logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Gazeta Wyborcza” wspiera 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  PR 21.01.2022, przeczytano 358 razy

„Gazeta Wyborcza” kolejny raz włącza się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespół dziennika wraz z Wydawnictwem Agora i załogą drukarni Agory w Warszawie przygotował wyjątkowe aukcje internetowe - dochód z nich w całości zasili cel akcji, czyli wsparcie okulistyki dziecięcej. Oprócz tego w sieci dostępna jest eSkarbonka „Wyborczej”, do której można przekazywać swoje wpłaty aż do 30. Finału WOŚP - 31 stycznia 2021 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_gazeta-wyborcza_-wspiera-30.-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy,394473,artykul.html

„Gazeta Wyborcza” jak co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, aktywnie włączając się w zbieranie funduszy na tegoroczny cel zbiórki.

Zespół dziennika przygotował wyjątkowe aukcje charytatywne, które są już dostępne na stronie Wyborcza.pl/wosp oraz za pośrednictwem aukcji Allegro dla WOŚP na aukcje.wosp.org.pl. Licytacje będą trwać do niedzieli, 30 stycznia br.

„Wyborcza” oferuje w nich m.in. prenumeratę Wyborcza.pl na 100 lat, a nawet jeden dzień dłużej! Dzięki wygranej będzie można korzystać z pakietu Klubowego z cyfrowej oferty dziennika na wszystkich nośnikach - tych, których używamy dzisiaj, telefonach i komputerach, oraz tych, których będą używały nasze wnuki i prawnuki.

We współpracy z Wydawnictwem Agora „Gazeta Wyborcza” wystawiła na aukcję również spacer po Puszczy Białowieskiej z Adamem Wajrakiem oraz nocleg w Białowieży dla 4 osób. Zwycięzca licytacji otrzyma też zestaw książek autorstwa Adama Wajraka. Oprócz tego na aukcje.wosp.org.pl dostępna jest książka "Wybór" z dedykacją Donalda Tuska i Anne Applebaum.

Swoje licytacje uruchomiły również lokalne zespoły „Wyborczej” - w każdym z miast wydawania piątkowych tygodników można zostać bohaterem lub bohaterką z pierwszej strony. Aukcje dotyczące okładki jednego z 20 lokalnych dodatków do „Gazety Wyborczej" pozwolą zwycięzcy zaprezentować siebie, swoją pasję lub firmę.

Licytacje prowadzą redakcje w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra. Linki do aukcji są dostępne na Wyborcza.pl/wosp.

Oprócz tego trwają inne licytacje lokalnych oddziałów dziennika - można w nich wygrać m.in. spacer z profesorem Marcinem Matczakiem po Wrocławiu, podczas którego przewodniczką będzie Beata Maciejewska, dziennikarka „Gazety Wyborczej”, autorka wrocławskich „Spacerowników", a także zwycięskie zdjęcie w konkursie Śląska Fotografia Prasowa 2020, którego autorem jest Dominik Gajda, fotoreporter katowickiej "Gazety Wyborczej".

Aukcje specjalne zaoferowała też drukarnia Agory w Warszawie, która zajmuje się m.in. drukiem „Gazety Wyborczej" i innych tytułów. W 5 licytacjach można zdobyć 2-osobowe zaproszenia do zwiedzania budynku stołecznej drukarni przy ul. Daniszewskiej 27. Wizyty zaplanowane są na sobotę, 29 stycznia na godzinę 12:00. Grupę oprowadzi drukarz z wieloletnim doświadczeniem, który będzie również odpowiadać na wszelkie pytania zwiedzających.

„Gazeta Wyborcza” uruchomiła też eSkarbonkę, z której całość wpłat zasili WOŚP.

Relacje z 30. Finału WOŚP pojawią się na facebookowym profilu „Gazety Wyborczej” oraz w serwisie Wyborcza.pl.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zarząd Ringier Axel Springer Polska i Tomasz Lis zadecydowali o zakończeniu współpracy. Z dniem 24 maja 2022 r. Tomasz Lis przestaje pełnić funkcję redaktora naczelnego oraz prowadzącego podcast „Świat_PL” i odchodzi z firmy.
24 maja mija trzeci miesiąc agresji Rosji na Ukrainę. Grupa TVN – podobnie jak cała Polska – od momentu rozpoczęcia wojny pomaga Ukraińcom. W pierwszej kolejności nadawca koncentrował się na działaniach ułatwiających odnalezienie się uchodźcom w nowej rzeczywistości. Wśród innych inicjatyw podjętych przez grupę są m.in.: strategiczna współpraca z...
Inicjatywa Polish-Ukrainian Forbes Women Academy to cykl edukacyjnych webinarów skierowanych przede wszystkim do  kobiet z Ukrainy. Celem inicjatywy jest wspieranie, pomaganie w edukacji i przystosowaniu się do nowej rzeczywistości. Pierwszy webinar poświęcony aktywności zawodowej kobiet i podejmowaniu pracy w Polsce odbędzie się 31 maja.
Marta Danielewicz z poznańskiej redakcji „Gazety Wyborczej” otrzymała nagrodę Pióro Odpowiedzialności w kategorii Artykuł tematyczny. Dziennikarz Gazeta.pl Dominik Szczepański został wyróżniony w kategorii Artykuł prasowy. Gala wręczenia nagród, przyznawanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbyła się w środę, 25 maja br.
W związku ze zniesieniem stanu epidemii w Polsce z dniem 16 maja 2022 roku Grupa TVN podsumowuje działania na rzecz walki z pandemią podjęte na przestrzeni ostatnich 2 lat. Przeznaczyła na ten cel łącznie ponad 22 miliony złotych – wliczając bezpośrednie darowizny oraz wartość czasu reklamowego przekazanego na bezpłatne kampanie społecznie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764