logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Mamo, tato, wolę wodę!” − rusza 13. edycja programu edukacyjnego Żywiec Zdrój

  PR 12.09.2022, przeczytano 337 razy
ilustracja

Zdrojek z gronem przyjaciół zaprasza do 13. odsłony realizowanego przez Żywiec Zdrój programu edukacyjnego „Mamo, tato, wolę wodę!”. Za kompleksowe przygotowanie i wdrożenie programu ponownie odpowiada NAV agency.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_mamo%2C-tato%2C-wole-wode%21_-%E2%88%92-rusza-13.-edycja-programu-edukacyjnego-zywiec-zdroj,397185,artykul.html

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” jest jednym z najbardziej cenionych programów edukacyjnych w Polsce. W zeszłym roku do „Mamo, tato, wolę wodę!” przystąpiło blisko 6 tysięcy przedszkoli i 420 tysięcy dzieci. Od pierwszej edycji programu, która miała miejsce w 2009 roku, Zdrojek gościł w 22 tysiącach placówek, a o prawidłowych nawykach żywieniowych uczyło się ponad 2 miliony przedszkolaków.

Nauczyciele, którzy wzięli udział w ankiecie na koniec 12. edycji programu, ocenili, że scenariusze były atrakcyjne dla dzieci i odpowiednio dopasowane do grup wiekowych. Dostrzegli też, że wiedza dzieci z zakresu ochrony środowiska jest większa oraz że chętniej sięgają one po wodę. Ogólna ocena poprzedniej edycji programu była bardzo pozytywna, a biorący udział w ankiecie nauczyciele wyrazili zainteresowanie wzięciem udziału w kolejnej odsłonie i chętnie poleciliby program „Mamo, tato, wolę wodę” innym pedagogom.

Nadrzędnym celem programu nadal jest wykształcenie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych, ze szczególnym uwzględnieniem istoty regularnego picia wody. Dzieci dowiedzą się także, w jaki sposób mogą pomóc chronić środowisko. Zarejestrowane w programie przedszkola otrzymają dedykowane scenariusze zajęć, angażujące dzieci i wychowawców do wspólnej nauki poprzez zabawę. Rodzice także mogą włączyć się do „Mamo, tato, wolę wodę!”, pobierając ze strony programu materiały, które zrealizują wspólnie z dziećmi w domu.

By zapisać się do „Mamo, tato, wolę wodę”, należy wypełnić formularz na www.wolewode.pl. Wszystkie materiały edukacyjne dostępne są dla nauczycieli w formie online na stronie programu. Organizator na koniec programu dla zarejestrowanych placówek przygotował konkurs z ciekawymi nagrodami edukacyjnymi.

Za realizację 13. edycji programu ponownie odpowiada agencja kreatywna NAV agency. Tegoroczna edycja będzie kontynuacją ubiegłorocznej formuły odświeżonej przez agencję.

Źródło: NAV agency

www.navagency.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w nowej kampanii wizerunkowej informuje o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764