logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jej czarne oczy” w najnowszym spocie dla Vision Express

  PR 18.06.2019, przeczytano 1481 razy

Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla Vision Express – „Wielka wyprzedaż”. Za koncepcję kreatywną nowej kampanii odpowiada agencja Walk Creative, produkcją zajął się dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO. Spotom towarzysz znany przebój „Jej czarne oczy” zespołu Ivan i Delfin.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jej-czarne-oczy_-w-najnowszym-spocie-dla-vision-express,382941,artykul.html

Bohaterami spotów są osoby z problemami ze wzrokiem, które biorą udział w imprezach karaoke. Próbują w nich zaśpiewać znane utwory, m.in. piosenkę „Jej czarne oczy” autorstwa zespołu Ivan i Delfin. Nowa kampania, promująca akcję „Wielka wyprzedaż” będzie emitowana w telewizji, radiu oraz Internecie. Zostanie wsparta działaniami w prasie, outdoorze i w social mediach.

Autorem koncepcji strategiczno-kreatywnej jest agencja Walk Creative, która odpowiadała za przygotowanie scenariuszy do spotów. Produkcją zajął się dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO. Za planowanie mediów odpowiadał dom mediowy MullenLowe. Reżyserem spotu był Michał Bulik, a za zdjęcia odpowiadał Michał Englert. Postprodukcja – Badi Badi, a udźwiękowienie – ZStudio i Burza.

Nowa odsłona kampanii dla Vision Express jest wynikiem kolejnej już współpracy Walk Creative z domem produkcyjnym SZUT SZUT STUDIO.

Źródło: Walk Creative

www.walk.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gifts Journal Flesz – czerwiec 2021
Kolejny miesiąc za nami, a to oznacza że czas na kolejne wydanie Gifts Journal Flesza. Co można znaleźć w czerwcowym wydaniu Flesza:
Targi Remaextra we wrześniu – Gifts Journal Flesz – maj 2021
We Fleszu magazynu Gifts Journal prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w majowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz - marzec 2021
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:
Gifts Journal Flesz – grudzień 2020
W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764