logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Gotuj się na zmiany” – wystartowała 12. edycja programu edukacyjnego organizowanego przez Winiary

  PR 19.09.2022, przeczytano 297 razy
ilustracja

Winiary zapraszają przedszkola oraz szkoły podstawowe do udziału w 12. edycji programu edukacyjnego WINIARY „Gotuj się na zmiany”, która ruszyła 1 września. Za kompleksową organizację programu w odświeżonej formule odpowiada agencja kreatywna NAV agency.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_gotuj-sie-na-zmiany_-%E2%80%93-wystartowala-12.-edycja-programu-edukacyjnego-organizowanego-przez-winiary,397254,artykul.html

Program edukacyjny „Gotuj się na zmiany” ma na celu kształtowanie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych, podkreślenie wagi niemarnowania żywności oraz zapoznanie dzieci z kuchnią. Właśnie ruszyła jego kolejna edycja w nieco odświeżonej formie. Tym, co wyróżnia 12. odsłonę „Gotuj się na zmiany”, jest próba jeszcze mocniejszego wpisania się w obecne potrzeby nauczycieli. Stworzone do programu scenariusze zajęć są zgodne z podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2022/2023. Materiały edukacyjne zostały podzielone na trzy części tematyczne (racjonalne żywienie, niemarnowanie jedzenia oraz przystosowanie do życia w kuchni) i na trzy grupy wiekowe (przedszkolaki, uczniowie klas 1-3 i uczniowie klas 4-8). Dostępne dla nauczycieli pomoce ułatwiają przekazanie wiedzy i sprawiają, że zajęcia są bardziej angażujące i atrakcyjniejsze dla uczniów. Część merytoryczna, na podstawie której nauczyciel przekaże dzieciom wiedzę, stworzona została przy wsparciu Katarzyny Zadki, specjalistki ds. żywienia, prowadzącą warsztaty żywieniowe dla dzieci i dorosłych.  

– Nasz program ukierunkowany jest nie tylko na przekazanie dzieciom wiedzy, lecz również na pobudzenie ich zainteresowania i wyobraźni oraz na pomoc w kształtowaniu odpowiednich postaw. Edukacja w zakresie dobrych nawyków związanych z jedzeniem, jego przygotowaniem czy podejściem do niemarnowania żywności już na wczesnym etapie życia zaprocentuje w przyszłości – mówi Magdalena Jabłońska Specjalista ds. Komunikacji Winiary

Poza zajęciami na dzieci czekają również m.in. materiały do pracy w domu, konkursy z nagrodami i specjalne scenariusze, które wykorzystywać będą technologie zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Celem tej inicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Scenariusze do Laboratoriów Przyszłości przygotował Pan Belfer – nauczyciel-influencer, znany m.in. z poprzednich edycji programu i z zaangażowania w grupie Superbelfrów RP, który od wielu lat działa aktywnie w sieci i poza nią, wspierając dzieci w nauce przy wykorzystaniu swojej wiedzy o nowoczesnych technologiach, mediach społecznościowych i marketingu.

Za organizację, wsparcie merytoryczne, komunikacyjne i kompleksową realizację 12. edycji programu WINIARY „Gotuj się na zmiany” ponownie odpowiada agencja kreatywna NAV agency. Tegoroczna odsłona, rozwinięta m.in. o Laboratoria Przyszłości, będzie kontynuacją ubiegłorocznej formuły, ponownie odświeżoną przez tę agencję.

Źródło: NAV agency

www.navagency.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764