logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Kobiety wiedzą, co robią - Live” – 4. edycja cyklu

  PR 26.01.2021, przeczytano 260 razy

Rok 2021 to czas kolejnej, 4. odsłony cyklu „Kobiety wiedzą, co robią – LIVE” organizowanego przez zespół „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”. W ramach projektu w ciągu najbliższych miesięcy będą odbywać się panele dyskusyjne i spotkania z niezwykłymi kobietami ze świata mediów, kultury, technologii czy aktywnie działającymi na rzecz społeczeństwa. Pierwsze z nich odbędzie się już jutro, 27 stycznia o godz. 18:00 m.in. na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów" i „Gazety Wyborczej”.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_kobiety-wiedza%2C-co-robia---live_-%E2%80%93-4.-edycja-cyklu,389969,artykul.html

„Kobiety wiedzą, co robią" - cykl spotkań organizowanych przez „Gazetę Wyborczą" i „Wysokie Obcasy” w różnych miastach Polski, który od 2018 roku jednoczy kobiety z całego kraju. Koronawirus sprawił, że zeszłoroczna - 3. edycja projektu, inaczej niż poprzednie, odbywała się jedynie online. Nie przeszkodziło to jednak w organizacji 9 spotkań z niezwykłymi kobietami ze świata biznesu, nauki, sportu czy kultury.  

Mimo wciąż trwającej pandemii projekt będzie kontynuowany również i w tym roku. Pierwsze spotkanie 4. edycji projektu - „Kobiety wiedzą, co robią – IT” będzie mieć miejsce jutro, 27 stycznia o godz. 18:00. Rozpocznie się ono debatą „(Kobiece) przywództwo w IT”. W rozmowie udział wezmą Aleksandra Milu – Manager biura ds. zarządzania projektami we wrocławskim Capgemini; Anna Stysiał - IT Senior Manager - Service Desk 3M GSC Poland oraz Danuta Kowalczyk - Dyrektor działu Planowania RAN (Radio Access Network), kierownik programów systemów sieci mobilnych (Mobile Network System Program Manager). Dyskusję poprowadzi Michał Karbowiak - Concordia Design Wrocław.

Na drugą część wydarzenia, w godz. 18.45 - 19.15, zaplanowany jest panel „Jak IT zmienia biznes i skąd się biorą specjaliści w IT?”, w którym prelegenci będą rozmawiać m.in. o tym, jak przekwalifikować się w kierunku IT czy jak IT zmienia biznes. W rozmowie, którą poprowadzi Katarzyna Jaklewicz, weźmie w nim udział prof. Katarzyna Tworek, dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, Agnieszka Jurasińska z Agile Coach oraz Jowita Michalska - Founder & CEO w Digital University.

Wydarzenie „Kobiety wiedzą, co robią – IT ” odbędzie się online – m.in. na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów”, „Gazety Wyborczej”, „Gazety Wyborczej Wrocław” oraz „Gazety Wyborczej Poznań”.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zapewnianie bezpieczeństwa społeczności TikToka to najwyższy priorytet platformy, która na bieżąco monitoruje charakter publikowanych treści. Platforma opublikowała właśnie Raport Transparentności, w którym przedstawia swoje działania podjęte w drugiej połowie 2020 roku, mające chronić jej społeczność przed szkodliwymi i fałszywymi treściami.
W ubiegłym tygodniu sąd w Mińsku w bezprecedensowym wyroku skazał dwie dziennikarki Biełsatu Kaciarynę Andrejewą i Darię Czulcową na dwa lata kolonii karnej za relacjonowanie w listopadzie 2020 r. manifestacji po zamordowaniu Ramana Bandarenki. W proteście przeciwko temu wyrokowi i w obronie wolności słowa redakcja Radia TOK FM przygotowała specjalne nagranie wideo ze słowami...
Dominika Chachuła dołącza do zespołu Lvl Up Media
Dominika Chachuła dołączyła do zespołu LVL UP MEDIA na stanowisku Junior E-commerce  Specialist.  Do  jej  zadań  należy  wsparcie  i  analiza  e-commerce’owych kanałów dystrybucji oraz współpraca z klientami agencji.
Swiatłana Cichanouska i Adam Michnik o wolności dla Białorusi
Czy walczących o wolność Białorusinów reżim może jeszcze pokonać? Jak Polacy mogą im pomóc? – o tym rozmawiał Adam Michnik z przywódczynią białoruskiej opozycji Swiatłaną Cichanouską. Nagranie ze spotkania będzie można obejrzeć już od najbliższego czwartku, 25 lutego br. od godz. 20:00 na Wyborcza.pl. Ekskluzywny dostęp do rozmowy będą mieć...
Wiosna w Telewizji WP przebudzi widzów z zimowego snu. Ramówkę wypełnią nowe, inspirujące produkcje własne oraz dobrze znane już widzom formaty.  Pomogą odkryć w sobie piękno, odświeżyć i przearanżować dom, zainspirują do stworzenia idealnej strefy wypoczynku na działce oraz dostarczą pomysłów na majówkowe grillowanie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764