WIADOMOŚCI

„Mistrzowie grillowania“ – rusza aplikacja Henryka Kani

Mateusz Zawiślak  PR 18.05.2017, przeczytano 162 razy
ilustracjastrzałka

ZM Henryk Kania S.A. na swojej stronie internetowej oraz profilu marki Maestro na Facebooku wystartowały właśnie z aplikacją konkursową „Mistrzowie grillowania”. Codziennie do wygrania będzie jeden, spersonalizowany fartuch, a w finale grill gazowy wraz z akcesoriami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_mistrzowie-grillowania“-–-rusza-aplikacja-henryka-kani,32521,artykul.html

W aplikacji „Mistrzowie grillowania” konsumenci mogą zaprojektować swój własny fartuch, który doskonale sprawdzi się podczas letniego grillowania. Dzięki możliwości wyboru zarówno koloru, jak i hasła, które pojawi się na fartuchu, a także zdjęcia – będzie on idealnie oddawał charakter osoby, która go zaprojektuje.

ZM Kania wybiorą ich zdaniem najciekawszy projekt fartucha każdego dnia konkursowego. Nagrodzony fartuch trafi do osoby, która go zaprojektowała. Na koniec akcji, ze wszystkich wyróżnionych projektów wybrany zostanie zwycięski, którego autor otrzyma grill gazowy marki Weber wraz z akcesoriami. Zabawa potrwa kilkanaście dni.

Źródło: Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.

WIĘCEJ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 70 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone