logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Kryminalna majówka” z Rock Radiem

  PR 26.04.2021, przeczytano 114 razy

Seryjni mordercy, zbrodnie, które wstrząsnęły światem, oraz klasyka rocka - tak zapowiada się tegoroczna majówka z Rock Radiem. Zespół stacji zaproponuje słuchaczom audycje m.in. o legendach muzyki rockowej i ich konfliktach z prawem, porozmawia też o kryminalnych sprawach z ekspertem - Jerzym Dziewulskim. Pierwszego ze specjalnych programów przygotowanych na weekend pod hasłem "Kryminalna majówka" będzie można słuchać już 1 maja od 10:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_kryminalna-majowka_-z-rock-radiem,391213,artykul.html

W sobotę, 1 maja br. w godz. 10:00 - 15:00 na antenie Rock Radia Michał Żołądkowski przyjrzy się teoriom spiskowym związanym z niewyjaśnionymi i tajemniczymi zgonami legend rocka. Czy Jim Morrison faktycznie zmarł na atak serca? Czy Brian Jones, współzałożyciel The Rolling Stones, znaleziony martwy w basenie, utonął sam czy ktoś mu pomógł?

Natomiast od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk będzie opowiadać słuchaczom o klasykach rocka, m.in AC/DC, The Beatles czy Black Sabath, które zainspirowały zbrodniarzy.

W niedzielę, 2 maja od 10:00 do 15:00 dzięki Rock Radiu będzie się można dowiedzieć, jakie konflikty z prawem miały legendy rocka. Natomiast po 15:00 na antenie rozgłośni pojawi się polska królowa kryminałów - do godz. 20:00 Katarzyna Bonda będzie opowiadać Mariuszowi Stelmaszczykowi o tym, czy rzeczywiście zbrodnia niejedno ma imię, a także czym kieruje się zabójca i jak go rozpracować.

Natomiast w poniedziałek, 3 maja w porannej audycji "Powstanie Rock Radia" (7:00 -10:00) Jan Bajor Bajorek porozmawia z generałem Adamem Rapackim o największych gangach w Polsce.

Od 10:00 stacja prezentować będzie klasyki rocka, których inspiracją były prawdziwe zbrodnie. Wśród nich znajdą się np. piosenka "Polly" Nirvany czy "I Don’t Like Mondays" zespołu The Boomtown Rats. Na audycję zaprosi słuchaczy Tomasz Obertyn.

Po 15:00 gościem Rock Radia będzie jedyny policjant w Polsce trzykrotnie odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę - Jerzy Dziewulski. Ekspert opowie o kryminalnych sprawach z bliska, a program poprowadzi Tomasz Miara.

Specjalne propozycje Rock Radia na majówkę wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TikTok nawiązał współpracę z Shopify, aby wesprzeć przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów oraz rozszerzaniu strategii handlowych, poprzez kampanie skierowane do unikalnej społeczności platformy. Dzięki współpracy TikToka i Shopify w Polsce, nawiązującej do globalnej premiery ogłoszonej w październiku 2020 r., platforma wprowadza funkcje, które...
Jak konsumujemy telewizję na żywo przez internet i VOD?
Czas spędzony na oglądaniu TV na żywo w sieci oraz treści wideo oferowanych w technologii streamingu wzrósł o 36% r/r. W Europie blisko co druga (46%) osoba konsumuje takie treści za pośrednictwem SMART TV oraz dekodera, a w Polsce przede wszystkim (42%) poprzez przeglądarkę internetową, wynika z najnowszych badań GONET.TV.
TikTok pozwala użytkownikom nawiązywać kontakt i budować relacje z markami, które kochają. Reklamodawcom natomiast umożliwia wykorzystanie unikalnego formatu, popularności, atrakcyjności oraz zasięgu platformy w celu dotarcia do nowych grup odbiorców. Dziś TikTok wprowadza TikTok Brand Lift Study (BSL), dzięki któremu będą oni mogli zmierzyć realną wartość...
Rockowe wakacje z Rock Radiem
Już w piątek, 25 czerwca 2021 r. w Rock Radiu rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi ruszy letnia ramówka stacji. Znajdą się w niej m.in. programy nadawane co piątek z plenerowego studia w warszawskim Hard Rock Cafe, w którym wystąpią zespoły wyłonione w Festiwalu Klasyki Rocka. Redakcja Rock Radia zaprosi też słuchaczy do sprawdzenia się Wielkim Teście z klasyki...
W te wakacje Radio Złote Przeboje stawia na muzykę. Od 28 czerwca br. na antenie stacji pojawiać się będzie jeszcze więcej największych przebojów z lat 80., 90. i dwutysięcznych zgodnie z hasłem "Gramy na to, jak na lato!". Oprócz tego słuchacze rozgłośni nadal będą mogli spróbować swoich sił w konkursie związanym z Euro 2020, a także m.in....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764