top Marka 2018

  PR 07.11.2018, przeczytano 169 razy

„Gazeta Wyborcza”, Gazeta.pl i Radio TOK FM znalazły się wśród marek o najszerszym dotarciu i najlepszym wizerunku według rankingu Top Marka 2018, największego badania marek w polskich mediach. Jedenasta edycja zestawienia objęła aż 500 marek z 50 branż.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_gazeta-wyborcza_%2C-gazeta.pl-i-radio-tok-fm-w-rankingu-top-marka-2018,380051,artykul.html

„Gazeta Wyborcza”, jako jedna z trzech marek prasowych i aż sześciu medialnych, znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu Top Marka 2018. Z ponad 698 tys. publikacji dziennik zajął pierwsze miejsce wśród marek prasowych, wyprzedzając m.in. „Przegląd Sportowy”, „Super Express” i „Rzeczpospolitą”.

Gazeta.pl z ponad 1 mln publikacji znalazła się na trzecim miejscu zestawienia najbardziej medialnych portali internetowych – na podium portal Agory wyprzedziły Wirtualnapolska.pl i Onet.pl. W ogólnym rankingu 500 najbardziej medialnych marek Gazeta.pl zajęła 126. miejsce.

Radio TOK FM znalazło się na dziewiątym miejscu wśród najbardziej medialnych marek radiowych, a w całym rankingu Top Marka 2018 zajęło 355. pozycję.

Wyniki badania Top Marka 2018, przeprowadzonego przez Press-Service Monitoring Mediów, zaprezentowano w listopadowo-grudniowym wydaniu magazynu „Press”. Przeanalizowano w nim materiały z prasy, internetu i social mediów opublikowane od 1 lipca 2017 roku do 30 czerwca 2018 roku – łącznie ponad 52 mln informacji. Liderem rankingu Top Marka 2018 została PGE, drugie miejsce zajął TVN, a trzecie – Polsat.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network
Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764