logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Metro Retro” czyli filmy z VHS - nowy cykl na antenie stacji

  PR 29.11.2019, przeczytano 92 razy

Okres świąteczno-noworoczny jest dla większości widzów momentem wytchnienia. To idealny czas, żeby nadrobić wszystkie zaległości filmowe, na przykład z telewizją METRO. Na antenie stacji pojawią się filmy, które niejeden sympatyk kina zna i poleca. Wśród tytułów, które umilą widzom wieczory znajdą się takie propozycje jak: „Czerwona gorączka”, „Brudny Harry”, „Naga Broń”, „Blues Brothers” oraz „Nieśmiertelny”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_metro-retro_-czyli-filmy-z-vhs---nowy-cykl-na-antenie-stacji,384919,artykul.html

Pierwsza okazja na wieczór z gwiazdami już na początku grudnia. John Travolta i jego „Numer stulecia” to poradnik dla tych, którzy chcieliby wygrać w totolotka. Russ Richards jest prezenterem pogody w dzienniku telewizyjnym. Popularność, jaką się cieszy, nie zapewnia mu jednak wystarczających dochodów. Rozpaczliwie szuka ucieczki od tej lawiny nieszczęść. Rozwiązaniem może być bliższe poznanie Crystal, dziewczyny z telewizyjnego totolotka. Razem opracowują genialny system, który pozwala na zgarnianie głównych wygranych. Z kolei „Firefox” z Clintem Eastwoodem w roli głównej będzie propozycją dla sympatyków kina sensacyjnego. Firefox to kryptonim największego odkrycia rosyjskich konstruktorów – samolotu latającego z sześciokrotną prędkością dźwięku. Jest niewidzialny dla radarów, a jego pociski trafiają dokładnie w cel. Czy głównemu bohaterowi, majorowi Gancie uda się wykraść rosyjski samolot?

W kolejnym tygodniu, Mel Gibson oraz Goldie Hawn, czyli „Ptaszek na uwięzi” i historia ukrywającego się w ramach programu ochrony świadków, Ricka Jarmina. Rick uczestniczył w procesie mafii narkotykowej jako świadek oskarżenia. W ramach federalnego programu ochrony świadków zmienił tożsamość i rozpoczął nowe życie, jednak po latach gangsterzy wykradają z archiwów FBI jego nowe dane i próbują go odnaleźć. Kto okaże się bardziej przebiegły?

Oprócz tego „Lina” i ponownie oldschoolowy Clint Eastwood, jednak tym razem jako twardy i nieugięty glina bezwzględnie tropiący gwałciciela i mordercę kobiet. Kapitan Wes Block z nowoorleańskiego wydziału zabójstw to styrany życiem i bez reszty oddany swej pracy człowiek. Podejmuje śledztwo w sprawie serii tajemniczych morderstw o podłożu seksualnym. Wielokrotny gwałciciel i morderca kobiet postanawia zadrwić ze swego wroga. Kolejne gwałty i zabójstwa aranżuje tak, aby coraz więcej dowodów obciążało prowadzącego dochodzenie policjanta.

Tydzień później zrobi się już nieco bardziej świątecznie. W „Krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju”, Clark Griswold (Chevy Chase) będzie chciał dla swojej rodziny zorganizować idealne święta. Sam przywiezie drzewko, sam dopilnuje wszystkiego, tej gwiazdki nie zapomni nikt z jego najbliższych. Niestety od początku prześladuje go pech. Te święta rzeczywiście są wyjątkowe, tylko nie takie jak je sobie wymarzył.  

Boże Narodzenie z telewizją METRO będzie okazją na kolejne, imponujące spotkania w doborowym towarzystwie. Eddie Murphy oraz Dan Aykroyd zaproszą na „Nieoczekiwaną zamianę miejsc”, a wspomniany wyżej Clint Eastwood na „Egzekutora”, „Brudnego Harry’ego” oraz „Siłę magnum” czyli trzy z pięciu części poświęconych jednemu z najsłynniejszych detektywów w świecie filmu, Harry’emu Callahanie. Mocnym zakończeniem 2019 roku będą prawdziwe klasyki kina: „Blues Brothers” oraz „Nieśmiertelny”. Jedno jest pewne, grudniowe soboty oraz święta z telewizją METRO oznaczają wieczory pełne hitów filmowych.

Propozycje świąteczne telewizji METRO:

 7 grudnia: Numer stulecia (godz. 20:15), Firefox (godz. 22:30), 14 grudnia: Ptaszek na uwięzi (godz. 20:15), Lina (godz. 22:25), 21 grudnia: W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju (godz. 20:05), Wyjęty spod prawa Josey Wales (godz. 22:10), 25 grudnia: Cztery gwiazdki (godz. 22:35), Nieoczekiwana zamiana miejsc (godz. 20:05), 26 grudnia: W krzywym zwierciadle: wakacje (godz. 18:00), Brudny Harry (godz. 20:05), Siła magnum (godz. 22:10), Egzekutor (godz. 00:45), 28 grudnia: Blues Brothers (godz. 20:15), Nieśmiertelny (godz. 22:55)

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Biuro Reklamy TVP ogłasza zasady sprzedaży na 2020 rok
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży na 2020 rok. W ofercie znalazło się pięć nowych produktów. Telewizja Polska kontynuuje system jawnych stawek, uelastycznia ofertę w zakresie stacji tematycznych jednocześnie dokonując korekt cen produktów.
Konferencja PAP: przyszłość mediów to wiarygodność, personalizacja, innowacje
Przyszłością mediów są zawsze ludzie, ale wspomagani nowoczesnymi technologiami – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski podczas II edycji konferencji „Media Przyszłości”, zorganizowanej w Warszawie 4 grudnia przez Polską Agencję Prasową przy współpracy z międzynarodowymi ekspertami.
Jak co roku zespoły sprzedaży działające w Grupie Agora zdobyły wysokie noty od klientów reklamowych w raporcie „Biura Reklamy 2019". W badaniu przygotowanym dla „Media Marketing Polska” zespół AMS otrzymał nagrodę Biura Reklamy OOH Roku, a wyróżnienia trafiły do handlowców z „Gazety Wyborczej” i Tandem Media.
Pierwsi dziennikarze firmowi w Polsce
Tytuł dziennikarza prasowego oraz legitymacje prasowe przyznał swoim pracownikom koncern farmaceutyczny Gedeon Richter Polska, wydawca magazynu firmowego „Richter Life”. Otrzymali je członkowie zespołu redakcyjnego, którzy tworzą magazyn dla pracowników ukazujący się od ponad 8 lat.
„Książek. Magazyn do czytania” z nowym logotypem i szatą graficzną
Najlepsza książka roku? Najciekawszy komiks? Najładniejsza okładka? W najnowszym wydaniu „Książek. Magazynu do czytania" redakcja prezentuje listę 10 najlepszych tytułów wydanych w 2019 roku, światowe gwiazdy literatury opowiadają o genialnych tegorocznych premierach, a polscy pisarze podpowiadają, co podarować tym, którzy czytają nie tylko od święta. Grudniowe wydanie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764