logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Gazeta Wyborcza” partnerem 29. Finału WOŚP

  PR 18.01.2021, przeczytano 126 razy

„Gazeta Wyborcza” po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy jako oficjalny partner 29. Finału. Prócz medialnego wsparcia akcji redakcja przygotowała wyjątkowe aukcje i zbiórki internetowe, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na tegoroczny cel – zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Licytacje potrwają do dnia Finału - 31 stycznia 2021 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_gazeta-wyborcza_-partnerem-29.-finalu-wosp,389871,artykul.html

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 29. będzie zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Hasłem przewodnim tegorocznej zbiórki jest „Finał z głową”, a celem zakup jak największej ilości specjalistycznego sprzętu dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.  

„Gazeta Wyborcza” jak co roku wspiera Orkiestrę medialnie oraz aktywnie włącza się w zbieranie funduszy na tegoroczny cel zbiórki, organizując wyjątkowe aukcje. Akcje te są już dostępne na stronie Wyborcza/wosp oraz za pośrednictwem aukcji Allegro dla WOŚP na stronie aukcje.wosp.org.pl. Licytacje będą trwać do niedzieli, 31 stycznia br. ( kończą się pomiędzy godz. 21:20, a godz. 22:00 ).

Redakcja oferuje m.in. wyjątkową możliwość zostania bohaterką/bohaterem pierwszej strony tygodnika lokalnego, piątkowego dodatku do „Gazety Wyborczej” i zaprezentowania siebie, swojej firmy bądź pasji.

Cieszący się ogromną popularnością w 2018 i 2019 r. spacer po Puszczy Białowieskiej z przyrodnikiem Adamem Wajrakiem będzie licytowany również i w tym roku. W pakiecie znajdą się nocleg w Białowieży dla czterech osób (przy uwzględnieniu obostrzeń sanitarnych związanych z sytuacją pandemiczną w Polsce) oraz zestaw książek Adama Wajraka wraz z autografem.

 „Gazeta Wyborcza" zaoferuje też licytację cyfrowej prenumeraty dziennika na 100 lat (i jeden dzień dłużej) na wszystkich nośnikach – m.in. na komputerach i telefonach komórkowych, a w przyszłości również na urządzeniach, które jeszcze nie zostały wymyślone.

W tym roku można wylicytować również komplet 3 najlepszych fotografii z roku 2020. Dwie z nich wybrała redakcja „Gazety Wyborczej", a trzecią jej czytelnicy w głosowaniu, które odbyło się w dniach 9-13 stycznia 2021 r. w serwisie Krakow.wyborcza.pl. Zdjęcia są oprawione, z dedykacją i podpisem autorów.

Redakcja wrocławskiego wydania „Gazety Wyborczej” przygotowała dodatkową aukcję, w której będzie można wylicytować prywatny spacer po Wrocławiu z Leszkiem Balcerowiczem.

Wśród aukcji znajdują się również: gratka dla miłośników gór, czyli książka Bartłomieja Kurasia w pakiecie z weekendowym pobytem w Tatrach Zachodnich (szczegóły tutaj); kurs morsowania i ice swimmingu w Krakowie (szczegóły tutaj) oraz wyjątkowy bilet, którego nie ma Kolei Śląskich.

„Gazeta Wyborcza” uruchomiła również eSkarbonkę, z której całość wpłat zostanie przekazana WOŚP.

W dniu 29, Finału 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godz. 20:00 niebo tradycyjnie rozświetli „Światełko do nieba" – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.  Relacje z niedzielnych wydarzeń pojawią się na facebookowym profilu „Gazety Wyborczej” oraz w serwisie Wyborcza.pl.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W poniedziałkowym wydaniu Onet Rano ruszyła inicjatywa „Na co Cię stać?” Fundacji Anji Rubik oraz Onet Rano. Celem akcji jest wsparcie finansowe projektów z zakresu szerzenia edukacji seksualnej. Znane osobowości, zaproszone do akcji, zadeklarowały wykonanie określonego zadania-wyzwania po uzbieraniu ustalonej kwoty na cele statutowe SEXEDpl.
Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu
Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.
LOVEMEDIA i Telewizja Polska są pierwszymi firmami, które otrzymały złoty znak programu QUALID. Oznacza to, że ukończyły procedurę weryfikacji - spełniły warunki we wszystkich czterech obszarach programu oraz przeszły specjalistyczne szkolenia.
Zespół redakcyjny Telex.hu z Węgier otrzymał Nagrodę #AllForJan – wyróżnienie, które jest upamiętnieniem osoby zamordowanego 3 lata temu słowackiego dziennikarza Jána Kuciaka. Gala #AllForJan była częścią konferencji MEDIA for FREEDOM Summit (d. Press Freedom Conference), wydarzenia online organizowanego 25 lutego przez European Magazine Media...
W związku z publikacjami Onetu, Na Temat, Oko.press, Dziennika Bałtyckiego, Polska The Times, wyborcza.pl, Wprost, WP i innych, w których dokonano manipulacji przekazu wypowiedzi Prezesa Jacka Kurskiego, podczas rozprawy w związku z wniesieniem przez TVP prywatnego aktu oskarżenia przeciwko p. Sadurskiemu, Telewizja Polska żąda zaprzestania powielania wyrwanych z kontekstu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764