logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor” Motorola przedstawia kolejne historie

  PR 14.11.2022, przeczytano 170 razy
ilustracjastrzałka

Otwórz się na nowe, zmień schematy, nie oceniaj, poznaj i nie zamykaj się na to co inne. Bohaterami drugiej odsłony kampanii „Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor” zainicjowanej przez Motorola zostali Natalia Nykiel i Young Multi. Nieszablonowi, barwni artyści, którzy poruszają tłumy fanów swoją twórczością wymykają się standardowym definicjom, inspirują.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_nie-daj-sie-zdefiniowac-odkryjswojkolor_-motorola-przedstawia-kolejne-historie,397955,artykul.html

Historie nowych ambasadorów kampanii Motorola to przykłady jak jasno określone cele, determinacja i niezależność potrafią poprowadzić do sukcesu. Natalię Nykiel i Young Multi łączą milionowe liczby wyświetleń ich teledysków w serwisach video i równie liczne społeczności, które zbudowali wokół siebie. Ich wspólnym mianownikiem jest również brak sztampy, wymykanie się utartym normom i bezkompromisowość, która przemawia do młodego pokolenia poszukującego nowych idoli na miarę czasów i rzeczywistości.

- Kampanią Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor chcemy zachęcić do odejścia od schematów, definiowania innych poprzez pozory, które często są mylne i niebudowania swoich opinii na podstawie pierwszego wrażenia. Natalia Nykiel i Young Multi to głosy swojego pokolenia, kolorowi artyści, których nie da się zaszufladkować. Inspirują ludzi na różne sposoby, inną muzyką, innymi środkami wyrazu, ale w swojej różnorodności łączy ich wspólna cecha – umiejętność odkrywania się na nowo, pokazywania różnych barw swojej osobowości artystycznej i przyciąganie uwagi fanów. - powiedziała Anna Staszyńska, Head of Marketing w Motorola.

W kampanii udział biorą artyści:

  • Natalia Nykiel - królowa polskiego electro pop. Jej single Error i Bądź duży z debiutanckiego albumu Lupus Electro w 2014 roku stały się niekwestionowanymi hitami, które sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii docierając do pierwszego miejsca zestawienia AirPlay! Od momentu debiutu Natalia wydała kolejne trzy albumy studyjne: Discordia (2017), Origo (2021), Regnum (2022), które ugruntowały jej artystyczny status gwiazdy.

- Ani nasza praca, ani wygląd, ani tym bardziej pochodzenie nas nie definiuje. Możemy mieć wiele twarzy, wiele kolorów. Biznesman może lubić podróżować oldschoolowym kamperem i wyłączyć telefon na pół roku, tak samo jak wokalistka pop może skończyć inżynierię środowiska i po godzinach zamieniać szpilki na buty do szosowego kolarstwa. "Niedefiniowalność" to wolność, odkrywanie, miłość do samego siebie. Ja zawsze czułam się wielowymiarowa.

  • Young Multi - raper, producent muzyczny, streamer, youtuber, głos młodego pokolenia. Kontrowersyjny, uwielbiany przez swoich fanów, których ponad 2,5 mln śledzi go na jego kanałach YT. Założyciel wytwórni YFL (Young Family Label). Kroczy swoimi ścieżkami do celu, definiując się na nowo, przeszedł drogę od hosta kanału na YouTube do nowej gwiazdy na polskiej scenie rapowej.  Jego pierwszy album studyjny Nowa Fala (2017) pokrył się platyną, a kolejne albumy Trapstar (2018), Trap After Death (2019) i Toxic (2021) mają status złotych płyt.

- Wolność jest nieustanną walką z przypinaniem metek oraz stereotypami utartymi w świecie Internetu. Nigdy nie pozwoliłem zamknąć się w żadnym schemacie, dlatego jeśli spytacie mnie czy jestem raperem, streamerem czy youtuberem, odpowiem jasno - jestem sobą. Codziennie staram się poszerzać obszary swoich zainteresowań, budować markę oraz silnie zaznaczać swoją pozycję w otaczającym mnie świecie. W swojej działalności muzycznej staram się ciągle progresować, odkrywać nowe brzmienia i szukać inspiracji, aby zaskakiwać moich odbiorców.

Natalia Nykiel i Young Multi w ramach kampanii Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor nagrali video, w których prezentują siebie, pokazują to co jest dla nich istotne, jakie są ich priorytety, co ich inspiruje i pobudza do działania.

- Ja się zawsze czułam wielowymiarowa. To, że jestem muzykiem nigdy nie definiowało mnie w 100% - Natalia x #AquaFoam. - Nie pozwól, aby definicje nałożone przez innych, były jedynymi określeniami Ciebie. Twoja osobowość jest o wiele bardziej złożona.

- Moja siła bierze się z wytrwałości i niepoddawania się. Po prostu robić i się nie zastanawiać, że ktoś będzie to oceniać - Young Multi x #BlackOnyx. - Opinie innych wcale nie zawsze są pomocne. Ważniejsze jest to, co Ty czujesz wobec siebie.

W pierwszej odsłonie kampanii Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor wystąpili Margaret i Tymek.

Kampania obejmuje działania digital, social media oraz public relations. Za koncept i realizację kampanii w obszarze digital i social media odpowiada agencja Tigers, natomiast za zakres działań PR agencja Rumour.

Źródło: Rumour

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764