logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Kalendarz Adwentowy Nutella” 2021 – moc świątecznych inspiracji prosto od gwiazd

  PR 01.12.2021, przeczytano 311 razy
ilustracjastrzałka

Już 1 grudnia Ferrero Polska, producent kremu Nutella, zaprezentuje świąteczny Kalendarz Adwentowy w wersji digital. W tym roku dostępny nie tylko na www.nutella.pl czy dla widzów platformy YouTube, ale również dla czytelników Twojego Stylu, w postaci specjalnie wydanego dodatku - kalendarza z poradami gwiazd.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_kalendarz-adwentowy-nutella_-2021-%E2%80%93-moc-swiatecznych-inspiracji-prosto-od-gwiazd,393956,artykul.html

- Adwentowy Kalendarz Nutella to 24 filmy z inspiracjami, przepisami kulinarnymi i poradami, które umilą naszym widzom przygotowania do Świąt. Razem z Nutella wierzymy, że Święta to doskonały czas by zaskoczyć bliskich przygotowanymi własnoręcznie prezentami. Prezentami, w których wykonanie wkładamy serce, bo jak wiadomo właśnie takie są najcenniejsze. W związku z tym poprosiliśmy całą plejadę gwiazd o przygotowanie przepisów na świąteczne wypieki i pomysłów na upominki w stylu DIY.  Mamy nadzieję, że zainspirujemy tym naszych widzów do przedświątecznego działania i dzielenia się miłością z ich najbliższymi. – zdradza Łukasz Sasin – Country marketing manager kategorii Nutella

W tym roku, swoimi pomysłami podzielili się z nami: Ewa Wachowicz, Katarzyna Pakosińska, Anna Pastuszka, Kasia Klich, Marieta Marecka, Damian Kordas, David Gaboriaud, Matteo Brunetti oraz youtuber Blowek. Z kolei Darek Stolarz, Agnieszka Winnicka i Agnieszka Witkowska przygotowali specjalne porady „zrób to sam” i wyczarowali niepowtarzalne świąteczne ozdoby i pomysły na upominki.

W trakcie przygotowań gwiazdy opowiadają swoje historie związane ze Świętami Bożego Narodzenia i dzielą się osobistymi wspomnieniami.

Ostatni odcinek serii to szczególny prezent dla widzów – wszystkie gwiazdy „śpiewają” w znanym formacie lip sync świąteczną piosenkę pt. „Kto wie” w nowej aranżacji.

Koncepcję projektu oraz jego produkcję przygotowało studio produkcyjne The Story Lab (dentsu Polska) Premiera 24 odcinków „Kalendarz Adwentowego Nutella już 1 grudnia 2021.

Źródło: dentsu

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

23 maja w warszawskim ATM Studio odbyła się 10. edycja Gali PKO BP Ekstraklasy. Transmisja emitowana była na żywo na kanałach partnerów w telewizji linearnej, a także streamowana online i na YouTubie.
Można zwariować i żyć normalnie – tak głosi hasło kampanii społecznej, której celem jest nawiązanie dialogu, a docelowo zmiana świadomości społecznej dotyczącej postrzegania zdrowia psychicznego. Akcję edukacyjno-informacyjną zainicjowała fundacja Można Zwariować, która otwarcie mówi o zaburzeniach psychicznych, między innymi w podcaście o tym...
Adam Nykles mianowany Chief Data Officerem Publicis Le Pont
Adam Nykles, obecnie Chief Data Officer w firmie KINDRED, należącej do Publicis Groupe w Czechach, będzie pełnił jednocześnie analogiczną rolę w platformie Publicis Le Pont, którą tworzą eksperci Publicis Groupe w Europie Środkowej i Wschodniej, z rynków Polski, Czech i Węgier.
Kampania agencji Peppermint dla marki Heinz
Agencja strategiczno-kreatywna Peppermint powered by Quad przygotowała kampanię „Heinz ❤️ food” promującą zimne sosy marki Heinz.
Karol Kamiński nowym Web Services Directorem w Grupie Blix
Karol Kamiński objął stanowisko Web Services Directora w Grupie Blix, która jest liderem aplikacji smartshoppingowych w Polsce. Wcześniej przez wiele lat był związany z projektem AdRetail, należącym do Grupy Interia. Obecnie kieruje zespołem produktowym, dedykowanym rozwojowi serwisu webowego Blix.pl. Kreuje i wdraża kluczowe projekty budujące jego wzrost, również w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764