logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Marketingu” startują 17 marca

   28.02.2020, przeczytano 751 razy
ilustracja

17-20 marca w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IX edycja konferencji I Love Marketing, nazywana w branży „Nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski w Marketingu”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_nieoficjalne-mistrzostwa-polski-w-marketingu_-startuja-17-marca,385874,artykul.html

Event potrwa cztery dni i zgromadzi ok. 1500 uczestników oraz 64 prelegentów. Konferencja to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia i dodatkowe nagrody pieniężne, co podnosi ich motywację.

Barbara Piasek, Prezes Evenea: - Prezentacje są na bardzo wysokim poziomie i format grywalizacji, który jest tutaj zaaplikowany powoduje faktycznie, że prelegenci muszą wejść na najwyższy poziom po swojej stronie, żeby dostarczyć, jak najbardziej wartościowy content.

Konferencja podzielona jest tematycznie, aby każdy marketer znalazł odpowiedni dla siebie obszar tematyczny i są to: ads & analytics, seo & content, marketing oraz social media. Uczestnicy sami decydują, czy chcą obejrzeć wszystkie prelekcje, czy wezmą udział jedynie w danym bloku.

Jakub Biel, PR & Communication Manager x-kom: - Naprawdę duża dawka konkretnej wiedzy, z której warto jest skorzystać. Szczerze, gdyby nie to że występuję, na pewno sam bym tutaj przyjechał, żeby posłuchać prelegentów, bo poziom jest naprawdę bardzo, bardzo wysoki.

Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, agencji reklamowych i interaktywnych, a także osoby pracujące w PR i sprzedaży. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia, zamiast opuszczać biuro w kolejnych miesiącach.

Michał Sadowski, CEO Brand24: - Co do #ilovemkt, powiedziałem już to wielokrotnie, więc powiem jeszcze raz. Jest to najlepsza marketingowa konferencja ever.

Konferencja objęta jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: NowyMarketing

nowymarketing.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Puma: Historyczne elementy miasta na wyjazdowej koszulce Manchesteru City
Firma PUMA prezentuje najnowszy komplet wyjazdowy Manchesteru City na sezon 2020/21, w którym zagrają: męska i damska drużyna seniorów oraz wszystkie ekipy młodzieżowe. Charakterystyczny wzór pokrywający praktycznie całą koszulkę bezpośrednio nawiązuje do dwóch symbolicznych elementów miasta, które łączą w sobie przeszłość,...
Nowy aparat Olympus OM-D E-M10 Mark IV
OLYMPUS prezentuje najnowszy aparat systemu Mikro Cztery Trzecie - OM-D E-M10 Mark lV, który jest doskonałą propozycją dla mobilnych i kreatywnych fotografów. Kompaktowy, lekki korpus z bardziej ergonomicznym uchwytem i nowymi użytecznymi funkcjami, które sprawiają, że profesjonalna jakość zdjęć dostępna jest praktycznie dla każdego. 5-osiowa stabilizacja...
„Wybierz instalację Esoleo i płać mniej za prąd” - kampania Grupy Polsat promująca ofertę instalacji fotowoltaicznych
Ruszyła emisja najnowszej kampanii promującej uruchomienie przez Grupę Polsat oferty instalacji fotowoltaicznych ESOLEO. Kampania ma na celu uświadomienie korzyści z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej – przede wszystkim dużo mniejszych rachunków za prąd oraz prostoty skorzystania z oferty, która możliwa jest dzięki kompleksowej obsłudze zapewnianej...
Opus B dla Amway na rynku niemieckim i austriackim
Zespół agencji przygotował kampanię wprowadzającą platformę NUTRILITE myBodyID.
Przychód Partner of Promotion za 2019 wyniósł 44,7 mln PLN, a fee income - 26,8 mln PLN.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764