logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jest temat!” na antenie Radia Tok FM

  PR 23.09.2022, przeczytano 182 razy

"Jest temat!", czyli nowa audycja prowadzona przez Agatę Szczęśniak zadebiutuje na antenie Radia TOK FM już w najbliższy poniedziałek, 26 września 2022 r. o godz. 15:00. To kolejna propozycja dla słuchaczek i słuchaczy przygotowana przez redakcję do nowej ramówki stacji - trzecia z jesiennych nowości antenowych TOK FM.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jest-temat%21_-na-antenie-radia-tok-fm,397318,artykul.html

Od 26 września br. co poniedziałek w swoim nowym programie Agata Szczęśniak porozmawia z badaczkami, artystkami, czasami również z politykami o tym co ważne, a nie doraźne - o wyzwaniach, ideach i książkach. Każda z audycji będzie miała swój temat przewodni, który zostanie omówiony i przedstawiony z różnych perspektyw. Stałym punktem programu będzie też autorski przegląd prasy - polskiej i zagranicznej.

- Kiedy wszystko wokół się rozpada i układa na nowo, trzeba siąść i na serio pogadać. O co w tym wszystkim chodzi? Na co dzień zajmuję się tą polityką, która dzieje się w parlamencie. Teraz mam okazję porozmawiać o tym, co politycy często przegapiają - o głębokich zmianach w naszym świecie i kulturze. O tematach, które dopiero się wyłaniają - wyjaśnia Agata Szczęśniak.

Program Agaty Szczęśniak będzie emitowany w każdy poniedziałek w godz. 15:00-16:40 na antenie TOK FM, a także dostępny jako podcast na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM dla subskrybentów TOK FM Premium.

Agata Szczęśniak to dziennikarka, komentatorka polityczna, redaktorka. Rowerzystka. Pracuje w portalu OKO.press, uczy na Uniwersytecie SWPS. Współzałożycielka i wieloletnia wicenaczelna „Krytyki Politycznej”. Była też redaktorką w „Gazecie Wyborczej”. Współtworzyła feministyczny program satyryczny „Przy kawie o sprawie” oraz spektakl teatralny „Europa. Śledztwo”. Współorganizatorka wielu wydarzeń kulturalnych i uczestniczka ruchu Obywatele Kultury, który walczył o zwiększenie publicznych nakładów na kulturę. Studiowała socjologię, filozofię i stosunki międzynarodowe.

Premierę audycji "Jest temat!" wspiera promocja na antenie Radia TOK FM, na stronie tokfm.pl, na profilach TOK FM w mediach społecznościowych, a także kampania reklamowa w internecie oraz w prasie.

"Jest temat!" to trzecia wrześniowa nowość na antenie Radia TOK FM. Pierwszą był felieton kulinarny "Otwarta kuchnia" Pauliny Nawrockiej-Olejniczak, emitowany w każdy poniedziałek o 19:20, drugą - program Adama Bodnara "BOS - Bodnar o Społeczeństwie", który swoją premierę miał 19 września o 21:00.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Ponoć, jeśli się wyrzuci z pracy wszystkich mężczyzn, to będzie więcej miejsca dla kobiet walczących o ich prawa.

avatar użytkownika
,

Czujesz się sterroryzowany przez kobiety, czy jest jakiś inny powód dla którego je nienawidzisz i atakujesz przy każdej okazji?  

avatar użytkownika
,

Aktywizm jest dobry, pod warunkiem, że niesie korzyści, bez niszczenia innych.
Jeśli tak nie jest, jest zły jak każdy ekstremizm.
  

avatar użytkownika
,

A co ma piernik do wiatraka?  

avatar użytkownika
,

Wysil trochę szare komórki i sprawdź czyje miejsce to było wcześniej.
Na pewno masz jakieś i będziesz umiał skojarzyć fakty.
  

avatar użytkownika
,

Wcześniej? Przecież to jest nowa ramówka...  

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764