logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jak nie teraz, to kiedy?” – nowa linia kreatywna dla młodych Banku Pekao S.A.

  PR 12.06.2023, przeczytano 540 razy
ilustracja

Bank Pekao S.A. wprowadza nową platformę komunikacji marketingowej, której idea brzmi: „Jak nie teraz, to kiedy? Na później odkładaj tylko pieniądze!”. Nowa linia skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, którzy wkraczają w dorosłość oraz stają się samodzielni i odpowiedzialni finansowo.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jak-nie-teraz%2C-to-kiedy_-%E2%80%93-nowa-linia-kreatywna-dla-mlodych-banku-pekao-s.a.,400337,artykul.html

Pomysł Pekao nie wyklucza dotychczasowego hasła banku „Bierz życie za rogi”. Wręcz przeciwnie – nowa idea wzmacnia jego przekaz, bo „Jak nie teraz, to kiedy weźmiesz życie za rogi?”. Połączenie sloganów może być interpretowane w różny sposób. Jednak sprowadzają się one do jednej tezy, że warto korzystać z życia, bo jest tylko jedno. Właśnie dlatego w świat finansów należy wprowadzać już dzieci, pielęgnować pasje, spełniać marzenia i nie odkładać niczego na później, oprócz pieniędzy.

– Młodość to czas, by sprawdzać, doświadczać i brać sprawy w swoje ręce – mówi Marta Szygenda, dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao S.A. – Życia nie da się poznać tylko z książek czy opowiadań znajomych i rodziców. W naszej nowej komunikacji zwracamy się do młodych ludzi, prezentując im bezpieczne, nowoczesne i kompleksowe rozwiązania finansowe, dzięki którym realizacja ich pasji, celów i marzeń stanie się prostsza – dodaje.

Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Bank Pekao? Przede wszystkim towarzyszy, wspiera i pomaga wkraczać w dorosłe i odpowiedzialne życie. Podsuwa rozwiązania, które motywują i pozwalają żyć z pobudzającą do działania myślą „Jak nie teraz, to kiedy? Dziś jest najlepszy czas!”.

Obsługą mediową nowej platformy Banku Pekao S.A. w internecie zajmuje się agencja mediowa Sales&More, a jej komunikacją w mediach społecznościowych – agencja Digital Kingdom.

Źródło: Bank Pekao S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Havas wprowadza strategię Converged
Agencja mediowa Havas, kluczowy partner biznesowy w zakresie zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych, ogłosiła wprowadzenie innowacyjnych zmian w obszarze strategii oraz inwestycji, aby odpowiedzieć na stale rosnące potrzeby klientów.
Endless profrekwencyjnie dla fundacji Alliance4Europe
Endless zrealizowała kampanię profrekwencyjną do Parlamentu Europejskiego na zlecenie fundacji Alliance4Europe. Agencja jest odpowiedzialna zarówno za ideę strategiczną, jak i kreatywną.
Makłowicz znów inspiruje w kampanii Browaru Fortuna
Trwa kampania piw marki Miłosław&Makłowicz ArcyIPA i premierowego ArcyLager z portfolio Browaru Fortuna. To seria współtworzona z Robertem Makłowiczem. Za realizację odpowiada agencja Pomarańcza.
Timecode: rebranding na 20-lecie
Dom produkcyjny Timecode Film Production świętuje w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu Timecode zaprezentował nowe logo i komunikację wizualną.
Akcjonariat pracowniczy w agencji Verbum
Notowana na giełdzie agencja MPL VERBUM SA wprowadza program, w ramach którego pracownicy będą mogli stać się współwłaścicielami firmy. Program ESOP (Employee Stock Option Plan) umożliwi im nabycie udziałów firmy na preferencyjnych warunkach, co jest elementem strategii wzmacniania motywacji i lojalności kluczowych członków zespołu. W ramach programu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764