logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jeszcze więcej Euro” w Radiu Tok FM

  PR 09.06.2021, przeczytano 142 razy

Od piątku, 11 czerwca 2021 r. - wraz ze startem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 - Radio TOK FM zaprosi wszystkich do słuchania specjalnych audycji i serwisów informacyjnych poświęconych Euro 2020. Na antenie pojawią się m.in. podsumowujące dni rozgrywek programy "Jeszcze więcej Euro", a wydania tej audycji po 20:00 można słuchać już od poniedziałku, 7 czerwca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jeszcze-wiecej-euro_-w-radiu-tok-fm,391821,artykul.html

Kibice piłki nożnej będą mogli śledzić przebieg rozpoczynających się w tym tygodniu Mistrzostw Europy w Radiu TOK FM.

Przedturniejowych informacji można już słuchać na antenie od 7 czerwca w programach "Jeszcze więcej Euro" po godz. 20:00. Natomiast wydanie "Jeszcze więcej Euro" po 23:00 nadawane będzie od piątku, 11 czerwca do końca zawodów, z wyłączeniem dni bez meczy. W audycji, którą poprowadzą: Przemysław Pozowski, Michał Waszkiewicz, Michał Janczura, Mateusz Stanicki i Przemysław Iwańczyk (TOK FM i Polsat Sport), pojawią się podsumowania zakończonych spotkań, pomeczowe informacje i komentarze.

Reporterzy Radia TOK FM będą obecni w bazie polskiej reprezentacji w Gdańsku, będą także towarzyszyć kibicom w przeżywaniu sportowych emocji. Dzięki nim fani piłki nożnej poznają opinie sportowców, trenerów, komentatorów i ekspertów.

Na antenie TOK FM przybędzie też wiadomości o sporcie - w ramówce od poniedziałku do piątku znajdzie się 5 dodatkowych wydań Informacji Sportowych. Zaś w weekendy nadawane będą nowe wydania Informacji Sportowych - po 8 w ciągu każdego dnia.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764