logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – serwis Ringier Axel Springer i Nationale-Nederlanden

  PR 18.10.2019, przeczytano 416 razy
ilustracjastrzałka

„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jestes-najwiekszym-kibicem-swojego-dziecka%21_-%E2%80%93-serwis-ringier-axel-springer-i-nationale-nederlanden,384403,artykul.html

W nowym serwisie jest poruszony temat roli ojca w życiu dziecka. Punktem wyjścia jest raport Nationale-Nederlanden, pokazujący jak istotna jest rola ojca w życiu dziecka. Do współpracy przy projekcie zaproszono znane osoby, m.in. psycholog Małgorzatę Ohme, Kamila Nowaka, twórcę Blog Ojciec oraz ojców – influencerów, np. Matata.

- Każdy rodzic wspiera swoje dziecko, a tata to szczególny kibic! Współcześni ojcowie są coraz bardziej zaangażowani – towarzyszą dzieciom w codzienności, dzielą z nimi sukcesy, ale też wspierają w trudnych momentach. I my to doceniamy! Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się, jak ważna jest rola taty. Dowiesz się też, jak być kibicem swojego dziecka i pomóc mu dobrze rozegrać życie. Sprawdź porady dla taty… i mamy też!– mówi Małgorzata Ohme, redaktor naczelna Onet Kobieta.

Serwis został podzielony na 3 kategorie tematyczne:

AKTYWUJ dziecko – w tej części serwisu czytelnicy dowiedzą się, jak zaszczepić w dziecku pasję do zdrowego stylu życia oraz jakie  aktywności będą najlepsze i bezpieczne dla  dziecka.

ORGANIZUJ siebie – dzięki zamieszczonym poradom organizacja życia rodzinnego i budowanie relacji z dzieckiem może być prostsza.

DOCENIAJ tatę – tata to wyjątkowy kibic swojego dziecka, a polscy ojcowie aktywnie przygotowują się do tej najważniejszej życiowej roli i wiedzą, jak cenny jest ich aktywny udział w codzienności dziecka.

Wyróżnikiem serwisu „Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” jest możliwość współtworzenia treści przez czytelników. To właśnie użytkownicy decydują, które tematy chcieliby czytać w pierwszej kolejności.  Serwis umożliwia zamieszczanie i polecanie ciekawych miejsc do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem – dzięki użytkownikom powstaje interaktywna mapa ciekawych i przyjaznych rodzinom miejsc.

Serwis powstał we współpracy firmy Nationale – Nederlanden i redakcji Onet, Noizz i Business Insider. Za przygotowanie strategii i koncepcji odpowiada Media Impact – biuro reklamy Ringier Axel Springer Polska.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kino Polska zaprasza na Długi weekend na legalu. W dniach 11-13 czerwca br. stacja zaprezentuje widzom takie hity polskiej kinematografii, jak Ogniem i mieczem, Pitbull i Uwikłanie, a połowę przychodów z reklam wyemitowanych przy tych filmach przekaże Fundacji Legalna Kultura.
Od 1 czerwca program Małgorzaty Ohme #zostajęwdomu z Onet zmienia tytuł, tematykę i częstotliwość. #Latowdomu z Onet – będzie emitowany trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 12.30 na żywo w Onecie oraz na Facebooku. W letniej odsłonie programu prowadząca Małgorzata Ohme wraz z gośćmi podpowie, jak spędzić letni czas zachowując dobry humor i jak...
„Karmię piersią, naturalnie!” – nowa akcja edukacyjna M jak mama
Startuje kampania edukacyjna „Karmię piersią, naturalnie!”, mająca na celu propagowanie karmienia piersią wśród młodych mam i kobiet w ciąży, a także wspieranie karmiących mam.
W piątek 29 maja 2020 r.  wraca „Ligowy weekend”, popularny wśród kibiców dodatek do „Przeglądu Sportowego”.
Wirtualna gala 5. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”
Zespół „Wysokich Obcasów” zaprasza na wyjątkową galę plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która w tym roku odbędzie się wirtualnie, w nowoczesnym, multimedialnym studiu we wtorek, 2 czerwca. Podczas wydarzenia, transmitowanego na żywo na Facebooku, widzowie poznają wybór jury i czytelników oraz dowiedzą się...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764