logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Kryminalna majówka” z Rock Radiem

  PR 26.04.2021, przeczytano 128 razy

Seryjni mordercy, zbrodnie, które wstrząsnęły światem, oraz klasyka rocka - tak zapowiada się tegoroczna majówka z Rock Radiem. Zespół stacji zaproponuje słuchaczom audycje m.in. o legendach muzyki rockowej i ich konfliktach z prawem, porozmawia też o kryminalnych sprawach z ekspertem - Jerzym Dziewulskim. Pierwszego ze specjalnych programów przygotowanych na weekend pod hasłem "Kryminalna majówka" będzie można słuchać już 1 maja od 10:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_kryminalna-majowka_-z-rock-radiem,391213,artykul.html

W sobotę, 1 maja br. w godz. 10:00 - 15:00 na antenie Rock Radia Michał Żołądkowski przyjrzy się teoriom spiskowym związanym z niewyjaśnionymi i tajemniczymi zgonami legend rocka. Czy Jim Morrison faktycznie zmarł na atak serca? Czy Brian Jones, współzałożyciel The Rolling Stones, znaleziony martwy w basenie, utonął sam czy ktoś mu pomógł?

Natomiast od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk będzie opowiadać słuchaczom o klasykach rocka, m.in AC/DC, The Beatles czy Black Sabath, które zainspirowały zbrodniarzy.

W niedzielę, 2 maja od 10:00 do 15:00 dzięki Rock Radiu będzie się można dowiedzieć, jakie konflikty z prawem miały legendy rocka. Natomiast po 15:00 na antenie rozgłośni pojawi się polska królowa kryminałów - do godz. 20:00 Katarzyna Bonda będzie opowiadać Mariuszowi Stelmaszczykowi o tym, czy rzeczywiście zbrodnia niejedno ma imię, a także czym kieruje się zabójca i jak go rozpracować.

Natomiast w poniedziałek, 3 maja w porannej audycji "Powstanie Rock Radia" (7:00 -10:00) Jan Bajor Bajorek porozmawia z generałem Adamem Rapackim o największych gangach w Polsce.

Od 10:00 stacja prezentować będzie klasyki rocka, których inspiracją były prawdziwe zbrodnie. Wśród nich znajdą się np. piosenka "Polly" Nirvany czy "I Don’t Like Mondays" zespołu The Boomtown Rats. Na audycję zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn.

Po 15:00 gościem Rock Radia będzie jedyny policjant w Polsce trzykrotnie odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę - Jerzy Dziewulski. Ekspert opowie o kryminalnych sprawach z bliska, a program poprowadzi Tomasz Miara.

Specjalne propozycje Rock Radia na majówkę wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Od poniedziałku, 20 września 2021 r. słuchacze Rock Radia mogą wziąć udział w nowej zabawie antenowej pod hasłem "List gończy!". Poszukiwanym będzie osoba związana z klasyką rocka - uczestnicy konkursu spróbują odgadnąć jej imię i nazwisko lub pseudonim dzięki umiejętnemu zadawaniu pytań. Zwycięzca zabawy otrzyma nagrodę pieniężną, której stawka...
Historie o życiu Daleko Od Miasta w nowym sezonie programu Canal+ Domo
A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać na wieś? To pytanie z pewnością choć raz zadała sobie większość osób żyjących w wielkomiejskim pędzie. Za nim zawsze pojawiają się również kolejne: czy sobie poradzę, jak się utrzymam, czy nie będzie mi brakowało gwaru metropolii? Odpowiedzieli na nie bohaterowie ósmego sezonu programu Natalii Sosin-Krosnowskiej...
Najnowsze badanie IAB Europe "The Wider Socio-Economic and Cultural Value of Targeted Advertising in Europe"potwierdza, że ​​reklama jest filarem wolnego i otwartego internetu, a targetowanie ma kluczowe znaczenie dla przychodów z reklam zarówno wydawców, jak i dostawców usług internetowych. Ponad dwie trzecie przychodów z reklam cyfrowych w...
TVP Wilno w jakości HD
TVP Wilno, kanał Telewizji Polskiej skierowany przede wszystkim do Polaków mieszkających na Litwie, promujący polski język i kulturę, zmienił standard nadawania z jakości SD na HD. Od 10 września TVP Wilno w wyższej jakości obrazu jest dostępny dla wszystkich widzów znajdujących się w zasięgu multipleksu regionalnego na Litwie i korzystających z naziemnej telewizji...
Bus #tematdlauwagi z powrotem na polskich drogach
Bus #tematdlauwagi znowu w trasie! Po przerwie spowodowanej pandemią i obostrzeniami reporterzy programu „UWAGA!” ponownie spotkają się z mieszkańcami miast w całej Polsce. A wszystko po to, żeby poznać i przybliżyć kolejne ludzkie, często wstrząsające historie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764