logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Metro Retro” czyli filmy z VHS - nowy cykl na antenie stacji

  PR 29.11.2019, przeczytano 184 razy

Okres świąteczno-noworoczny jest dla większości widzów momentem wytchnienia. To idealny czas, żeby nadrobić wszystkie zaległości filmowe, na przykład z telewizją METRO. Na antenie stacji pojawią się filmy, które niejeden sympatyk kina zna i poleca. Wśród tytułów, które umilą widzom wieczory znajdą się takie propozycje jak: „Czerwona gorączka”, „Brudny Harry”, „Naga Broń”, „Blues Brothers” oraz „Nieśmiertelny”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_metro-retro_-czyli-filmy-z-vhs---nowy-cykl-na-antenie-stacji,384919,artykul.html

Pierwsza okazja na wieczór z gwiazdami już na początku grudnia. John Travolta i jego „Numer stulecia” to poradnik dla tych, którzy chcieliby wygrać w totolotka. Russ Richards jest prezenterem pogody w dzienniku telewizyjnym. Popularność, jaką się cieszy, nie zapewnia mu jednak wystarczających dochodów. Rozpaczliwie szuka ucieczki od tej lawiny nieszczęść. Rozwiązaniem może być bliższe poznanie Crystal, dziewczyny z telewizyjnego totolotka. Razem opracowują genialny system, który pozwala na zgarnianie głównych wygranych. Z kolei „Firefox” z Clintem Eastwoodem w roli głównej będzie propozycją dla sympatyków kina sensacyjnego. Firefox to kryptonim największego odkrycia rosyjskich konstruktorów – samolotu latającego z sześciokrotną prędkością dźwięku. Jest niewidzialny dla radarów, a jego pociski trafiają dokładnie w cel. Czy głównemu bohaterowi, majorowi Gancie uda się wykraść rosyjski samolot?

W kolejnym tygodniu, Mel Gibson oraz Goldie Hawn, czyli „Ptaszek na uwięzi” i historia ukrywającego się w ramach programu ochrony świadków, Ricka Jarmina. Rick uczestniczył w procesie mafii narkotykowej jako świadek oskarżenia. W ramach federalnego programu ochrony świadków zmienił tożsamość i rozpoczął nowe życie, jednak po latach gangsterzy wykradają z archiwów FBI jego nowe dane i próbują go odnaleźć. Kto okaże się bardziej przebiegły?

Oprócz tego „Lina” i ponownie oldschoolowy Clint Eastwood, jednak tym razem jako twardy i nieugięty glina bezwzględnie tropiący gwałciciela i mordercę kobiet. Kapitan Wes Block z nowoorleańskiego wydziału zabójstw to styrany życiem i bez reszty oddany swej pracy człowiek. Podejmuje śledztwo w sprawie serii tajemniczych morderstw o podłożu seksualnym. Wielokrotny gwałciciel i morderca kobiet postanawia zadrwić ze swego wroga. Kolejne gwałty i zabójstwa aranżuje tak, aby coraz więcej dowodów obciążało prowadzącego dochodzenie policjanta.

Tydzień później zrobi się już nieco bardziej świątecznie. W „Krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju”, Clark Griswold (Chevy Chase) będzie chciał dla swojej rodziny zorganizować idealne święta. Sam przywiezie drzewko, sam dopilnuje wszystkiego, tej gwiazdki nie zapomni nikt z jego najbliższych. Niestety od początku prześladuje go pech. Te święta rzeczywiście są wyjątkowe, tylko nie takie jak je sobie wymarzył.  

Boże Narodzenie z telewizją METRO będzie okazją na kolejne, imponujące spotkania w doborowym towarzystwie. Eddie Murphy oraz Dan Aykroyd zaproszą na „Nieoczekiwaną zamianę miejsc”, a wspomniany wyżej Clint Eastwood na „Egzekutora”, „Brudnego Harry’ego” oraz „Siłę magnum” czyli trzy z pięciu części poświęconych jednemu z najsłynniejszych detektywów w świecie filmu, Harry’emu Callahanie. Mocnym zakończeniem 2019 roku będą prawdziwe klasyki kina: „Blues Brothers” oraz „Nieśmiertelny”. Jedno jest pewne, grudniowe soboty oraz święta z telewizją METRO oznaczają wieczory pełne hitów filmowych.

Propozycje świąteczne telewizji METRO:

 7 grudnia: Numer stulecia (godz. 20:15), Firefox (godz. 22:30), 14 grudnia: Ptaszek na uwięzi (godz. 20:15), Lina (godz. 22:25), 21 grudnia: W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (godz. 20:05), Wyjęty spod prawa Josey Wales (godz. 22:10), 25 grudnia: Cztery gwiazdki (godz. 22:35), Nieoczekiwana zamiana miejsc (godz. 20:05), 26 grudnia: W krzywym zwierciadle: wakacje (godz. 18:00), Brudny Harry (godz. 20:05), Siła magnum (godz. 22:10), Egzekutor (godz. 00:45), 28 grudnia: Blues Brothers (godz. 20:15), Nieśmiertelny (godz. 22:55)

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2020
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Media społecznościowe: I’m Keen
Google wydaje się nie przestawać w próbach stworzenia platformy społecznościowej, którą pokochają miliony. Ta najnowsza – o nazwie KEEN – mi osobiście wydaje się najciekawszą z propozycji giganta.  
Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764