logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jan Błąd. Komputer nie umiera nigdy.” – kampania Panoramy Firm

  PR 21.11.2016, przeczytano 484 razy
ilustracjastrzałka

W kinie i w Internecie trwa kampania reklamowa internetowej wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl. Akcja inspirowana jest popularnymi hitami filmowymi i będzie trwała do końca 2016 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jan-blad.-komputer-nie-umiera-nigdy._-%E2%80%93-kampania-panoramy-firm,30584,artykul.html

W naszej ostatniej produkcji występuje Jan Błąd, superagent, który dzięki niezawodnemu wsparciu wyszukiwarki PanoramaFirm.pl, ratuje świat przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem. Spot przedstawia jedną z misji Jana, pełną dynamiki i zaskakujących zwrotów akcji. – komentuje Wojciech Komosa, kierownik ds. komunikacji i PR. - Przy tworzeniu spotu, twórczo nawiązujemy do filmów akcji ze słynnym agentem. Warto dodać, że cała seria reklam została w całości wymyślona i wyprodukowana przez pracowników Działu Komunikacji Eniro Polska. – podsumowuje.

W nietypowej kampanii reklamowej wyszukiwarka lokalna panoramafirm.pl promowana jest za pomocą typowych w promocji hitów kinowych zapowiedzi (tzw. trailerów). Zapowiedzi odnoszą się do fikcyjnych filmów, ale także konkretnych branż dostępnych w wyszukiwarce. W filmie pt. „Jan Błąd. Komputer nie umiera nigdy” jest to branża komputerowa. Natomiast w dwóch pierwszych odsłonach kinowej kampanii Panoramy Firm była to branża tuningowa („Warsaw Drift. Czas Tunerów”) oraz biżuteria („Władcy pierścionków. Powrót jubilera”).

Kampania obejmuje kina sieci Cinema City i Helios w największych miastach w Polsce.


Źródło: Panorama Firm

www.panoramafirm.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

 Piotr Dybowski Event Managerem w El Padre
Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Piotr Dybowski dołączył do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko Event Managera.
Wystartowała świąteczna kampania marki Milka
Każdy z nas spotyka na swojej drodze „Mikołajów dnia codziennego”. W okresie Świąt Milka szczególnie namawia nas do nagradzania i docenienia gestów dobroci innych osób. Do niesienia dobra i dzielenia się pomocą zainspirować będą nas mogły historie nadesłane przez widzów programu „Miłe Wieści”, emitowanego na antenie TVN od...
Z końcem roku spółka Foton Technik zmieni nazwę na E.ON Foton. Związane jest to ze zmianami właścicielskimi w ramach Grupy innogy, której firma jest częścią. Rebranding nie ma wpływu na ważność dotychczasowych umów i usług świadczonych przez firmę na rzecz jej klientów.
Nowe osoby w Client Service Leo Burnett Warszawa
Dzięki nowym projektom oraz wygranym przetargom, między innymi na stworzenie platformy kreatywnej Otodom, obsługę kreatywną dywizji Digital Appliances Samsung Electronics Polska, czy poszerzeniu współpracy z PZU o wygrany w tym roku obszar BTL, agencja Leo Burnett powiększyła zespół Client Service o nowe osoby.
Awanse w Grupie Openmobi
Joanna Urbaniak awansowała na stanowisko Zastępcy Dyrektora Sprzedaży Agencyjnej, a Dominika Piwowarczyk na Senior Account Managera.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764