logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

"Kuba Wojewódzki" powraca - na kanapie Edyta Zając i Wojtek Gola

  PR 07.03.2023, przeczytano 937 razy
ilustracjastrzałka

Od marca wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w Polsce. W pierwszym odcinku kolejnego sezonu „Kuby Wojewódzkiego” na kanapie gospodarza zasiądą Edyta Zając i Wojtek Gola. Premierowy odcinek nowej serii już 7 marca o 22:20.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_kuba-wojewodzki_-powraca---na-kanapie-edyta-zajac-i-wojtek-gola,399210,artykul.html

„Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego!  W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę.  

W pierwszym odcinku nowej serii Kuba Wojewódzki zaprosi na swoją kanapę dwa gorące nazwiska z lokalnego show-biznesu.

Edyta Zając – jedna z najpiękniejszych Polek. Chodziła na wybiegach w Polsce i na świecie, prezentując stroje najlepszych projektantów. Była także twarzą dużych kampanii marketingowych. Od czasu do czasu sprawdza się, biorąc udział w programach rozrywkowych, m.in. „Agent-Gwiazdy” w 2017 r. Dziś jest prowadzącą nowy hit Siódemki, bikini reality „True Love”.

On – Wojtek Gola – zdobył sławę, biorąc udział w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Szybko jednak udowodnił, że wbrew pozorom, ma głowę na karku i smykałkę do biznesu, inaugurując projekt „Fame MMA”, który z dnia na dzień stał się hitem wśród internuatów.

Tym razem Edyta i Wojtek podejmą jeszcze jedną ryzykowną decyzję – staną twarzą w twarz z mistrzem sarkazmu, ciętej riposty, a także niewygodnych pytań. Jak zakończy się ten pojedynek? Czy celebryci wyjdą z niego z tarczą, a może na tarczy? Jedno jest pewne: Kuba Wojewódzki nie bierze jeńców!

Premiera nowego sezonu „Kuby Wojewódzkiego” już we wtorek 7 marca wyjątkowo o godz. 22:20. Po emisji odcinka w TV w Playerze, tradycyjnie, będzie czekał materiał dodatkowy „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy”, zawierający materiały nieemitowane na antenie TVN.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta Wyborcza i Wysokie Obcasy promują aktywność ruchową dzieci
Redakcje “Gazety Wyborczej” i “Wysokich Obcasów” postanowiły w 2024 r. – roku Igrzysk olimpijskich – podjąć wyzwanie rozbudzenia w dzieciach miłości do ruchu, inicjując akcję edukacyjną “PoRUSZ!my przyszłość naszych dzieci”. W ramach projektu powstanie cykl eksperckich artykułów, podcasty i krótkie materiały...
Klienci Wavemaker pierwszymi reklamodawcami SkyShowtime
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach. IKEA, L’Oreal i Biedronka są też jednymi reklamodawcami SkyShowtime w pierwszej fazie działania planu reklamowego, co oznacza, że tylko ich reklamy wyświetlają się widzom korzystającym z tego pakietu.
Kuba Wojewódzki: talk-show liderem w grupie komercyjnej
Kolejny sezon programu „Kuba Wojewódzki” dobiegł końca. I to w stylu, jaki jego gospodarz lubi najbardziej – z przytupem i w gorącej atmosferze! Już od 18 lat autorski program najpopularniejszego showmana w Polsce jest punktem obowiązkowym każdej ramówki TVN. I patrząc na wyniki – prawie 9% udziału w grupie komercyjnej  – oraz...
Strategiczne partnerstwo Alteox i MediaSpurs
Alteox, luksemburska spółka specjalizująca się w Hotel TV, nadawaniu i dystrybucji treści wideo, kompleksowych usługach VoD oraz rozwoju aplikacji SmartTV, z radością ogłasza nawiązanie współpracy z MediaSpurs, w celu ekspansji na polski rynek.
Warner Bros. Discovery w Polsce świętuje różnorodność i inkluzywność
Warner Bros. Discovery w Polsce, lider rynku medialnego i sygnatariusz Karty Różnorodności, włącza się w obchody Europejskiego Miesiąca Różnorodności 2024. Z tej okazji firma zdecydowała się zorganizować WBD DEI Days, czyli trzydniowe wydarzenie poświęcone różnorodności, równości i inkluzywności. Obfitowało one w inspirujące spotkania i warsztaty,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764