logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Oglądaj na okrągło” - rusza Onet Watch

  PR 24.04.2023, przeczytano 291 razy

Użytkownicy Onetu na urządzeniach mobilnych mogą w pełni korzystać z nowego sposobu oglądania treści wideo. W Onet Watch są dostępne materiały z oferty autorskich programów Onetu, jak również od zewnętrznych twórców i partnerów – wszystkie w atrakcyjnej formie krótkich wertykalnych formatów wideo, dobrze znanej z social mediów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_ogladaj-na-okraglo_---rusza-onet-watch,399740,artykul.html

W mobilnej odsłonie strony głównej portalu Onet, w dolnej nawigacji, można znaleźć ikonę Onet Watch, dzięki której użytkownicy mogą się przenieść do interesujących ich treści, dostępnych w jednym miejscu.

Onet Watch pozwala na oglądanie wideo w modelu znanym z najpopularniejszych platform społecznościowych – z jedną znaczącą różnicą, która polega na tym, że mogą znaleźć się w tym miejscu wyłącznie sprawdzone i zaufane treści. Do wyselekcjonowanych treści - krótkich, różnorodnych, autentycznych i skracających dystans filmów - stworzono odpowiednie środowisko, które w sposób najbardziej naturalny angażuje użytkowników, serwując najlepsze materiały z oferty wideo Ringier Axel Springer Polska. Onet Watch będzie również jakościową przestrzenią dla przekazów reklamowych partnerów biznesowych RAS Polska.

- Krok po kroku Onet przeobraża się z portalu w platformę zaufanymi treściami, która łączy to, co najlepsze z dwóch światów – świata mediów, u podstaw którego jest u nas jakościowe dziennikarstwo i wiarygodne treści partnerskie oraz doświadczenia rodem z mediów społecznościowych, realizowanego dzięki innowacyjnym rozwiązaniom – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska- Chcielibyśmy zapoczątkować trend, w którym lokalne platformy medialne będą oferować rozwiązania technologiczne na poziomie równym z ich globalnymi odpowiednikami. Tylko wtedy możemy spodziewać się, że użytkownicy będą spędzać więcej czasu w środowisku z zaufanymi i wiarygodnymi treściami. Wierzymy, że zapewniamy świetny i sprawdzony przez profesjonalistów produkt z różnorodnymi treściami, zapewniający użytkowi pozytywne doświadczenia, a także bezpieczeństwo – dodaje Jovan Protic.

- Uważnie słuchamy oczekiwań naszych użytkowników i partnerów biznesowych i wiemy, że krótkie formy wideo sprawdzają się doskonale. Stories na Instagramie już dawno przyćmiły zwykłe posty, a TikTok, który przecież wyrósł na krótkich filmach, nagrywanych i publikowanych w pionie, bije rekordy popularności. Do tej atrakcyjnej formy prezentowania treści przyzwyczajamy się błyskawicznie. W Onet Watch użytkownicy znajdą zarówno fragmenty naszych popularnych programów, jaki i treści od twórców zewnętrznych – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

 Na nowej platformie Onetu można oglądać podwójnie sprawdzone treści informacyjne, rozrywkowe i edukacyjne, w tym najlepsze treści wideo od popularnych twórców oraz dziennikarzy Onetu. W Onet Watch użytkownicy znajdą m.in. fragmenty formatów lifestyle’owych, kulinarnych, motoryzacyjnych czy podróżniczych. W ofercie nie zabraknie twórców popularnych w social mediach. Wśród nich znajdują się m.in.: Karol Majchrzak, Bartosz Ostałowski, Story of my trip, Adam Szolc, Arbuzazuza, Retrożycie, Pataki, Foxx gotuje, Matura To Bzdura, Aguśkafree, Partyzanci Lubelszczyzny, Piotr Lisek, Doktor z Tiktoka, Prokurator Absurdu, SEXED.PL, Pogotowiematurafizyka, Magic of Y.

Wśród programów nie zabraknie także popularnych formatów z oferty wideo Ringier Axel Springer Polska, takich jak „Onet Rano”, „Misja Futbol,” „Tak Mamy”, „WojewódzkiKędzierski” czy „Matcha Talks w Onecie” oraz zakulisowych fragmentów z gwiazdami, zabawnych scen, fragmentów wypowiedzi czy krótkich wywiadów.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Raport „O tym się mówi”: W sierpniu najczęściej cytowano materiał Faktów TVN
Sierpniowy ranking „O tym się mówi” otwiera materiał Marka Nowickiego, który ukazał się w Faktach TVN. Raport jest przygotowywany co miesiąc przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) i Radio ZET. Cykliczne zestawienie powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.
Multikino jako pierwszy operator w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Już 25 lat wyświetla na wielkich kinowych ekranach najlepsze filmy – zaczynając od blockbusterów, przez rodzime produkcje i filmy familijne a kończąc na festiwalowych premierach.
Piotr Sworakowski w Radiu Pogoda
Piotr Sworakowski dołączy do zespołu Radia Pogoda. Od 25 września będzie gospodarzem programu "Radio Pogoda - Najpiękniejsze melodie" emitowanym między 10:00 a 15:00 od poniedziałku do piątku oraz innych, okazjonalnych audycji stacji.
Ruszyło Radio Onet na wybory oraz specjalny wyborczy newsletter Onetu
Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych, codzienny newsletter wyborczy, a wkrótce także test Latarnika Wyborczego, to najnowsze propozycje z bogatej oferty serwisu Onetu poświęconego nadchodzącym wyborom parlamentarnym.
Kolejne informacje z badania „Słuchacz podcastów w Polsce 2022”
Prawie co trzeci internauta w Polsce słucha podcastów – ich zasięg miesięczny w 2022 r. wyniósł ponad 31%, a już co piąty (21,2%) polski użytkownik sieci włącza podcasty minimum raz w tygodniu. Co ważne z punktu widzenia reklamodawców, słuchacze podcastów w Polsce to dojrzali i świadomi konsumenci, którzy chętnie czerpią wiedzę z audycji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764