logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Monika Olejnik. Otwarcie” – nowy program dziennikarki w TVN24 Go

  PR 17.05.2021, przeczytano 287 razy
ilustracja

10 maja w TVN24 GO zadebiutował premierowy odcinek nowego programu "Monika Olejnik. Otwarcie". To autorski cykl wywiadów, w którym dziennikarka, znana z bezkompromisowych dyskusji z najważniejszymi politykami w kraju, zaprasza do szczerej rozmowy ludzi kultury, sztuki, sportu oraz nauki. Goście opowiedzą o swoich spostrzeżeniach dotyczących otaczającej nas rzeczywistości, a także planach i wyzwaniach, z jakimi muszą się mierzyć.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_monika-olejnik.-otwarcie_-%E2%80%93-nowy-program-dziennikarki-w-tvn24-go,391479,artykul.html

Pierwszym gościem Moniki Olejnik był Grzegorz Markowski, wokalista zespołu Perfect. 27 kwietnia Artysta poinformował, że rezygnuje z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej grupy. "Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja", napisał na profilu swojej córki Patrycji Markowskiej na Facebooku.

- Bałem się takiego spadku formy pod sam koniec. Średnia wieku w Perfekcie to prawie 70 lat. Dwa lata przerwy to jest eliminacja z takiej aktywności muzycznej  - Grzegorz Markowski mówi otwarcie Monice Olejnik w rozmowie.

Premierowy odcinek "Monika Olejnik. Otwarcie" dostępny jest dla użytkowników TVN24 GO od poniedziałku 10 maja. Kolejne rozmowy ukazywać będą się w serwisie co piątek. Fragmenty programu emitowane będą również na antenie TVN24.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Z okazji 30. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec Wirtualna Polska i Deutsche Welle ruszają ze wspólnym cyklem wywiadów pt. „DIALOG: Rozmowy polsko-niemieckie”. Do rozmów zaproszeni zostali m.in. sygnatariusz traktatu, b. premier Jan Krzysztof...
Podczas jubileuszowej, 40. edycji koszalińskiego festiwalu Młodzi i Film CANAL+ Polska ogłosiło rozpoczęcie nowej współpracy – z Atelier Scenariuszowym. CANAL+, stając się partnerem tytularnym Atelier, włącza się w projekt skierowany do młodych i początkujących twórców, umożliwiając im kompleksową pracę nad scenariuszami pełnometrażowych...
Aleksandra Karasińska, dotychczasowa redaktorka prowadząca Forbes Women, 17 czerwca obejmuje stanowisko redaktorki naczelnej magazynu.  
14 czerwca 2021 roku do Zarządu spółki Polska Press Sp. z o.o. dołączyli Maciej Kossowski i Miłosz Szulc, którzy obejmą stanowiska członków Zarządu.
Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności
1 lipca 2021 r. w strukturach Gazeta.pl wyodrębniona zostanie nowa funkcja koordynatorki treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, wieloletnia dziennikarka portalu, a także współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza. Dzięki wprowadzonym zmianom Gazeta.pl jako pierwszy horyzontalny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764