logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Lechendy mają zimę w garści” - kampania marki Lech Premium

  PR 25.01.2021, przeczytano 432 razy
ilustracjastrzałka

Kiedy za oknem pojawia się pierwszy śnieg, a temperatury na zewnątrz spadają poniżej zera, Lech Premium nie zapada w zimowy sen, a wręcz przeciwnie – wkracza do akcji! W tym roku nie mogło być inaczej, dlatego już po raz szósty orzeźwiający lager wraz z nadejściem mroźnych miesięcy, startuje z nową kampanią reklamową, wpisującą się w nową platformę komunikacyjną marki. Aktywacja prowadzona pod hasłem „Lechendy mają zimę w garści” to miks działań komunikacyjnych realizowanych w kanałach offline i online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_lechendy-maja-zime-w-garsci_---kampania-marki-lech-premium,389945,artykul.html

Jednym z nich jest powrót limitowanej edycji puszki Lecha zaprojektowanej przez polską graficzkę Zuzę Sadlik. Dzięki designowi przywodzącemu na myśl mroźny górski klimat, konsumenci mogą poczuć, że mają zimę dosłownie w garści, bowiem lager w zimowym wydaniu jest już dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju. Zuza Sadlik jest również autorką projektu drugiej zimowej puszki przeznaczonej wyłącznie do sieci sklepów Biedronka. Kampanii reklamowej towarzyszą działania prowadzone w Internecie, w tym komunikacja produktowa oraz konkurs dla konsumentów organizowany w social media marki. Do wygrania są ekologiczne plecaki oraz wyjątkowe nerki, wykonane ze starych bannerów z minionych kampanii reklamowych marki Lech. Konkurs jest prowadzony na Facebooku Lech Premium. Aby wziąć w nim udział wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe zamieszczone w poście.

Wsparciem tegorocznych zimowych działań jest współpraca z influencerami (m.in. z Gabi Drzewiecką, Jankesem, Adą Fijał) oraz kampania OOH realizowana w południowym regionie Polski, wykorzystująca personalizowane nośniki pod określone miejscowości. Dodatkowo, marka zaplanowała widoczność na stokach narciarskich oraz akcje specjalne w wybranych lokalach i sklepach na południu Polski.

Kreację kampanii przygotowała agencja kreatywna Bardzo, działania digitalowe powierzono Cut The Mustard. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Zenith, a za działania public relations i współpracę z influencerami odpowiada agencja Tailor Made PR.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764