logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Mali ratownicy” z Grand Prix na Eventiada IPRA Golden Awards

  PR 13.11.2019, przeczytano 347 razy
ilustracjastrzałka

„Mali Ratownicy”- projekt prowadzony od 3 lat w nadmorskich miejscowościach przez Volkswagena, który uczy dzieci prawidłowego udzielania pierwszej pomocy zdobył Grand Prix w Eventiada IPRA Golden Awards. Ponadto został wyróżniony w kategorii Best Corporate Social Responsibility Campaign. Za realizację projektu były odpowiedzialne agencje EL Padre (event) oraz Public Dialog (PR).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_mali-ratownicy_-z-grand-prix-na-eventiada-ipra-golden-awards,384706,artykul.html

Gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu Eventiada IPRA Golden Awards odbyła się we wtorek, 12 listopada, w Moskwie. Projekt „Mali Ratownicy” zdobył Grand Prix
w uzasadnieniu jury za promowanie bezpieczeństwa wśród rodzin. Ponadto został wyróżniony w kategorii Best Corporate Social Responsibility Campaign. W konkursie zgłoszono ponad 700 projektów z 13 krajów Europy oraz Azji.

- Zdobycie Grand Prix to dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Marka Volkswagen chce budować odpowiedzialne postawy wśród młodych ludzi i temu właśnie mają służyć Mali Ratownicy. Umiejętność niesienia pierwszej pomocy i zareagowania w sytuacji, która może tego wymagać, jest przydatna przez całe życie. W naszych strefach dzieci nabywały także szereg innych cech, takich jak odwaga, chęć niesienia pomocy, odpowiedzialność i to właśnie na te aspekty mocno zwracaliśmy uwagę podczas szkoleń w strefach. Tegoroczna, trzecia już edycja była dla nas rekordowa. Dość powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich trzech lat przeszkoliliśmy ponad 35 000 dzieci – mówi Hubert Niedzielski, kierownik ds. PR marki Volkswagen.

Nominacje a następnie zwycięzcy w Eventiada IPRA Golden Awards 2019 byli wybierani przez międzynarodowe jury, złożone z ekspertów zajmujących się komunikacją i PR, którzy oceniali wedle następujących kryteriów: zgodność z międzynarodowymi najwyższymi standardami, innowacyjność w komunikacji, jakość analizy i insights, planowanie oraz egzekucję.

IPRA Golden Awards to największa globalna nagroda organizowana od 1990 roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Public Relations (IPRA), która od 1955 roku podnosi standardy praktyki public relations na całym świecie.

Volkswagen stworzył program „Mali Ratownicy” w 2017 roku. Jego zadaniem jest nauczenie zasad udzielania pierwszej pomocy jak największej liczby dzieci i pokazanie, że jest to bardzo proste a jakże ważne. Program każdemu dziecku daje fantastyczną okazję do budowania jego wiedzy, umiejętności, i poczucia pewności siebie. Zaszczepia umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, dodaje odwagi i pobudza chęć pomagania innym. W specjalnych strefach na polskich plażach, dzieci stają się super bohaterami i uczą się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych.

Źródło: Volkswagen

www.volkswagen.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
PIAP ogłasza konkurs na kampanię
Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizuje konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy. Organizator przewidział trzy premiowane miejsca, a dla zwycięzców nagrodę finansową oraz kampanie...
Za/Przeciw - Międzynarodowy konkurs na plakat
Międzynarodowy konkurs na plakat dla studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich 5 lat.
Grand Video Awards 2020 – ruszają zgłoszenia
W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764