logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Marketingu” startują 17 marca

   28.02.2020, przeczytano 686 razy
ilustracja

17-20 marca w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IX edycja konferencji I Love Marketing, nazywana w branży „Nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski w Marketingu”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_nieoficjalne-mistrzostwa-polski-w-marketingu_-startuja-17-marca,385874,artykul.html

Event potrwa cztery dni i zgromadzi ok. 1500 uczestników oraz 64 prelegentów. Konferencja to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia i dodatkowe nagrody pieniężne, co podnosi ich motywację.

Barbara Piasek, Prezes Evenea: - Prezentacje są na bardzo wysokim poziomie i format grywalizacji, który jest tutaj zaaplikowany powoduje faktycznie, że prelegenci muszą wejść na najwyższy poziom po swojej stronie, żeby dostarczyć, jak najbardziej wartościowy content.

Konferencja podzielona jest tematycznie, aby każdy marketer znalazł odpowiedni dla siebie obszar tematyczny i są to: ads & analytics, seo & content, marketing oraz social media. Uczestnicy sami decydują, czy chcą obejrzeć wszystkie prelekcje, czy wezmą udział jedynie w danym bloku.

Jakub Biel, PR & Communication Manager x-kom: - Naprawdę duża dawka konkretnej wiedzy, z której warto jest skorzystać. Szczerze, gdyby nie to że występuję, na pewno sam bym tutaj przyjechał, żeby posłuchać prelegentów, bo poziom jest naprawdę bardzo, bardzo wysoki.

Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, agencji reklamowych i interaktywnych, a także osoby pracujące w PR i sprzedaży. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia, zamiast opuszczać biuro w kolejnych miesiącach.

Michał Sadowski, CEO Brand24: - Co do #ilovemkt, powiedziałem już to wielokrotnie, więc powiem jeszcze raz. Jest to najlepsza marketingowa konferencja ever.

Konferencja objęta jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: NowyMarketing

nowymarketing.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najnowsza kampania Ikea
Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze - #niechzyjedom.
Dawid Kaźmierczak w 180heartbeats + Jung v Matt
Dawid Kaźmierczak stanął na czele nowo utworzonego działu social media & PR i będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu 180heartbeats + JUNG v MATT w tym obszarze. Będzie raportował bezpośrednio do zarządu.
Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6
Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.
Zarząd Związku Firm PR, uwzględniając głos Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 27.02.2020, podjął decyzję o przystąpieniu do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Decyzja wynika z przyjętej polityki spójności ZFPR, która zakłada promowanie profesjonalnych standardów public relations we wszystkich środowiskach związanych z branżą PR. To trzeci, po przyjęciu we wrześniu...
Spółka Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki TO GO oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764